Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438586 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #135 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 14:42:58 »
Zastanawia mnie czemu muzyk jazzowy, a nie np. pracownik mleczarni, czy murarz.
Dlatego że muzyk Jazzowy jest bardziej klimatyczny. Sama okładka może sugerować całkowicie inny spokojniejszy komiks niż jest naprawdę, bo też do tego nawiązuje.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #136 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 14:59:26 »
Pewnie komiks o mleczarzu sprzedawałby się nieźle, ale scenarzysta i rysownik musieliby się ciut natrudzić, aby oddać realia- w najmniejszym chociaż stopniu. A tu? Łatwizna i nikt cię nie złapie na błędach, bo wiadomo co robi taki jazzman? Nikt do końca nie wie, więc nikt nie zapyta :) Taki komiksowy ochódzkizm :D
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #137 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 16:48:39 »
Albo chcą nawiązać do "Pół żartem, pół serio". ;) Komiksu nawet przez szybę nie widziałem toteż tak sobie tylko gdybam. :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 17:50:37 »
Dlatego że muzyk Jazzowy jest bardziej klimatyczny. Sama okładka może sugerować całkowicie inny spokojniejszy komiks niż jest naprawdę, bo też do tego nawiązuje.
Pewnie komiks o mleczarzu sprzedawałby się nieźle, ale scenarzysta i rysownik musieliby się ciut natrudzić, aby oddać realia- w najmniejszym chociaż stopniu. A tu? Łatwizna i nikt cię nie złapie na błędach, bo wiadomo co robi taki jazzman? Nikt do końca nie wie, więc nikt nie zapyta :) Taki komiksowy ochódzkizm :D
Zdecydowanie bardziej klimatyczny i tajemniczy byłby astronauta :)

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #139 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 18:07:08 »
W epoce discovery, yt i mediów społecznościowych ludność wie o wiele lepiej, czym zajmują się tam huncwoty na ISS, niż co  się dzieje u roznosicieli mlika.
Swoją drogą obrzydliwy płyn.

I dzięki za opinie o pierwszym tomie, bo myślałem o zakupie, a tak przyoszczędzę parę złotych na Propheta chociażby.
,, - Eeeeech.''

Online misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #140 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 18:17:05 »
Zastanawia mnie czemu muzyk jazzowy, a nie np. pracownik mleczarni, czy murarz.

Jeśli lubisz historie o nudnych, szarych i nieciekawych ludziach zapraszam do lektury Portugalii i Równonocy Pedrosy!

Online adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #141 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 18:34:55 »
Jeśli lubisz historie o nudnych, szarych i nieciekawych ludziach zapraszam do lektury Portugalii i Równonocy Pedrosy!
Posiadam i doceniam fascynujące opowieści Pedrosy o szarych i nieciekawych ludziach niźli nudną opowieść Raule`a o barwnych i intrygujących postaciach :)

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #142 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 18:40:15 »
Jeśli twój mleczarz np zapragnie zatruć zdobytym na drodze wymiany kolekcjonerskiej wąglikiem dostarczane przez siebie produkty, to już nie będzie taki nudny....
Hm...czytałbym taki komiks :D

Ale zaraz ktoś wypomni, że to zanadto przypomina historię szarego człowieka z Jeleniej Góry, który sterroryzował to miasto w roku 1973. Poczytajcie sobie w sieci, chodzi o sprawę tzw 'Psychopaty Ciemności".
[np. https://tygodnik.tvp.pl/38583431/cyjanuro-di-potaso-czyli-jak-psychopata-ciemnosci-chcial-otruc-polakow]


No i przypomina mi się także szary, zwykły pracownik ubojni z "Engines" McKeevera  :)
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #143 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:22:44 »
Ja myslalem ze Tank Girl wydali co bylo i koniec a piszecie ze jest wiecej no szkoda, ze slaba sprzedaz...

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #144 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 21:16:14 »
Ale to więcej to już chyba jakieś popłuczyny i innych autorów?

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #145 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 22:34:29 »
Nie do końca popłuczyny, choć akurat we dwóch to więcej nie tworzyli: albo jeden, albo drugi, pomijając retrospektywę "The Cream of...". Ale takie np. "Odyssey" mogę spokojnie polecić.


PS- Jest jeszcze edycja klasycznych komiksów duetu z różnymi dodatkami, rysunkami, niewykorzystanymi szkicami itp itd

http://www.multiversitycomics.com/news-columns/tradewaiter-the-hole-of-tank-girl/




O której zazwyczaj zapominam, bo trochę zbyt kosztowne, jak na mój gust.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 23:13:10 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #146 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 19:06:13 »
Drugi tom Goona przesunięty o miesiąc na 8 maja.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #147 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 20:09:30 »
Ech..Szkoda. Czekam na drugi tom bardzo. Pierwszy kupiłem w ciemno. I wsiąknąłem. Początek był trudny (chyba - tak coś kojarzę), ale tak od około setnej strony poszło z górki.

NSC pokazało okładkę 5. tomu Odrodzenia:

Premiera 17. kwietnia.
« Ostatnia zmiana: Pt, 29 Marzec 2019, 19:26:27 wysłana przez KubciO »

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #148 dnia: Nd, 31 Marzec 2019, 23:16:49 »
Zasadniczo to tego się spodziewałem i w sumie to dostałem, głupiej rozpierduchy z masą strzelaniny, wybuchów i latających członków, takie jest wydany Bodycount przez NSC. Nie jest to komiks dla fanów Żółwi, bo sam Raphael jest tu postacią totalnie drugoplanową i równie dobrze mogłoby go w tym komiksie nie być, ale sam Casey Jones na okładce komiksu, pewnie by nie przyciągnął czytelników. Zresztą cała historia nie ma znaczenia dla kanonu Żółwi. Szkoda, że NSC zaczyna przygodę z Żółwiami właśnie od tego tytułu. Tylko dla fanów Bisleya i może Lobo, ale z dużo słabszymi tekstami.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Kwiecień 2019, 08:12:55 wysłana przez majkelus81 »

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #149 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 17:01:28 »
Że co, latające penisy w Żółwiach? Ach ten Bisley :D