Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 444888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #780 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 22:44:09 »
Ja np. wykorzystuję w tym zbożnym celu szafy pierwotnie przeznaczone na ubrania :P

Też to praktykuję, dlatego musiałem trochę zredukować garderobę :) Plus podłóżkowe tekstylne skrzynie na pościel (z Ikei, świetnie się sprawdzają, każda daje dobre 1,5 m półki ekstra; fotka niżej już ją kiedyś na gildii wrzucałem), a nawet regały na zabawki dzieciaków (oficjalna wersja, że na chwilę, która trwa już 3 lata). O tak oczywistych miejscach jak stół czy komoda nawet nie ma co wspominać. Porobiłem nawet kiedyś fotki takich niestandardowych miejsc przetrzymywania, ale jakoś nie mogę się zebrać, żeby to wrzucić na forum.

« Ostatnia zmiana: Pn, 27 Kwiecień 2020, 23:21:14 wysłana przez Leyek »

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #781 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 22:45:48 »
79ersie, nie wywalaj- z tego naprawdę można coś zrobić, trwałość większa niż dzisiejszych mebli. Dorób sensowne drewniane półki i da radę. Poważnie piszę.
,, - Eeeeech.''

Offline 79ers

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #782 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 20:27:01 »
 ;D cóż powiedzieć ? Mam jeszcze jeden z takich przydasi, głowę pełną pomysłów i jak wspomniałem ciągle zbyt mało czasu na ich realizację. Poza tym obiecałem sobie, że wreszcie zajmę się uporządkowaniem książek, a nie tylko komiksy i komiksy  ;)

W temacie NSC żałuję, że nie zdążyłem zamówić jeszcze Porcelany i Miasta wyrzutków, a kilka opinii na forum zachęciło do rozważenia tych tytułów.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #783 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 10:37:40 »
Zapowiedzi majowe są już na stronie. Rabat 45% wciąż obowiązuje.

Odrodzenie, tom 8: Zostań jeszcze przez chwilę - premiera już jutro
https://nonstopcomics.com/produkt/odrodzenie-tom-8-zostan-jeszcze-przez-chwile
Deadly Class, tom 4: 1988 Umrzyj za mnie - premiera w poniedziałek 4 maja
https://nonstopcomics.com/produkt/deadly-class-tom-4-1988-umrzyj-za-mnie

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #784 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 11:19:06 »
Dzięki za info, zamówienie właśnie poszło na te komiksy.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Wolvi

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #785 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 11:23:08 »
Dokładnie tak samo , dzięki

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #786 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 11:34:48 »
O, jak szybko, dzięki! :)

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #787 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 12:09:19 »
Też dziękuję za informację. Zamówienie na 8 tom Odrodzenia poszło. Teraz czas na przypomnienie sobie pozostałych 7 tomów.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #788 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 12:34:36 »
Teraz czas na przypomnienie sobie pozostałych 7 tomów.

Ja chyba w okolicy tomu 4 stwierdziłem, że akurat w przypadku tej serii zbyt wiele zapominam i nie ma sensu tego czytać inaczej niż za jednym zamachem. A że seria mi podpasuje wiedziałem w zasadzie już po tomie 1.

Offline Grrrgory

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #789 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 12:53:15 »
Ciekawe jak z pozostałymi majowymi zapowiedziami. Na razie myślę się wstrzymać z zamówieniem, może jeszcze coś dojdzie, to by człowiek na darmową dostawę się załapał. Coś Wam wiadomo o pozostałych zapowiedziach?

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #790 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 13:00:18 »
NA FB wydawnictwo dało znać, co dokładnie wydają w maju, więc bardzo mało prawdopodobne, by cos jeszcze w tym miesiącu doszło.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Grrrgory

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #791 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 13:02:42 »
Faktycznie, dopiero teraz zobaczyłem. Ech... z jednej strony szkoda bo było kilka fajnych rzeczy zapowiedzianych, ale z drugiej to w obecnej sytuacji dobrze że i to jest :)

Offline eferce

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #792 dnia: Pn, 04 Maj 2020, 13:00:40 »
Zakupilem korzystajac z promek mase pierwszych tomów serii w NSC (i Kboom).
Jestem noobem co nie zna Image i Vertigo - wiec ponizsze wrazenia sa pisane wlasnie z takiej pozycji.

Dzieki majówce za mną Coda, Zabij albo zgiń i Descender
Przedemna: Goddamned, Injection, Prophet (a z kBoom X-O Manowar i Divinity)

Zabij albo zgiń - ma osobny temat wiec nie bede sie rozpisywał
Mega pozytywne zaskoczenie - myslalem ze pierwszy tom bedzie ostatnim - bo jednak lubie fantastyke ponad obyczajowy czy superbohaterski komiks a w dodatku okładka (wszystkie okładki)...
Przemyslenia i sytuacja głownego bohatera sa jednak tak życiowe i bliskie ze od razu wchodzi sie w jego skóre i chce sie wiecej. Powiedzialbym, że chyba nigdy cos takiego mnie spotkało.
Werdykt - wsiąkł, zakupił resztę


Descender - nikt o nim nic nie pisal, ani w temacie Lamirea ani zadnym innym, chodzi o to ze seria nie jest u nas skonczona?
Spoiler: PokażUkryj
Mi bardzo podszedł, mam głód na SF a tu i wymarła kolonia ala Aliens, i lowcy nagród ala SW, i roboot/AI ala klasyka gatunku. Aż che się wiedzieć, w którą stronę pójdzie.

Fleszbeki z historii bohatera mogłyby wielu scenarzystom slużyc za poradnik jak skutecznie i szybko przedstawic bohatera, żeby wzbudzić wobec niego uczucia czytelnika.
Rysunki też bajka
Werdykt - wsiąkł, zakupil resztę


Coda - również brak wzmianek na forum
Spoiler: PokażUkryj
Od razu pierwsze plansze wskazują, że to chyba bardziej fantasy w strone Troy niz Szninkla
Z tym, że Troy jak Asterix smieszy. Szninkiel - ma misje najwyzszej wagi. Miedzy nimi Ptak Czasu ma troche tego troche tego. Coda ma chyba inny cel - nie zorienowalem sie po lekturze jaki.
Świat poza motywem przewodnim jest bardzo wtórny - wystepuje kazda kanoniczna rasa a ataki goblinow odpiera sie lewa reka jak w Warhamerze...
W przeciwienstwie też do ZAZ albo Descendera nie mialem szansy zrozumiec i zblizyc sie do glownego bohatera. Jego cel jest jakis taki mialki albo za płytko opisany (i to wobu wersjach tzn kiedy w polowie z odbicia zmienia sie na odczarowanie).
Przez to co dalej sie z nim wydarzy nie specjalnie mnie interesuje.
Zrobienie postapo-fantasy i nadanie oryginalnej rasy/profesji żonie bohatera to fajne motywy -wydaje mi sie jednak ze mogly zoastać poprowadzone/narysowane lepiej.

Werdykt - nie brnę. Ktos ma jakies przemyslenia?

Z interesujących mnie jest jeszcze na ich stronie Old Guard, Book One: Opening Fire- czy ktos czytał i może polecic/odradzic?

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #793 dnia: Pn, 04 Maj 2020, 13:26:57 »
O Descenderze wiele się pisze na tym forum poszukaj w temacie Mucha Comics, bo to wydawnictwo po polsku wydaje ten komiks. Historia zamyka się w 6 tomach. Ostatni ma wyjść chyba jakość maj/czerwiec.

Coda również zamyka się niezbyt dużej ilości tomów, bo trzech, to jeden z najwyżej ocenianych komiksów z obecnej oferty Boom Studios! Zresztą bardzo zróżnicowanej i w większości bardzo dobrej, nie dziwi zatem, że Netflix podpisał z nimi współpracę!

https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #794 dnia: Wt, 19 Maj 2020, 19:03:24 »
W maju wyjdzie jednak jeszcze jeden komiks:
Coda tom 2 - 25.05.20
https://nonstopcomics.com/produkt/coda-tom-2

Natomiast 2 tom Miasta Wyrzutków wysłany już został do drukarni, więc premiera pewnie na początku czerwca. Co więcej w czerwcu dowiemy się pewnie niedługo.

Ciekawe też czy będzie katalog na II połowę roku czy jednak wstrzymają się z jego publikacją