Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438520 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #435 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:21:16 »
Widziałem, że kolega roble, w wątku o swojej kolekcji, wrzucił zdjęcie z porcją komiksów i jest tam Snow Blind. Może już po lekturze i mógłby coś skrobnąć.  ;)

36degrees

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #436 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:46:35 »
Ja już po lekturze Snow Blind. Na plus - oprawa graficzna, na minus - cała reszta (mało oryginalny i bardzo przewidywalny scenariusz). Dla mnie takie 4.5/10. Przeczytałem i bez żalu się pozbyłem.

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #437 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:51:37 »
To raczej odpuszczę, dzięki.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #438 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:53:08 »
Ja tez rozwazalem czy to zamowic - szybka obczajka ocen na lubimyczytac.pl i spasowalem. Polecam portal. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #439 dnia: So, 09 Listopad 2019, 09:35:48 »
Czytałem. Momentami historia jest ciekawa, ale wracać do niej raczej nie zamierzam. 6/10.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #440 dnia: So, 09 Listopad 2019, 14:12:36 »
szybka obczajka ocen na lubimyczytac.pl i spasowalem. Polecam portal. ;)

Owszem, zajrzeć można, ale z pewną taką ostrożnością. Dla zilustrowania - link z opiniami o "Sklepach cynamonowych": https://lubimyczytac.pl/ksiazka/165499/sklepy-cynamonowe
Ok, może to efekt zmuszania ludzi do czytania w ramach lektur szkolnych.
Wobec tego przykład książki, do czytania której raczej nikt nie zmuszał: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/254780/pod-oslona-nieba
Jak (rzekomo) powiedział Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". Lubimycztać to przykład portalu, gdzie ludzie z lubością dzielą się z innymi swoją głupotą i jednocześnie zyskują dzięki temu łatkę "intelektualisty" (przynajmniej w swoich oczach). Na szczęście niektóre z omawianych tam tytułów są na to mniej narażone niż inne.

Offline PJP

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #441 dnia: So, 09 Listopad 2019, 14:25:24 »
Odebrałem właśnie z paczkomatu przesyłkę promocyjną (Zabij albo zgiń x3, Black monday 2 i Mity Cthulhu) i jest OK. Sam karton ale dobrze opakowane i poklejone. Nic nie zostało pogięte.

Offline bibliotekarz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #442 dnia: So, 09 Listopad 2019, 22:27:57 »
Porównywałem oceny z lubimyczytac i komikspec i się nie pokrywają (łatwo porównać np. WKKDC). LC jako punkt odniesienia traktuję bardzo ostrożnie. To taka wypadkowa jak masowy zjadacz chleba podchodzi do literatury. Dzieła przełomowe i wybitne mają często mizerne oceny i opinie a młodzieżowa chałtura, której jeszcze kilka lat temu nie wzięło by żadne wydawnictwo ma noty celujące. Kiedyś powstała nawet strona na fb zbierająca najgłupsze "recenzje" z LC.
Batman returns
his books to the library

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #443 dnia: So, 09 Listopad 2019, 22:43:34 »
Akurat Snow Blind się zgadza. :P
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #444 dnia: Nd, 10 Listopad 2019, 07:58:05 »
Napiszę tak. Zazwyczaj oceny komiksów na LC jeśli są, bo wiadomo, że pojawią się rzadziej, nie mówiąc o recenzjach, są względne z moimi. Z literaturą jest różnie. W przypadku obyczajowych, kryminałów czy fantastyki na początku (zaraz po wydaniu) pierwsze kilka czy kilkanaście to peany pisane przez blogerów, którzy dostali egzemplarz za darmo ;) I wtedy jest "piękna literatura" itp. dyrdymały pisane przez nawiedzone niunie.

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #445 dnia: Nd, 10 Listopad 2019, 16:56:02 »
Miałem nic nie kupować na razie, ale całe Zabija albo Zgiń za 100 to promocja koło której nie da się przejść obojętnie.

Offline Mateusz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #446 dnia: Nd, 10 Listopad 2019, 17:00:34 »
Kontynuujcie dyskusje na temat lewaków i prawaków na PW.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #447 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 13:11:40 »
Kto kiedy zamawiał z promocji i ciągle czeka na wysyłkę?

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #448 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 13:14:18 »
Dostali straszliwa masa zamowien ktora sami sa zaskoczeni i beda lekkie opoznienia, cierpliwosci. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #449 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 13:14:52 »
Ja to pamiętam, że jak się od nich zamawia to trzeba trochę poczekać.
Twój komiks jest lepszy niż mój