Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Torpedo

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 17:04:05 »
Torpedo - koniecznie!!!  :)

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 21:43:16 »
Na pyrkonie gadali ze integral Torpedo i bardz ladnie schodzi a niektore serie troche zawiodly, to chyba mkolek kiedys pisal.

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:57:00 »
O tak, Torpedo naprawdę koniecznie! Wyobrażam sobie, że autorzy chcieli by czytelnik miał co najmniej taką samą frajdę jak oni tworząc przygody tego prymitywa:) Noir tu mało, ale za to pełno rozkosznie żenującego humoru i absurdalnych sytuacji. Jak dla mnie to komiks wyjątkowy i zasługujący na tak świetne wydanie. Kontynuacja trochę gorsza, choć nadal trzyma poziom, ale sama historia jest jakaś taka bardziej depresyjna i poważna.

Offline Mateusz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 21:00:35 »
Styczniowe premiery od Non Stop Comics - prezentacje komiksów

Jak ktoś się jeszcze zastanawia nad styczniowymi premierami, to może rzucić okiem na prezentacje.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 21:56:05 »

Styczniowe premiery od Non Stop Comics - prezentacje komiksów

Jak ktoś się jeszcze zastanawia nad styczniowymi premierami, to może rzucić okiem na prezentacje.
Cieszy powrót po zbyt długiej przerwie Odrodzenia. Trwało to tak długo, że musiałem sobie przypomnieć trzy poprzednie tomy. Dzięki temu przypomniałem sobie za co lubię tą serię, jednak sama czwórka coś tam niby rozwiązuje, jakieś wątki posuwają się do przodu. Jednak idzie to trochę powoli. Teraz czekam na Paper Girls, akurat w tym wypadku na tempo i jakość akcji nie można narzekać. Mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku piątki.

Online parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 22:29:16 »
Lekturę pozostałych części Odrodzenia to chyba odłożę na moment, jak już wydadzą całość. Nie będę co chwilę zaczynał od początku, bo tu jakoś sporo z głowy wylatuje.
Wiadomo kiedy następny Zbir? Tych zniechęconych początkowymi fragmentami zachęcam do dalszej lektury - gdzieś tak po 1//3 tego tomu zaczyna się zdecydowanie inna jazda. I jest super.

Midar

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 22:58:50 »
Wiadomo kiedy następny Zbir? Tych zniechęconych początkowymi fragmentami zachęcam do dalszej lektury - gdzieś tak po 1//3 tego tomu zaczyna się zdecydowanie inna jazda. I jest super.
Wiadomo. W kwietniu.

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 15:38:47 »
W sumie marcowe nowości znane są z katalogu, ale na FS już się pojawiły w sprzedaży:
https://www.fantastyczneswiaty.pl/wydawnictwo/non-stop-comics/Sortuj-DataMalejaco

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 16:59:36 »
Bodycount. Teenage Mutant Ninja Turtles za 55 zł, to jeszcze jestem wstanie zrozumieć, ale 112 stron w HC. Linczownicy Muchy i Screamu ;) za takie praktyki wzywam was.  ;D

Tym bardziej, że taki Fear Agent 248 stron jest w SC  :o
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Luty 2019, 17:02:34 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 17:03:06 »
Bodycount. Teenage Mutant Ninja Turtles za 55 zł, to jeszcze jestem wstanie zrozumieć, ale 112 stron w HC. Czekam na jakiś ostry pojazd po wydawcy jak w przypadku Muchy i Screamu ;)
A ten ciągle jedno  ;D

Fear Agent jest w SC jak w oryginale.
TMNT jest w  HC jak w oryginale.
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Luty 2019, 17:08:06 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 17:06:27 »
Oj tam oj tam. Bawi mnie jak wybiórczo traktujecie wydawców. Nie zmienia to faktu, że to 112 stron w HC.
TMNT jest w  HC jak w oryginale.
I to ma usprawiedliwość taką ilość stron w HC.
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Luty 2019, 17:16:15 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 17:16:44 »
To zacytuj z tego forum :) Kolejny raz się o to czepiasz nie umiejąc zrozumieć najprostszych rzeczy.

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 17:27:32 »
112 stron w HC.
Widzisz różnice w 1 tomiku, a serii 12 tomowej w cienkich hc jak Chew? Albo chociaż Fatale vs Paper Girls?

Offline Moreroms

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 17:33:07 »
Dla mnie, nie ważne od jakiego wydawnictwa, 112 stron w HC to straszne marnowanie cennego miejsca na półce (np. Jak wspomniał ktoś Fatale vs Paper Girls)

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 17:56:28 »
To zacytuj z tego forum :) Kolejny raz się o to czepiasz nie umiejąc zrozumieć najprostszych rzeczy.
Jakich? Odnoszę się do uwag tych osób które pisały wiele razy, komiksy o takiej objętości nie powinny być wydawane w HC. Nie odnoszę się do ceny (bo ona jest wypadkową wielu czynników), ale jednak to jest chudsze niż standardowy Marvel Now. I nie jest to żadne wydanie kolekcyjne (gdzie wydanie tak cienki tomów w HC ma uzasadnienie). Tylko jedno tomowe wydanie. I uzasadnienie że tak było w oryginale, nie jest żadnym wytłumaczeniem.
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Luty 2019, 18:21:35 wysłana przez majkelus81 »