Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438620 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #90 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 00:36:57 »
Ktoś tu pisał, że podobno ma nie być już 50%, ale przyszłości to raczej nikt ci tu nie przepowie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline mack3

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #91 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 01:16:53 »
Może NSC spostrzegło się, że wrzucanie regularnie promocji z 50% zniżki, sprawia, że czytelnicy już tak chętnie nie sięgają po nowości?

Z jednej strony tak, ale ja tylko przez tę promocję kupiłem Nienawidzę Baśniowa 1 i Mort Cindera. To były takie komiksy daleko na liście priorytetów (tak, nawet Mort Cinder) i gdyby nie ta promka to - jeśli bym się nawet skusił w przyszłości na te tytuły - to prawie na pewno w grę wchodziłyby tylko (tańsze) używki...

Przy okazji - Mort Cinder to komiks, który aż się prosi o duży format. Te rysunki wyglądają wręcz jakoś tak nienaturalnie w tym formacie, w którym to dostaliśmy (niby minimalnie większy od DeLuxowego, ale biorąc pod uwagę spore marginesy... rysunki są praktycznie mniejsze niż w standardowych amerykanach (sic) ) - podobne odczucie, choć nie aż do tego stopnia, miałem w egmontowych Rozbitkach Czasu.

Czy ten komiks nie ma jakiejś większych rozmiarów wersji w "standardowej ofercie" (mam na myśli rynek zachodni)?
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Marzec 2019, 03:39:51 wysłana przez mack3 »

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #92 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 01:44:31 »
  Ja to napisałem, ale to żadna pewna wiadomość bo sam to wyczytałem nie pamiętam gdzie, fakt faktem od tamtego czasu wyprzedaży -50% nie było z wyjątkiem promocji na "jedynki". Ja NSC kupuję na livro, na nowości mają rabaty minus 36-39% czyli rewelacja, ale te trwają mniej więcej jak na gildii czyli ok. miesiąca (tak mi się wydaje), później spadają do raczej standardowego minus 16-26%, ale zdarza się że i powracają na chwilę do -36. Ogólnie tam te promocje często się zmieniają, także jak chcesz się w starsze tytuły zaopatrzyć, to możesz trafić albo i nie trafić, za to jak chcesz kupić z tego lub zeszłego miesiąca, to taniej chyba nigdzie nie dostaniesz (chyba, że znowu ktoś wyskoczy z masterpassem). Ja ostatnio jakoś sporo tego NSC kupowałem, także w tym miesiącu 3 zamówienie z rzędu, tym razem niewielkie bo za stówkę i nawet płacąc za przesyłkę wyszło taniej niż dołączyć do innego zamówienia w innym sklepie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Marzec 2019, 01:53:19 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #93 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 07:27:02 »
NSC pisali na FB że już nie będzie 50% Wcześniej też komuś mówili (chyba Majkelusowi) Najtańsze ceny na rynku a ludzie domagają się 50%  ;D
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Marzec 2019, 07:29:06 wysłana przez JanT »

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #94 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 07:56:25 »
NSC pisali na FB że już nie będzie 50% Wcześniej też komuś mówili (chyba Majkelusowi) Najtańsze ceny na rynku a ludzie domagają się 50%  ;D
Taki stan rzeczy.
A promocji nie będzie bo zauważyli że ludzie czekając na 50% nic nie kupują przez dwa czy trzy miesiące.

Offline Mateusz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #95 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 10:09:37 »
Dyskusję na temat cen wykraczającą poza NSC wydzieliłem tutaj: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/ceny-i-naklady-komiksow-wydawanych-w-polsce/120/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Grzmichuj

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #96 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:14:07 »
Nie wychodzisz na frajera, kupując z takim rabatem, tym bardziej, że te komiksy mają bardzo zachęcające ceny.

No troszkę jednak wyszedłem, kiedy kupowałem po premierze, być może nawet z 25% zniżką (anglojęzycznych nie znajdziesz w Gildii), a tu nagle siek 50% na cały asortyment. Trochę mnie wgięło, bo mogłem przyjanuszować ok. 250 złotych. Tak samo nie kupię po premierze nic od Planety Komiksów, ale poczekam na zniżki. A jak nie będzie to z drugiej ręki, serio, tylko frajer kupuje u nich premiery.

NSC pisali na FB że już nie będzie 50% Wcześniej też komuś mówili (chyba Majkelusowi) Najtańsze ceny na rynku a ludzie domagają się 50%  ;D
Teoria negocjacji mówi jasno, że skoro ktoś daje 50% rabatu i mówi, że przed rabatem już i tak było tanio, to znaczy, że albo kupujesz bubel, albo tanio wcale nie było :P
Poza tym przy albumach jak The Goon każde 5% to dużo, a tutaj mówimy o 25% różnicy, czyli 30 złotych (kolejnym komiksie jak dobrze pójdzie - jest o co cebulować)
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline marcinp

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #97 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:28:24 »
z super promocjami jest tak ze czasami sa a czasami nie. jak mi srednio zalezy(glebia mobstressa) to poczekam jak lubie serie to na bieżąco.moim zdaniem 50 procent jest po to abu kupić cos ekstra w dobrej cenie. czekanie na wszystko jestcslabe bo przy takim podejsciu wydawnictwo dostaje po d..ie

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #98 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:52:31 »
Oficjalne obecne stanowisko wydawcy jest takie, że nie będzie więcej 50% promocji (to było jednorazowo na rok istnienia wydawcy). Zresztą  jak pamiętam nie było tego 50% na wszystko, z tej promocji wyłączone były tytuły premierowe.

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #99 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:54:25 »
Także i klient obrywa po kuprze w sytuacji, gdy dana seria sprzedaje się słabo (bo np. czeka się na full wypas promocje) i wydawca rezygnuje z tytułu, który jest finansową wtopą, bądź nie rokuje na przyszłość na tyle, aby ciągnąć dalej. A później marudzenie i zgrzyt ząbków, że "zły" wydawca nie wypuszcza kontynuacji ;)

Tak więc jeśli dany tytuł nas bardzo interesuje, to najlepiej nie zwlekać zbyt długo. Tym bardziej, że przy odrobinie poświęconego czasu można znaleźć całkiem fajne zniżki.
A na 50% poczekać z pozycjami, które nie są "pierwszej potrzeby" i możemy się bez nich obejść ;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #100 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 13:34:24 »
Zresztą  jak pamiętam nie było tego 50% na wszystko, z tej promocji wyłączone były tytuły premierowe.
Raz było na wszystko wraz z kilkudniowymi premierami.

Nie potrzebnie robili te promocje 50%  ;D

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #101 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 13:38:33 »
Nie potrzebnie robili te promocje 50%  ;D
To zależy jak na to patrzeć, skoro zalegały im w magazynie to w przypadku takiej promocji udało im się zrobić na pewno sporo miejsca (inni wydawcy też tak robią, choć nie w oczywisty sposób jak to zrobiło NSC). Problemem jest to, że sporo osób będzie czekać, uznając za pewnik, że taka promocja się powtórzy.

Offline erol

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #102 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 14:34:16 »
Trochę szkoda że nie będzie promek -50% bo był to czas kiedy mogłem się obkupić również w tytuły co do których nie byłem do końca przekonany tj BMM albo Head Lopper (i okazały się super) ale rozumiem czemu nie chcą już dawać takich upustów.
Ja NSC kupuję na livro, na nowości mają rabaty minus 36-39% czyli rewelacja, ale te trwają mniej więcej jak na gildii czyli ok. miesiąca (tak mi się wydaje), później spadają do raczej standardowego minus 16-26%, ale zdarza się że i powracają na chwilę do -36. Ogólnie tam te promocje często się zmieniają, także jak chcesz się w starsze tytuły zaopatrzyć, to możesz trafić albo i nie trafić, za to jak chcesz kupić z tego lub zeszłego miesiąca, to taniej chyba nigdzie nie dostaniesz (chyba, że znowu ktoś wyskoczy z masterpassem). Ja ostatnio jakoś sporo tego NSC kupowałem, także w tym miesiącu 3 zamówienie z rzędu, tym razem niewielkie bo za stówkę i nawet płacąc za przesyłkę wyszło taniej niż dołączyć do innego zamówienia w innym sklepie.
Ja nie mogę polecić livro, przesyłka jest tragiczna, nie ma żadnej folii papieru kompletnie nic. A skusiłem się dla Goona i kilku innych pozycji. Obwoluta delikatnie uszkodzona w dwóch miejscach, natomiast Kill or be killed 4 bez folii, powyginany  :(

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #103 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 21:24:36 »
Cytuj
Trochę szkoda że nie będzie promek -50%
Będą, będą. Jak będzie zalegało to się zdarzą.

Offline Mateusz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #104 dnia: So, 16 Marzec 2019, 18:06:32 »
Pytnie dotyczące Aliens White przeniosłem do tematu: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/scream-comics/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami