Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438611 razy)

LukCook i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #465 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 11:35:18 »
Przez te dziwne kombinacje wydawcy...


Ale promocje na starsze tytuły to standard, a nie "dziwne kombinacje". A NSC nawet nie dało promocji na starsze tytuły, tylko na wszystkie dostępne.

Offline rekinn

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #466 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 12:36:46 »
Też wziąłem dwa tomy Goon'a. Przecież trzeci nie trzeba kupować zaraz, już. Będą następne promocje za jakiś czas, to pewnie Goon 3 będzie tanio, a Goon 4 będzie niedostępny i tak aż do tomu 5. :)

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #467 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 13:21:04 »
Chyba, że w międzyczasie wydawnictwo szlag trafi....

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #468 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 13:50:43 »
Czy zrealizowane znaczy, że jest wysłane? Trochę konto użytkownika nie jest jasne na ich stronie. Czy może o wysyłce powiadamiają w osobnym mailu. To moje pierwsze u nich zamówienie i sprawa ciągnie się 4 dni, a jestem przyzwyczajony do szybszego tempa od momentu zamówienia do momentu otrzymania przesyłki.

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #469 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 16:18:34 »

Ale promocje na starsze tytuły to standard, a nie "dziwne kombinacje". A NSC nawet nie dało promocji na starsze tytuły, tylko na wszystkie dostępne.

Chodziło mi o to, że na samym początku "The Goon 3" można było zamówić w promocji, a później się z tego wycofali. Gdyby od razu był niedostępny do zamówienia, wówczas co innego. A tak niektórzy mają, a większość musiała obejść się smakiem ;)

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #470 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 18:20:49 »
Czy zrealizowane znaczy, że jest wysłane?
Na to wygląda. Dziś dostałem info o zmianie statusu z w realizacji na zrealizowane, a paczka czekała na ochronie.

Offline rekinn

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #471 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 19:32:41 »
Zrealizowane oznacza skompletowane, a nie wysłane. Na 100%.

Offline stempel

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #472 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 20:55:21 »
Chodziło mi o to, że na samym początku "The Goon 3" można było zamówić w promocji, a później się z tego wycofali. Gdyby od razu był niedostępny do zamówienia, wówczas co innego. A tak niektórzy mają, a większość musiała obejść się smakiem ;)

Czyli zmienili zasady gry w trakcie gry, i najgorsze jest to, że zrobili to po cichu zamykając dostęp do nowości, oraz zmieniając baner reklamowy. Niestety olali tez korespondencje w tej sprawie, i magicznie znaleźli stan nowości u siebie dzień po zakończeniu tej promocji. Generalnie promocja ok, tylko szkoda, że tam pokombinowali z nowościami - mogli od razu zastrzec, że nie wchodzą one w rabat, a i tak bym zamówił goona 3, żeby mieć go już w jednej przesyłce. Jak dla mnie więc spory minus za to.

Offline rekinn

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #473 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 23:23:35 »
Reklamował ktoś coś bezporednio u NSC? Jak wrażenia?

Offline sad_drone

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #474 dnia: So, 16 Listopad 2019, 00:31:49 »
@rekinn reklamowałem przy ostatnim promo nsc -50% i nie odpisali mi nawet na mail, a że był to jeden tani komiks sprawę olałem i dalej nie drążyłem. Żeby oddać sprawiedliwość wtedy mieli kocioł masakryczny (padająca strona pod naporem chętnych itp) więc mógł mój mail po prostu zostać przeoczony.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #475 dnia: So, 16 Listopad 2019, 10:32:56 »
Można teraz zamówić t3 Zbira na livro z praktycznie takim samym rabatem więc żadna strata.

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #476 dnia: So, 16 Listopad 2019, 10:35:28 »
Nie można:
Produkt
niedostępny
Twój komiks jest lepszy niż mój

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #477 dnia: So, 16 Listopad 2019, 11:16:04 »
Instrukcja zamówienia Zbira tomu trzeciego:
- kliknij na komiks w wynikach wyszukiwania
- kliknij "Dodaj do listy życzeń"
- kliknij na liście życzeń "Do koszyka"
- wbij na zamówieniu kod week6
- ciesz się tanio zamówionym trzecim tomem Zbira

Offline Talvi

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #478 dnia: So, 16 Listopad 2019, 11:28:37 »
Reklamował ktoś coś bezporednio u NSC? Jak wrażenia?
Ja reklamowałam, bo mi przysłali nie ten komiks - sprawnie poszło - napisałam jednego dnia wieczorem, drugiego odpisali. Zamówili kuriera, który odebrał ten niewłaściwy komiks i od razu przywiózł dobry.

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #479 dnia: So, 16 Listopad 2019, 11:34:17 »
Zadziałało!!! Teraz zobaczymy czy wyślą. Musieli dzisiaj z rana już zmieniać ceny, bo jeszcze wczoraj wieczorem napełniłem koszyk do darmowej wysyłki i czekałem tylko na to czy Goon się pojawi a dzisiaj już musiałem trochę grzebać w zamówieniu bo ceny skoczyły.