Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438763 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #570 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 11:38:17 »
Źle mnie zrozumieliście. Nie odnosiłem się do wymienionych w zacytowanym poście autorów, tylko odpowiadałem na zadane w zacytowanym poście pytanie kto rysuje ładnie. Bohomazami są ilustracje w komiksach wydawanych przez Non Stop Comics - od mojego stwierdzenia na temat profilu wydawnictwa zaczęła się cała dyskusja.

Ech, jeden źle zinterpretuje wypowiedź, a reszta już pędzi w tym samym kierunku... jak stado owiec jakieś. Żeby nie użyć męskiej formy słowa "owca" ;)

P.S.: a jeszcze jedno doprecyzowanie dla owieczek - wymienieni przeze mnie autorzy nie wyczerpują zbioru autorów, których rysunki uważam za ładne. Są to tylko na szybko rzucone przykłady.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Styczeń 2020, 11:40:10 wysłana przez Użytkownik usunięty53490 »

Bender

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #571 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 12:03:28 »
A tutaj, te bohomazy? Co to ma być???

Naprawdę ubolewaj, że nigdy się nie dowiesz. Jest nad czym.

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #572 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 12:23:28 »
Źle mnie zrozumieliście. Nie odnosiłem się do wymienionych w zacytowanym poście autorów, tylko odpowiadałem na zadane w zacytowanym poście pytanie kto rysuje ładnie. Bohomazami są ilustracje w komiksach wydawanych przez Non Stop Comics - od mojego stwierdzenia na temat profilu wydawnictwa zaczęła się cała dyskusja.

Cytowałeś mojego posta, a ja w nim na pewno nie zadałem żadnego pytania kto Twoim zdaniem rysuje ładnie. :D
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #573 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 12:41:26 »
Naprawdę ubolewaj, że nigdy się nie dowiesz. Jest nad czym.

Czy ty kiedykolwiek napisałeś na tym forum jakikolwiek merytoryczny post? Tak się z ciekawości zastanawiam... Może nadszedł już czas, żebyś znów strzelił focha i usunął konto z forum? Forum na pewno na tym skorzysta :)

Cytowałeś mojego posta, a ja w nim na pewno nie zadałem żadnego pytania kto Twoim zdaniem rysuje ładnie. :D

Nie tylko twojego posta cytowałem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #574 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 12:42:28 »
Czy ty kiedykolwiek napisałeś na tym forum jakikolwiek merytoryczny post? Tak się z ciekawości zastanawiam... Może nadszedł już czas, żebyś znów strzelił focha i usunął konto z forum? Forum na pewno na tym skorzysta :)

Zabawne, że akurat ty coś takiego napisałeś...

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #575 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 23:43:51 »
Może nadszedł już czas, żebyś znów strzelił focha i usunął konto z forum? Forum na pewno na tym skorzysta :)

Daj dobry przykład i zrób to pierwszy.

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #576 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 08:23:53 »
Przestańcie Panowie - nowy rok, a Wy już od podjazdów zaczynacie!
Czy nawet na naszym małym komiksowym forum muszą być wewnętrzne konflikty?
Peace and komiksy! ;)

Offline nayroth

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #577 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 09:40:02 »
Z inneju beczki - patrząc na podsumowanie roku, rzutem na taśmę, NSC zostało wydawnictwem w którym zostawiłem najwięcej kasy w 2019. Wprawdzie głównie za sprawą promocji na ich stronce, ale i tak warte odnotowania bo już od kilkunastu lat to Egmont miał ta palme pierszeństwa.. Więc brawo dla Sonii :>

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #578 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 12:12:47 »
Drugi tom Fear Agenta planowany na luty.

Offline Kane

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #579 dnia: Pn, 06 Styczeń 2020, 00:17:31 »
Ciekawe czy uda im się wydać w tym roku Head Lopper, Vol. 3: Head Lopper & The Knights Of Venora.

Online Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #580 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 00:31:17 »
Na dniach powinien pojawić się katalog na I połowę roku, więc bazując na kilku źródłach wrzucam czytelną rozpiskę swoich przewidywań i kilka pewniaków które się w nim znajdą.

Potwierdzone komiksy na I połowę tego roku (informacje z FB):
- Fear Agent tom 2/4 potwierdzony na luty
- Monstressa tom 4/5 ongoing
- Head Lopper tom 3/3 ongoing
- Giant Days tom 7/14
- Odrodzenie tom 7/8
- Odrodzenie tom 8/8
- Miasto Wyrzutków tom 2/2
- Coda tom 2/3

Komiksy które były zapowiedziane na 2019 i nie zostały jeszcze wydane oraz te które były w katalogu zapowiadane na I połowę 2020:
- Jazz Maynard tom 2/2? (Zależy czy wydadzą w tym tomie albumy 4-6 czy 4-7. 7 wyszedł niecałe cztery miesiące temu we Francji i jest podobno ostatnim)
- Porcelana tom 1/3 (https://www.bedetheque.com/serie-44272-BD-Porcelaine.html)
- Death of Glory tom 1/2 ongoing
- Nomen Omen tom 2/4? (Ten komiks w USA zaczęło wydawać Image i jest on zaplanowany na 15 zeszytów (3 TPB). Natomiast wydanie od NSC bazuje na wersji włoskiej, która prawdopodobnie zamknie się w 4 tomach)
- The Black Holes (1/1) (https://www.bedetheque.com/serie-63927-BD-Black-Holes-The.html)
- P.T.S.D. (1/1) (https://www.bedetheque.com/serie-64662-BD-PTSD.html)
- Te dni, które znikają (1/1) (https://www.bedetheque.com/serie-57033-BD-Ces-jours-qui-disparaissent.html)
- Deadly Class tom 4/9 ongoing
- Rat Queens tom 6/7 ongoing

Kontynuacje rozpoczętych serii które powinny wyjść w I lub II połowie roku:
- The Goon tom 4/5
- Reszta Świata tom 3/4
- Last Man tom 3/12
- Oblivion Song tom 3/4 ongoing
- Odyseja Hakima tom 2/3

Chyba o niczym nie zapomniałem

Bender

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #581 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 07:40:10 »
No Lastman to trochę częściej mógłby wychodzić. Ta seria ma swój rytm a najlepsze w tej serii dopiero przed nami.

Offline eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #582 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 10:48:33 »
Na dniach powinien pojawić się katalog na I połowę roku,

Skąd masz takie info? Z ciekawości pytam.
Co do dyskusji o tym czy jakieś rysunki sa brzydkie czy ładne to chyba kwesta gustu, prawda?
Zresztą u siebie nawet widze pewien paradoks, Opowieści z Hrabstwa Essex mają idealnie pasujące do treści i bardzo mi sie podobają. Z kolei np Łasuch w ogóle mi nie podchodzą, dziwne, prawda  ;)
Taki maly off top.
Co do NSC, dużo dobrego wydają, wrecz za dużo nowych serii, jak co roku- obiecuje sobie ze nie wychodze w nowe serie ale juz mnie palce swędzą i myślę o Coda i Miasto Wyrzutków.

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #583 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 11:13:01 »
Propsy za "Giant Days" oraz "Head Loppera" .

Offline Grzmichuj

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #584 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 11:36:48 »
Nadal nie mogę uwierzyć, że NSC wydaje w Polsce rzeczy tak szybko po premierze w USA. Serio, Death of Glory, Nomen Omen, Oblivion Song - wow!!! Dlatego kupuję od nich totalnie wszystko. No, może poza tytułami zaangażowanymi ideologicznie, a nie zaangażowanymi twórczo. Najgorszy jak do tej pory był Duch Gaudiego - total paździak.
Mam jednak wrażenie, że brakuje im takiego hitu, jak Walking Dead, czy Invincible. To wszystko, co wydają to takie 6-8/10. A brakuje 9 i 10. Gideon Falls wzięła Mucha, więc powinni zrobić wszystko, by pozyskać Die Gillena. Bo to byłby w Polsce mega hit.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?