Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438425 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #480 dnia: So, 16 Listopad 2019, 11:49:55 »
Ja zamówiłem wczoraj, dla pewności razem z grudniowymi.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #481 dnia: So, 16 Listopad 2019, 12:42:03 »
Jest tam coś więcej w sensownych cenach?

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #482 dnia: So, 16 Listopad 2019, 13:26:41 »
Jeżeli pytasz o livro, to nowości od Egmontu zawsze mają w podstawowych rabatach 36%, więc dodając kod rabatowy wychodzi naprawdę zacnie. Mają najtaniej, także Non Stop Comics i zawsze u nich kupuję ich komiksy. Pakowanie faktycznie wygląda dziadowsko, ale na kilkanaście zamówień jakie u nich brałem na paczkomat nigdy nic nie przyszło uszkodzone.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #483 dnia: So, 16 Listopad 2019, 13:53:39 »
Dzięki, z tego co widzę - aktualnie (czyli z kodem) nowości wychodzą na poziomie Tantis, pozostałe rzeczy zdecydowanie bez szału. I nie mają Muchy.

Offline Pawel.M

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #484 dnia: So, 16 Listopad 2019, 16:40:21 »
Reklamował ktoś coś bezporednio u NSC? Jak wrażenia?
Ja reklamowałem, ale rok temu. Kupiłem w Ravelo pierwszy tom "Nienawidzę Baśniowa" i przysłali mi uszkodzony, Napisałem do Ravelo - odpisali, że nie mają już na stanie, więc mi nie wymienią. To wkurzyłem się i napisałem prosto do NSC - w ciągu 48 godzin był kurier, który dostarczył mi nowy (nieuszkodzony) egzemplarz i odebrał wadliwy.

Offline eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #485 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 09:44:48 »
Wczoraj odebrałem paczkę którą zamówiłem 11/11, długo ale jestem cierpliwy i mam co czytać  ;)
Kij w mrowisko, paczka zapakowana tak jak w Livro ale wszystko dojechało bez uszkodzenia (jak z Livro zresztą  :P  ). Nic jeszcze nie otworzyłem ale troche sie zdziwiłem że Czas Nienawiści bez folii przyjechał. Mam nadzieję że na Czarny Piątek też zrobią podobną promkę.

Tez ostatnio zastanawiałem sie nad tym jak u nich z dostępnością różnych pozycji. Ktos pisał wcześniej że żaden z pozycji nie została wyprzedana bo całośc cały czas jest dostępna, ja uważam że to dobrze, fajnie że  całość ich katalogu jest dosępna. Zdaje sobie sprawę że moze to źle wróżyć (że niby zła sprzedaż) + do tego widać że zwolnili z iloscią wydawanych pozycji ale myślę że nie ma czym się stresować tylko kupować to co inetresuje.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #486 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 10:07:25 »
Mam info spod lady, że wszystkie pozycje są dodrukowywane na bierząco, wiec wcześniejsze wnioski odnośnie sprzedaży można między bajki wsadzić. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #487 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 10:14:39 »
Mam info spod lady, że wszystkie pozycje są dodrukowywane na bierząco, wiec wcześniejsze wnioski odnośnie sprzedaży można między bajki wsadzić. ;)
no i super, wiem że każdy wydawca ma ograniczona powierzchnie magazynową ale nie ma chyba nic bardziej wkur@#$ jak  próbujesze wejsc w jakaś serię a okazuje się jak nie ma na przykład numeru 2 i śmiga po alledrogo za miliardy monet

Offline GoNzO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #488 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:49:03 »
W ilu tomach ma wyjść The Goon od NonStopComics?

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #489 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:52:39 »
W ilu tomach ma wyjść The Goon od NonStopComics?

W pięciu tomach.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #490 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 14:16:51 »
6 tom Paper Girls będzie miał premierę za tydzień w piątek 6 grudnia
https://nonstopcomics.com/produkt/paper-girls-tom-6



Natomiast 2 tom Fear Agent spadł niestety na przyszły rok.

Offline sad_drone

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #491 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 17:23:20 »
Ktoś z czcigodnego towarzystwa czytał może resztę świata i chciałby się podzielić opinią ? Lubię post apo, i muszę coś dorzucić do koszyka do goona żeby się załapać na darmową dostawę, ale znalazłem stosunkowo mało opinii o tej serii.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Kalander

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #492 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 18:28:46 »
Pierwszy tom to taka katastroficzna obyczajówka, niby fajnie, ale głównie działa tutaj oprawa graficzna. Za to dwójka to już sam miód, rasowe, brutalne postapo, w którym miejsca na litość jest coraz mniej. Co więcej końcówka również obiecuje bardzo interesujący ciąg dalszy, parę wątków też zostaje fajnie zarysowanych i scenariusz może się rozwinąć w wielu ciekawych kierunkach. Ja osobiście polecam, ale zalecałbym przeczytać ciągiem oba tomy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #493 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 18:30:13 »
Kalander, a tak z ciekawości... jak oceniasz Jazz Maynard?

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #494 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 19:01:35 »
Ja osobiście polecam, ale zalecałbym przeczytać ciągiem oba tomy.
O to chyba muszę usiąść do 2ki, bo po pierwszym odpuściłem serię. Rysunki mnie na początku odrzuciły, zwłaszcza twarze i postaci, krajobrazy super. Po chwili już "nie przeszkadzały". Fabuła - fajnie się zaczyna, katastroficzna burza, matka oddzielona od dzieci, ale później pojawiają wątki, które są wyolbrzymione trochę na siłę.
Spoiler: PokażUkryj
Serio doszło do takich patologii w miasteczku w tak krótkim czasie? Opis jak uczyła kraść swoje dzieci to wydawał się jakby to lata trwało. I wielki problem, bo nie można wyjść z miasta, a na końcu wychodzą bez większych problemów ::)


A co do Jazza, śliczne rysunki, czuć taki latynoski klimat. Mnie przeszkadzało, że główny bohater odpala się na takiego Johna Wicka i wydaję się to mało realne.