Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 445106 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kosmoski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #765 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 19:24:22 »
Chcę wiedzieć czy poziom zabawy z pierwszych tomów jest zachowany

Dla mnie trójeczka lekko słabsza od poprzednich tomów, wciąż jest jednak bardzo dobrze.

ps. najbardziej podeszła mi jedynka, uwielbiam patent z mapą podróży : )

Offline eferce

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #766 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 11:18:56 »
Ja dalem sie namowić cenami i czesciowo opiniami forum i zakupilem 5x po pierwszym tomie (Zabij albo zgin, Monstress, Injection, Coda, Descender).
Pierwszy raz w tym wydawnictwie.
Wrazenie z unboxingu przed chwilą:
- format - nie sprawdziłem przy zakupie. Spodziewalem ze Coda to raczej bedzie połka z Lanfeustem i Ptakiem Czasu a tu wszystkie albumy wpasuja sie w półkę z WKKDC i innymi nie-Delux Batmanami
- opakowanie standard, ale przy miekkich okładkach nie ma stresu stuknietych rogów. Żadnych uszkodzeń.
- banusowa ksiazka to "Zagadka Aleksandryjska" ok 40PLN, nie moja bajka ale prezent dla Ojca na następną okazje mam z bani
Ogólnie to ceny super, dostawa super (zamowienie z wtorku), format też lepszy do czytania w leżaku/hamaku.
Oby chociaz jedna seria trafiła.

Offline wujekmaciej

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #767 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 11:24:44 »
szkoda, że Injection nie ma po polsku...

brvk

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #768 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 12:30:55 »
Korzystając z promocji w sklepiku wydawnictwa zamówiłem 13 komiksów i nowego Ellroya. Przesyłkę zamówioną do paczkomatu podzielono na trzy paczki - dwa kartoniki ze strefami zgniotu i jeden zwykły. Wszystko opakowane dodatkowo jedną warstwą folii bąbelkowej. Żadnych uszkodzeń. Jako gratis dorzucono mi kryminał Fred Vargas.

Zaskoczył mnie Grass Kings w twardej oprawie, poza tym Goon prezentuje się rewelacyjnie - grubas, w obwolucie, z dodatkami. Ale zacznę od Last Mana - świetna seria.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #769 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 12:37:52 »
Korzystając z promocji w sklepiku wydawnictwa zamówiłem 13 komiksów i nowego Ellroya.

O, dzięki za info! Nie wiedziałem, że wyszła Burza.

brvk

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #770 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 12:47:20 »
Też nie wiedziałem, mimo że z powodu Ellroya raz na jakiś czas odwiedzam stronę Sonii Dragi. Książka musiała wyjść na dniach.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #771 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 16:38:07 »
NSC ma coś do wydania w najbliższym czasie? O Goonie coś wiadomo?

W maju wyjdzie tylko Odrodzenie 8 i Deadly Class 4. Reszta (Mercy, Odyseja Hakima 2 i Dni których nie znamy) przesunięta. Info od wydawcy.


Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #772 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 16:42:35 »
Zapewne w tym roku będzie tak, że te przesunięte pozycje z miesięcy wiosennych zostaną wydane w wakacje lub zaraz po nich.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #773 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 16:53:17 »
W maju wyjdzie tylko Odrodzenie 8 i Deadly Class 4.


Najważniejsze jest :) Gdyby tak jeszcze udało się te pozycje załapać do promocji -45%... ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #774 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 18:29:39 »
Najważniejsze jest :) 

Fakt.

Ciekawe co z Muchą, bo zapowiadali na maj, takie tempo jak w kwietniu - jeśli liczyć z zapowiadanym na kwiecień trzecim tomem Criminal, który ostatecznie wyszedł pod koniec marca, to byłby 4 tytuły.

Offline Hans

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #775 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 20:16:38 »
Kurde promocja w nsc spowodowała ze kupiłem masę komiksów, których nawet nie miałem zamiaru....
A kupka wstydu rośnie :)

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #776 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 20:29:00 »
Kurde promocja w nsc spowodowała ze kupiłem masę komiksów, których nawet nie miałem zamiaru....

A kupka wstydu rośnie :)

1. Tak to działa... ;)

2. Dobrze, że tylko wstydu ;) Poza tym im większy zapas do czytania tym lepiej - "od przybytku głowa nie boli" ;)

Offline Hans

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #777 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 20:58:03 »
Głowa nie boli, ale miejsca brak  :)

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #778 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 21:15:36 »
Oj, to trza zrobić. Powiadają, że "potrzeba jest matką wynalazku" ;) Ja np. wykorzystuję w tym zbożnym celu szafy pierwotnie przeznaczone na ubrania :P

Offline 79ers

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #779 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 22:12:56 »
Jeden z moich "regałów" na komiksy to skrzynia ze starego tapczanu, postawiona na boku  :-[ . Styl późna komuna, lakierowana rama - cuś z tego kiedyś jeszcze będzie. Mam pomysł na ten mebel, ale ciągle brakuje czasu żeby to wszystko trzymało poziom i pion.