Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 445512 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Non Stop Comics
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 19:20:32 »
W lutym NSC wypuści na rynek cztery nowe tytuły:
  • Deadly Class tom 1: 1987 Reagan Youth - premiera 13 lutego
  • Deadly Class tom 1: 1987 Reagan Youth (okładka filmowa) - premiera 13 lutego
  • Giant Days tom 6: Nie wariuj, Daisy - premiera 13 lutego
  • Grass Kings tom 2 - premiera 27 lutego
  • Paper Girls tom 5 - premiera 27 lutego
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 20:51:59 »
Naszczescie dla mojego portfela nic  :)

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 20:57:14 »
Ja biorę Grass i Class.  8)
Grass przeczytam jednak dopiero zdaje się w maju, kiedy wyjdzie trzeci - ostatni tom. Ale kupię od razu tak jak jedynkę, żeby wydawca miał już kasę. Pozostałych dwóch serii na razie nie zbieram, ale może kiedyś...
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Przemek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:23:13 »
Grass Kings zdecydowanie. DC sprawdzę, ale z tego co sprawdzałem to opinie mieszane. Zobaczymy.

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:25:31 »
Deadly Class i Paper Girls na 100%, Grass Kings jeżeli uda się dorwać w jakieś dobrej cenie. Na szczęście Egmont nie przygotował interesujących mnie grubasów na luty, więc powinno starczyć pieniędzy.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:30:58 »
Pewnikiem dla mnie jest Paper Girls. To już przedostatni tom, nie mogę się doczekać co Vaughn zaserwuje nam w kwestii rozwiązania całej intrygi. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Offline donT

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:01:52 »
Deadly Class jest calkiem calkiem, ale jakos po 3 tpb mi przeszlo. Nic specjalnego na dluzsza mete. Jedyny poztyw jaki pozostal mi w pamieci po tej serii to swietne kolory. Pod tym wzgledem jest bardzo oryginalnie i swiezo. Sama historia - raczej dla nastolatkow.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:02:35 »
Pewnikiem dla mnie jest Paper Girls. To już przedostatni tom, nie mogę się doczekać co Vaughn zaserwuje nam w kwestii rozwiązania całej intrygi. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Będzie tylko sześć? A to fajnie, lubię jak seria nie jest przedłużania na siłę. Właśnie przesunęła się blizej koszyka w sklepie. ;)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Online OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #8 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:33:03 »
Link: https://www.cbr.com/paper-girls-ending/

Tak będzie tylko 6 tomów, też nie lubię przedłużania serii na siłę po sukcesie. A Paper Gilrs jakiś tam odniosło. Vaughn miał widocznie jakiś plan z góry założony i go się trzymał, więc brawo dla autora. Jednak końcówka jednej serii sprawi, że będzie się można pochylić nad innymi tytułami z katalogu NSC, tytułów do czytania więc nie zabraknie.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 08:47:08 »
Nikt Giant Days? Bardzo fajna seria studencka nie tylko dla studentów  :) Fajne postacie których nie da się nie lubić. Polecam sprawdzić choć jeden tom (a będzie ich pełno bo już zapowiedziany zeszyt z 13tego)

Mnie Grass Kings trochę zawiodło fabularnie (jakieś to takie naiwne) ale dozbieram do końca.

Paper Girls dla mnie mistrzostwo  :)

Deadly Class muszę sobie przypomnieć ale wspominam miło pierwsze zeszyty.

Można dać całe plany na pierwszą połowę 2019 w pierwszym poście.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 11:42:42 »
Na wstępie witam wszystkich Forumowiczów!
A teraz o planach zakupowych.
Nikt Giant Days?
Ja przygarnę na pewno. Dodatkowo z lutego Paper Girls. Ja także się cieszę, że seria nie będzie przeciągana w nieskończoność. Może w jej miejsce wejdzie kolejny ciekawy tytuł.

Ogólnie od NSC w pierwszym półroczu bieżącego roku wezmę na pewno 11 pozycji. Nad 4 się będę zastanawiał - najbardziej mnie interesują Fear Agent i Last Man. Najwięcej frajdy z komiksów wydanych przez NSC (nie czytałem jednak wszystkich) miałem z lektury The Goon. Z niecierpliwością wyczekuję drugiego tomu.

Offline gabor2

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:23:24 »
Deadly Class. Czy serial jest wierny komiksowi? Nie czytałem nic, a widziałem 2 odcinki, z których 1 bardzo mi się podobał. Przy 2 już jakoś tak mniej entuzjastycznie spędziłem czas.

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 09:52:40 »
Giant Days must have, tylko paper girls odpuszczam w tym miesiącu.

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 12:45:01 »
Nikt Giant Days? Bardzo fajna seria studencka nie tylko dla studentów  :) Fajne postacie których nie da się nie lubić. Polecam sprawdzić choć jeden tom (a będzie ich pełno bo już zapowiedziany zeszyt z 13tego)

Sprawdziłem jakiś czas temu pierwszy tom. Po przeczytaniu zamówiłem od razu wszystkie pozostałe  :o.
Bardzo fajna komedia obyczajowa!

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 13:51:46 »
Wczoraj po kieracie gdy za nowym Conanem wjechałem do empiku tradycyjnie przejrzałem sobie półki z egmontami, nsc etc.
W moje ręce wpadł rozfoliowany egzemplarz GHOST MONEY. Rety, ale to jest wydanie!!! Piękne, ceglaste, w europejskim formacie, z dodatkami, cyckami i ogólnie bardzo eleganckie. Dodatkowo po pozytywnej recenzji Pawła z Spoiler Included nie mogłem powstrzymać się od zamówienia. Już się cieszę!!!