Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 444881 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 16:25:47 »
Tez uwazam go za slaba opcje. Palcuje sie niesamowocie, i tez widzialem jak nowosci mialy juz odchodzaca warstwe gumy. Na plus piekne nasycenie kolorow. Czern widac swietnie np na okladkach Potwora z Bagien od E, a kolory wlasnie na Paper Girls.

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #346 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 13:55:57 »
Cthulhu jest na kredowym papierze. W sumie spoko, ale pierwszy komiks wydali na innym, więc brak konsekwencji. Przywieźli też drugi tom Końca świata i komiks typa od Grass Kings.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #347 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 14:48:00 »
Cthulhu jest na kredowym papierze. W sumie spoko, ale pierwszy komiks wydali na innym, więc brak konsekwencji.
A to niefajnie. No ale to Cthulhu, więc przymknę na to oko. ;)

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #348 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 00:32:15 »
W pdfowej wersji katalogu była chyba tylko jedna strona dotycząca 2020. Wrzucam fotkę z wersji papierowej, gdzie są dwie, choć chyba nie ma tu żadnych nie znanych już wcześniej tytułów:


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #349 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 09:15:55 »

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #350 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 11:41:40 »
Bardzo fajne zapowiedzi. Szczególnie interesują mnie: „Snow blind”, „Te dni, które znikają” oraz „Odyseja Hakima”.
No i będzie kolejny tom „Giant Days”!
Muszę również w końcu nadrobić „Ghost Money” Smolderena.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #351 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 13:03:36 »
Muszę również w końcu nadrobić „Ghost Money” Smolderena.
Ja ze swojej strony polecam.
Wprawdzie akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, ale dotyczy aktualnych (a przynajmniej aktualnych na chwilę pisania komiksu) wydarzeń. Zresztą ta przyszłość jest zarysowana bardzo delikatnie i nie dominuje nad całością. Pomimo objętości czyta się to naprawdę przyjemnie tym bardziej, że takie political fiction to jeden z moich ulubionych gatunków. Choć postaci są zarysowane dość jednoznacznie, to jednak poszczególne przygody śledziłem z zapartym tchem, łapiąc się nawet na tym, że kibicowałem od czasu do czasu również tym "złym". Mamy tajemnicę i zagadkę, mamy akcję, mamy niemoralnych polityków i świrniętych wykonawców ich decyzji, mamy młodą dziewczynę wrzuconą w splot międzynarodowych wydarzeń, mamy zakochaną i (wydawałoby się) trochę naiwną kobietę, na którą wszyscy się uwzięli, a całość okraszona futurystycznymi gadżetami. Fajne  ;D

Motyl

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #352 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 18:23:41 »
Prezentacja październikowych nowości Non Stopu - https://paradoks.net.pl/read/38775-pazdziernikowe-nowosci-non-stop-comics-2

Offline Blind

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #353 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 22:11:59 »
Jest tu jakiś fan Odrodzenia? Ja przyznaje ze jestem bardzo zadowolony z wejścia w tą serię. Z każdym tomem coraz bardziej podoba mi się swiat przedstawiony, historię bohaterów do mnie trafiają, czuję cały czas tajemnice w powietrzu oraz zagadkę. No i strona graficzna jest bardzo przyjemna dla oka. Polecam
Piszę recenzje komiksów na INSTAGRAMIE

https://instagram.com/marcin.blind?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #354 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 22:17:06 »
Owszem, lubię. Tylko teraz czekam na całość i wtedy będę czytał, bo z każdą kolejną częścią nie pamiętałem co było wcześniej. Przy tej serii jakoś wyjątkowo łatwo wypadały mi z głowy szczegóły.

Offline Grzmichuj

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #355 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 10:58:23 »
Owszem, lubię. Tylko teraz czekam na całość i wtedy będę czytał, bo z każdą kolejną częścią nie pamiętałem co było wcześniej. Przy tej serii jakoś wyjątkowo łatwo wypadały mi z głowy szczegóły.
Potwierdzam. Przy tej serii trzeba być bardzo uważnym. Przypadkowi goście z bocznego panelu w pierwszym tomie, nagle pojawiają się w drugim i trzeba to pamiętać, żeby zauważyć. Mam też wrażenie, że tłumacz kilka razy odpuścił dociekanie sensu dialogu i zostawił go bez sensu, a przynajmniej raz pomylił siostry w dialogu, ale dopóki nie dostanę oryginału, nie potwierdzę.
Wcale nie taka prosta seria o powracających zza światów. Niestety rysownik nie pomaga, mnogość postaci powinna narzucić większą szczegółowość w rysunku.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #356 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 11:30:11 »
I ja mam dokładnie tak samo :) Seria ma duży potencjał. Pierwszy tom bardzo mnie zaciekawił, potem przeczytałem drugi i stwierdziłem, że choć równie fajny, to sporo wątków już zapomniałem. Uznałem że takie coś wymaga uważnego przeczytanie od deski do deski, więc teraz zbieram kolejne tomy i czekam niecierpliwie na koniec serii. To ma mieć 8 tomów?

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #357 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:03:10 »
Ostatni tom Odrodzenia  tylko bardziej podsycił moją ciekawość tym, co się jeszcze wydarzy. Świetny klimat całości  i zdeprawowanego miasteczka, gdzie  wstąjacy z grobu martwi wydają  się być czasem najmniejszym problem pośród tajemnic ukrywanych przez mieszkańców. Całość dopełniają cudne okładki i rysunki, które cieszą oko. Tak, seria składa się z 8 tomów, więc  do  końca historii sióstr Cypress już niedaleko. Z Non Stop czytam jeszcze Paper Gilrs, które też zbliżają się do końca. Macie jakieś propozycje co następne wziąść z tego wydawnictwa. Lubię Brubakera i zastanawiam się nad Zabij albo Zgiń,  jednak może macie jeszcze coś wartego uwagi do zaproponowania?
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Październik 2019, 12:05:30 wysłana przez OokamiG »

Offline MODZEL

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #358 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:24:05 »
Polecam:
 - Deadly Class
 - Fear Agent
 - Zabij albo zgiń
 - Grass King
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Październik 2019, 12:28:49 wysłana przez MODZEL »

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #359 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:32:17 »
Zabij albo Zgiń i Deadly Class to jedne z lepszych rzeczy jakie ostatnio czytałem.
Twój komiks jest lepszy niż mój