Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Non Stop Comics
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 19:20:32 »
W lutym NSC wypuści na rynek cztery nowe tytuły:
  • Deadly Class tom 1: 1987 Reagan Youth - premiera 13 lutego
  • Deadly Class tom 1: 1987 Reagan Youth (okładka filmowa) - premiera 13 lutego
  • Giant Days tom 6: Nie wariuj, Daisy - premiera 13 lutego
  • Grass Kings tom 2 - premiera 27 lutego
  • Paper Girls tom 5 - premiera 27 lutego
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 20:51:59 »
Naszczescie dla mojego portfela nic  :)

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 20:57:14 »
Ja biorę Grass i Class.  8)
Grass przeczytam jednak dopiero zdaje się w maju, kiedy wyjdzie trzeci - ostatni tom. Ale kupię od razu tak jak jedynkę, żeby wydawca miał już kasę. Pozostałych dwóch serii na razie nie zbieram, ale może kiedyś...

Offline Przemek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:23:13 »
Grass Kings zdecydowanie. DC sprawdzę, ale z tego co sprawdzałem to opinie mieszane. Zobaczymy.

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:25:31 »
Deadly Class i Paper Girls na 100%, Grass Kings jeżeli uda się dorwać w jakieś dobrej cenie. Na szczęście Egmont nie przygotował interesujących mnie grubasów na luty, więc powinno starczyć pieniędzy.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 21:30:58 »
Pewnikiem dla mnie jest Paper Girls. To już przedostatni tom, nie mogę się doczekać co Vaughn zaserwuje nam w kwestii rozwiązania całej intrygi. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Online donT

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:01:52 »
Deadly Class jest calkiem calkiem, ale jakos po 3 tpb mi przeszlo. Nic specjalnego na dluzsza mete. Jedyny poztyw jaki pozostal mi w pamieci po tej serii to swietne kolory. Pod tym wzgledem jest bardzo oryginalnie i swiezo. Sama historia - raczej dla nastolatkow.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:02:35 »
Pewnikiem dla mnie jest Paper Girls. To już przedostatni tom, nie mogę się doczekać co Vaughn zaserwuje nam w kwestii rozwiązania całej intrygi. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Będzie tylko sześć? A to fajnie, lubię jak seria nie jest przedłużania na siłę. Właśnie przesunęła się blizej koszyka w sklepie. ;)

Online OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #8 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:33:03 »
Link: https://www.cbr.com/paper-girls-ending/

Tak będzie tylko 6 tomów, też nie lubię przedłużania serii na siłę po sukcesie. A Paper Gilrs jakiś tam odniosło. Vaughn miał widocznie jakiś plan z góry założony i go się trzymał, więc brawo dla autora. Jednak końcówka jednej serii sprawi, że będzie się można pochylić nad innymi tytułami z katalogu NSC, tytułów do czytania więc nie zabraknie.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 08:47:08 »
Nikt Giant Days? Bardzo fajna seria studencka nie tylko dla studentów  :) Fajne postacie których nie da się nie lubić. Polecam sprawdzić choć jeden tom (a będzie ich pełno bo już zapowiedziany zeszyt z 13tego)

Mnie Grass Kings trochę zawiodło fabularnie (jakieś to takie naiwne) ale dozbieram do końca.

Paper Girls dla mnie mistrzostwo  :)

Deadly Class muszę sobie przypomnieć ale wspominam miło pierwsze zeszyty.

Można dać całe plany na pierwszą połowę 2019 w pierwszym poście.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 11:42:42 »
Na wstępie witam wszystkich Forumowiczów!
A teraz o planach zakupowych.
Nikt Giant Days?
Ja przygarnę na pewno. Dodatkowo z lutego Paper Girls. Ja także się cieszę, że seria nie będzie przeciągana w nieskończoność. Może w jej miejsce wejdzie kolejny ciekawy tytuł.

Ogólnie od NSC w pierwszym półroczu bieżącego roku wezmę na pewno 11 pozycji. Nad 4 się będę zastanawiał - najbardziej mnie interesują Fear Agent i Last Man. Najwięcej frajdy z komiksów wydanych przez NSC (nie czytałem jednak wszystkich) miałem z lektury The Goon. Z niecierpliwością wyczekuję drugiego tomu.

Offline gabor2

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:23:24 »
Deadly Class. Czy serial jest wierny komiksowi? Nie czytałem nic, a widziałem 2 odcinki, z których 1 bardzo mi się podobał. Przy 2 już jakoś tak mniej entuzjastycznie spędziłem czas.

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 09:52:40 »
Giant Days must have, tylko paper girls odpuszczam w tym miesiącu.

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 12:45:01 »
Nikt Giant Days? Bardzo fajna seria studencka nie tylko dla studentów  :) Fajne postacie których nie da się nie lubić. Polecam sprawdzić choć jeden tom (a będzie ich pełno bo już zapowiedziany zeszyt z 13tego)

Sprawdziłem jakiś czas temu pierwszy tom. Po przeczytaniu zamówiłem od razu wszystkie pozostałe  :o.
Bardzo fajna komedia obyczajowa!

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 13:51:46 »
Wczoraj po kieracie gdy za nowym Conanem wjechałem do empiku tradycyjnie przejrzałem sobie półki z egmontami, nsc etc.
W moje ręce wpadł rozfoliowany egzemplarz GHOST MONEY. Rety, ale to jest wydanie!!! Piękne, ceglaste, w europejskim formacie, z dodatkami, cyckami i ogólnie bardzo eleganckie. Dodatkowo po pozytywnej recenzji Pawła z Spoiler Included nie mogłem powstrzymać się od zamówienia. Już się cieszę!!!