Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438569 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #150 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:21:27 »
Jak tam opinie o Fear Agent? To coś wartego uwagi czy raczej takie satyryczno-absurdalne pajacowanie w sosie s-f?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:58:00 »
Na pewno warte uwagi. Bardzo fajna komedia SF. Potwory, laski, potwory, lasery, potwory, intrygi, potwory.
Czego chcieć więcej? :) Cena też bardzo fajna.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 13:29:57 »
Czego chcieć więcej?
Może więcej potworów  ;)

Ja też kupię, ale jakoś bardzo nie jaram się tą serią. I raczej zrobię tak, że po zakupie pierwszego tomu wezmę się za jego czytanie i dopiero wtedy podejmę decyzję czy brać resztę.

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 13:40:28 »
Na pewno warte uwagi. Bardzo fajna komedia SF. Potwory, laski, potwory, lasery, potwory, intrygi, potwory.
Czego chcieć więcej? :) Cena też bardzo fajna.

Dzięks, chociaż mnie właśnie już takie rzeczy trochę męczą (komediowo-slapstikowe absurdy), więc tylko podtrzymałeś moje zwątpienie w ten tytuł. Ale laf ma dobre podejście i zrobię podobnie - pierwszy tom nie pójdzie na półkę na leżakowanie (jak większość kupowanych pozycji) ale od razu do czytania. 

Offline gabor2

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:16:45 »
Jak tam opinie o Fear Agent? To coś wartego uwagi czy raczej takie satyryczno-absurdalne pajacowanie w sosie s-f?

Czytam właśnie. Mam za sobą jakąś 1/3 pierwszego tomu. Nie wiem co będzie dalej, nie znam oryginalnej serii. Ale jak wspomniał JanT, jest luźny klimat, jest globalne zagrożenie, są elementy "śmieszkowania", potworki, różne rasy, podróże nie tylko w przestrzeni ;). Kreska bardzo przyjemna. Czyta się fajnie, na początku nie wiadomo co będzie na następnej stronie. Bohatera od razu polubiłem, chociaż na początku za wiele o nim też nie wiemy. Na chwilę obecną jestem bardzo na tak i planuje kupować dalej. Ale jak ktoś szuka poważnego science fiction, to tu go nie znajdzie.

Przy okazji mam pytanie do lepiej zorientowanych, w ilu tomach ma to wydać NSC?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:20:14 »
Przy okazji mam pytanie do lepiej zorientowanych, w ilu tomach ma to wydać NSC?
4 https://imagecomics.com/comics/series/fear-agent

Offline Martin Eden

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #156 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 14:01:21 »
Wczoraj zapoznałem się z Fear Agent.
Plusem jest to, że komiks przykuł mnie na 3 godziny i nie robiłem żadnych przerw podczas lektury. Uczciwie trzeba przyznać, że ma się ochotę ze strony na stronę dowiedzieć, co będzie dalej.
Jednocześnie całość oceniam dosyć letnio. Akcja gna na łeb na szyję, nudy nie ma, zmieniają się lokacje, ciągła napitalanka, bohater radzi sobie sam, albo w ostatniej chwili ratują go czynniki zewnętrzne. Wjeżdża z buta albo nadrabia determinacją. Crossgatunkowa nawalanka z obcymi i trochę przekomarzania sie w obrębie własnego gatunku.
Mimo cliffhangera na koniec, nie czuję jakoś wielkiego oczekiwania na ciąg dalszy - może to dlatego, że wiem, że styl opowieści jest właśnie taki, że cokolwiek sie wydarzy, bohater i tak nastawi sytuację z buta, ze łba, granatem, albo przy pomocy jakiegoś gadżeta.
Nie jestem pewien, czy będę kontynuował, bo to niekoniecznie ten styl SF, jakiego teraz poszukuję.

Offline VooDoo-79

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #157 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 18:11:37 »
Dla mnie 1 tom Fear Agent to typowy średniak-przeciętniak, w ogóle mnie nie wciągnął a czytanie jakoś mi się dłużyło i niecierpliwie patrzyłem ile jeszcze stron zostało do końca więc tą serię odpuszczam zwłaszcza że tyle dobra u nas wychodzi że trzeba dla dobra lepszych odpuszczać te słabsze (wiadomo że chodzi o miejsca na półkach  ;)). Natomiast Jazz Maynard pozytywnie mnie zaskoczył, spodziewałem się jakiegoś średniaka który po przeczytaniu poleci na kupkę do sprzedania. Dużo akcji, ciekawe postacie, dobre rysunki, czytając go miałem wrażenie jak bym oglądał dobry film akcji  ;) Mam nadzieję że kontynuacja nie obniży lotów.

Offline pioma10

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 09:40:05 »
Dla mnie 1 tom Fear Agent to typowy średniak-przeciętniak...
Wg mnie kolejne tomy są lepsze/ciekawsze.
Dawno nie czytałem komiksu ze scenariuszem, w którym nikt nie jest tym na kogo się wydaje.
Natomiast Jazz Maynard pozytywnie mnie zaskoczył (...). Mam nadzieję że kontynuacja nie obniży lotów.
Trylogia islandzka wg mnie ciut lepsza (od Barcelońskiej), ale po przeczytaniu obu wiem, że nie mam zamiaru kupić tego komiksu.
Prędzej zdecyduje się na Fear Agent (choć tu już znam całość).

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #159 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 15:19:39 »

Online xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #160 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 15:46:58 »
Czyżby Głębia nie schodziła.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #161 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 14:48:26 »
Ktoś kojarzy te czaszkę? Czyżby Breccia?

https://www.instagram.com/p/BwOjlMYhSzZ/?hl=pl

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #162 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 15:24:14 »
Obstawiam to: edit: To na 100% :)

« Ostatnia zmiana: Nd, 14 Kwiecień 2019, 15:51:56 wysłana przez JanT »

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #163 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 15:35:29 »
Obyś miał rację :D
Oni teraz zawsze urządzają potencjalnym czytelnikom takie "rozkosze łamania głowy"?
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #164 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 15:50:35 »
Znalazłem i to na 100%  :)