Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438606 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #165 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 15:55:45 »
Też pomyślałem o tym, ale konkretnej strony nie znalazłem. Fajnie.

Offline HugoDumont

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #166 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 09:33:56 »
Cieszę się im więcej Breccii tym lepiej. 😃

Offline ASh

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #167 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 12:07:27 »
Chetnie bym przytulil Mity Cthulhu.

Offline donT

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #168 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 12:39:55 »
Breccia + Lovecraft brzmi niesamowicie apetycznie. Mmmm…..
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Nawimar III

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #169 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 13:40:38 »
Jak najszybciej chcę to!

Offline Lyricstof

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #170 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 16:25:48 »
Przed Mikiem Mignolą... Przed Frankiem Millerem... Był Breccia.  :)
Zdecydowanie chcę więcej.  :)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Robert Albin

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #171 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 06:51:40 »
A który to Breccia? Ojciec czy syn?

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #172 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 07:13:08 »
Oglądając przykładowe strony - nie ma to dla mnie znaczenia. Chcę ten komiks mieć!

Offline nori

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #173 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:12:57 »
Ech, czytam sobie Fear Agenta, a tam nagle cofnięcie w czasie. Znaczy takie prawdziwe, gdyż w moim egzemplarzu brakuje brakuje stron, a zamiast tego mam powtórzenie wcześniejszych. Dokładnie to po 10 rozdziale występuje ponownie 9. Zakładam, że to odosobniony przypadek?

Martwi mnie natomiast to, że sporo komiksów trafia u mnie na kupki wstydu, i ile komiksów może mieć takie wady, a już są w ogóle niedostępne, i nie da się wymienić?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #174 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:24:04 »
Martwi mnie natomiast to, że sporo komiksów trafia u mnie na kupki wstydu, i ile komiksów może mieć takie wady, a już są w ogóle niedostępne, i nie da się wymienić?

Jest sobie tutaj taki wątek jak "Wady fabryczne komiksów" i tam zdarzało się, że ludzie wrzucali info, co u siebie znaleźli i można było szybko wyłapać błędy we własnych egzemplarzach. Ale coś mało w tamtym wątku się dzieje, a moim zdaniem to powinien być jeden z najważniejszych, właśnie z powodów o których piszesz - bo mam dokładnie to samo... :)

Z drugiej strony, może ludzie nie piszą, bo jest mało wad fabrycznych? Chociaż to trochę takie utopijne mi się wydaje.

Wieczorem sprawdzę swojego Fear Agenta. Dzięki za info. 

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #175 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:27:33 »
2 lata na reklamację

Offline nori

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #176 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:51:00 »
2 lata na reklamację

Niektóre kupki wstydu u mnie są starsze. :)

Bonito przyjęło reklamację, mam czekać na smsa z informacją o nowym egzemplarzu.

Natomiast chyba trzeba dokładniej przeglądać nowe nabytki zakupowe, a to znowu wkradają się spojlery...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #177 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 15:33:05 »
Dublowane strony u NSC to nie nowość. Sam miałem we dwóch egzemplarzach takie kwiatki.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #178 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 20:43:35 »
Toście mnie postraszyli trochę...ale na szczęście tego nieprzeczytanego NSC jest u mnie niewiele.


A "Fear Agent", nad zakupem którego długo się zastanawiałem, to swietny tytuł. Brakowało mi takiej nie do końca sierioznej space opery i nawet o tym nie wiedziałem do czasu przeczytania tomu. Jednej rzeczy nie rozumiem- w wielu recenzjach pisze się o głównym bohaterze jako nieznośnym idiocie, który irytuje czytelnika. Mnie nie irytował jakoś specjalnie, wręcz przeciwnie- szybko ''kupiłem' postać. Ogólnie- cieszę się z tego komiksu, brawo NSC.
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Kwiecień 2019, 20:47:01 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline gabor2

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #179 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 21:30:57 »
Jednej rzeczy nie rozumiem- w wielu recenzjach pisze się o głównym bohaterze jako nieznośnym idiocie, który irytuje czytelnika. Mnie nie irytował jakoś specjalnie, wręcz przeciwnie- szybko ''kupiłem' postać.

Ja tak samo mam odczucia wręcz przeciwne jeśli chodzi o bohatera Fear Agent. Swój człowiek. Wszystkich i wszystko przeważnie ma w du#$%. Musi sobie golnąć, bo świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia. Sieje srogą pożogę. Lubie go :)