Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438415 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Uluru

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #750 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 11:53:35 »
Hej a może orientuje się ktoś, czy NSC planuje wznowienie Torpedo 1936?
A jeśli nie, to warto na to polować na rynku wtórnym (póki ceny są jeszcze poniżej okładkowej ;) ?

Naprawdę warto posiadać tak zacny komiks, można poczekać, Non Stop zawsze dodrukowywał braki jak do tej pory.

Offline kosmoski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #751 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 11:54:07 »
Beauty nie warto z prostego względu - Image zrobił cancel serii przed finałem

Nad jedynką polecam się jednak zastanowić, takie fajne, szybkie sensacyjne czytadło. Czytałem jeszcze dwa kolejne trejdy i niestety potem już tylko gorzej...

Offline rzodkiew

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #752 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 13:18:04 »
Czytał już ktoś 3. część Head Loppera?

Offline eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #753 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 13:19:03 »
Czytał już ktoś 3. część Head Loppera?
Tak, a czemu pytasz?

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #754 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 13:26:42 »
Czytał już ktoś 3. część Head Loppera?

Ja czytałem. I eyesore też.
,, - Eeeeech.''

Itachi

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #755 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 14:33:19 »
Porcelana tom 1

Komiks dokładnie taki jaki chciałem aby był. Idealnie komponuje się z moimi oczekiwaniami względem lektury. Warstwa graficzna oczarowała mnie od pierwszego przejrzenia przykładowych stron, od razu pomyślałem sobie nie będę czekał na zakup rok czy dwa (tak takie mam zaległości i raczej 90% już nie dogonię) ale przy pierwszej lepszej okazji, wezmę. Jako że okazja się pojawiła dołączyłem porcelanę do pewniaków zakupowych.

I teraz tak, dla mnie to jest komiks rozrywkowy. Nie potrzeba zagłębiać się w scenariusz (szczegóły) ponieważ jest tak skonstruowany że wszystko mamy podane na talerzu, akcja jest niesamowicie płynna, cały czas czytelnikowi towarzyszy lekki niepokój, związany z obawami czy przed naszą małą bohaterką aby przypadkiem nie czeka jakieś zagrożenie. Można odczuć wrażenie jakby scenariusz pisał wrażliwy ojciec, zawczasu stara się opanować wszelkie niechciane możliwości. Historia zamknięta jest klamrą, zalutuje delikatnie sztampowością, jednak trudno byłoby oczekiwać czegoś innego po realizacji założeń w fabule. Na dobrą sprawę raz zostałem mocno zbity z tropu, ponieważ nie przewidziałem co może się wydarzyć. I pewnie wielu z Was pomyśli o tym samym gdy dobije do tego momentu. Nie chcę natomiast spojlerować, ponieważ to świeża pozycja na rynku.

Nie chciałbym także utwierdzić części z Was w przekonaniu, że to komiks dla dzieci! W sensie kierowany może być także do nich, ale dorosły bez problemu odnajdzie się w tym dosyć niecodziennym świecie.

Jeżeli miałbym oceniać to w ten sposób.

Rysunek 9/10
Scenariusz 7/10
Kolory 8/10
Frajda 9/10
Wydanie 9/10 (kilka stron szkiców w dodatkach, papier bdb jakości)
« Ostatnia zmiana: Śr, 22 Kwiecień 2020, 14:35:20 wysłana przez Itachi »

Offline rzodkiew

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #756 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 18:04:56 »
Tak, a czemu pytasz?
Chcę wiedzieć czy poziom zabawy z pierwszych tomów jest zachowany

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #757 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 18:13:48 »
Chcę wiedzieć czy poziom zabawy z pierwszych tomów jest zachowany

Nie jest źle, choć najbardziej lubię tom drugi.
,, - Eeeeech.''

Offline Grrrgory

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #758 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 21:21:53 »
Naprawdę warto posiadać tak zacny komiks, można poczekać, Non Stop zawsze dodrukowywał braki jak do tej pory.
No i nie poczekałem. Zaraz po przeczytaniu waszych postów pojawiła się oferta sprzedaży na giełdzie i nie mogłem się powstrzymać. Ech, a miałem plan już nic nie kupować do końca kwietnia...
Teraz tylko mam nadzieję że promka na nsc trochę jeszcze potrwa to zaopatrzę się także w Torpedo 1972.

Offline nekro

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #759 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 14:37:48 »
Miała być jakaś niespodzianka przy zakupie powyżej 100 zł no i w przesyłce nie otrzymałem nic poza zamówionymi komiksami, a jak u Was?

Offline Arne

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #760 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 14:43:36 »
Miała być jakaś niespodzianka przy zakupie powyżej 100 zł no i w przesyłce nie otrzymałem nic poza zamówionymi komiksami
A to niespodzianka!😀

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #761 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 14:44:18 »
Jak to nic a folia bąbelkowa, to co? ;) A tak na serio ta niespodzianka ma być dla zamówień od tego poniedziałku złożonych w ich sklepie. Kiedy dokonałeś zamówienia?
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline nekro

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #762 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 14:52:25 »
Kupiłem 16 kwietnia, czyli tydzień temu i już był baner na głównej z tą informacją...

edit: Dzwoniłem do nich - przeprosili  i doślą mi pocztą.
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Kwiecień 2020, 15:15:53 wysłana przez nekro »

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #763 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 15:16:38 »
No to nie wiem może, jak Ci tak bardzo zależy na otrzymaniu niespodzianki, to napisz do NSC, że jej nie dostałeś z najnowszą przesyłką.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Uluru

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #764 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:29:10 »
Przy ostatnim zamówieniu otrzymałem z Non Stop w gratisie książkę "Krąg", myślałem że jakieś zakładki będą dawać czy coś, miła niespodzianka.