Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438720 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #120 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 17:45:43 »
Jest droższy, ale masz gwarancję, że komiks jest nowy bez wad.

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #121 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 20:43:19 »
Tak dla beki zrobiłem i tak mają fajne ceny mi pasuje :P

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #122 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 10:17:51 »
NSC świetnie dobiera tytuły amrykańskie jednak w przypadku tych europejskich zdecydowanie maja pecha, albo po prostu nie wiedzą co robią. Ghost Money był chyba tylko wypadkiem przy pracy bo wydany niedawno Jazz Maynard Tom 1 wg mnie rozczarowywuje. Nie będę ukrywał, że kupiłem ten komiks ze względu na rysunki, które przypominają mi rysunki Terriego Dodsona, którego bardzo lubię. Jest tu to samo balansowanie na granicy rysunków cartoonowych a rzeczywistych. Roger zdecydowanie mu nie ustępuje, a sceny akcji są dynamiczne. I to chyba tyle jeśli chodzi o pochwały, bo nie będę ukrywał, że scenariusz Raule'a jest przepakowany wszystkich co przyszło scenarzyście do głowy. Główna postać Jazz Maynard to alfa i omega we wszystkim, utalentowany złodziej, znający sztuki walki, wyborowy strzelec i zimnokrwisty zabójca i arogancki uliczny cwaniak, ale tak naprawdę to ma dobre serce i wszystko ostatecznie uchodzi mu płazem. Scenarzysta wyciąga każdą jego umiejętność w momencie w którym tego wymaga scenariusz np. to kiedy dowiadujemy się, że jest super złodziejem, nie jest sugerowane nawet wcześniej tylko przed samym skokiem. "To dobry zwrot akcji" ktoś powie, ale ich tu jest od groma. Jakby to było mało gdzieś w tle (od drugiego albumu) wchodzi drugi wątek dotyczący korupcji we władzach miasta i na sam koniec pomimo, że splata się to z historia naszego bohatera, ostatecznie spycha go w tło, by wszystko zakończyć jedna wielką rozpierduchą. Naprawdę, scenarzysta upycha tu za dużo, jest tu miłość z dzieciństwa, która teraz jest z jego najlepszym przyjacielem z dzieciństwa głównego bohatera. Jest rywalizująca z nim w fachu złodziejka, której wątek całkowicie wydaje się zmarnowany zbyteczny, zajmujący nie potrzebnie te kilka strony. Są gangsterzy, są sprzedajni politycy, skorumpowani gliniarze z jedynym sprawiedliwym i uczciwym, a szczytem wszystkiego są samurajo-ninja, którym nasz bohater i tak kopie tyłki, pomimo, że wcześniej wycinają prawie cały zastęp bandziorów. I tak akcja tu nie zwalania, a nowe zwroty scenarzysta wyciąga jak sztukmistrz króliki z kapelusza, a to nie jest wszystko co napisałem. Za dużo wszystkiego, co ostatecznie doprowadziło że poczułem znużenie lekturą i końcówkę wręcz męczyłem. Komiks miał pecha bo czytałem go po nowym Tyler Crossie i tam pomimo skomplikowanej intrygi nic nie wydawało się zbyteczne jak w Jazza Maynarda. Wątkow i postaci było tyle ile trzeba, a lektura znacznie bardziej satysfakcjonująca. Pewnie komuś komiks przypadnie do gustu, bo to nie jest zły komiks, ale po prostu za dużo tu upchnieto. Przy obecnym dobrze komiksów sensacyjnych na rynku można znaleźć coś dużo lepszego.

Wychodzi, ze "Tank Girl" i "James Bond" coś słabo im się sprzedaje skoro dają takie promocje. Z nowego odcinka KCWO wychodzi, że to nie są jedyne tytuły.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 10:25:04 wysłana przez majkelus81 »

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #123 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 10:27:59 »
Doczytałem ostatni tom Wbrew Naturze i jest średnio. Pierwszy tom zapowiadał ciekawy mroczny świat, w którym antropomorficzne zwierzątka mogą krzyżować się tylko w obrębie własnego gatunku. Miłość pomiędzy osobnikami różnych ras była traktowana jak dewiacja i zboczenie. A nad wszystkim czuwał totalitarno-policyjny system, a w tle mamy jeszcze przepowiednię z wybranką. Jeśli komuś na myśl przychodzi V4V w kreskówkowej konwencji to się nie myli. Niestety ten potencjał nie został wykorzystany. Ostatecznie słabe wykonanie scenariusza robi z tego komiksu uboższą wersję V jak Vendetta. W połowie tej historii fabuła siada, główna bohaterka zaczyna bardziej irytować, a scenarzystka ładuje tu w tak niezgrabny sposób ekspozycją, że aż to boli. Zaletą są na pewno rysunki, ale tak przeseksualizowanych postaci zwierzęcych dawno w żadnym komiksie nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 14:38:48 wysłana przez majkelus81 »

Offline Mateusz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #124 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:20:40 »
Panowie, docinkami możecie dzielić się na PW. Oszczędźcie forumowiczom przedzierania się przez kolejną kłótnię i skupcie się na dyskusjach związanych z komiksami.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #125 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:26:14 »
Wychodzi, ze "Tank Girl" i "James Bond" coś słabo im się sprzedaje skoro dają takie promocje. Z nowego odcinka KCWO wychodzi, że to nie są jedyne tytuły.

Informacje od nich mają jakiekolwiek potwierdzenie w rzeczywistości ? ja przez to ich pierdololo bez ładu i składu przebić się nie mogę.

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:30:28 »
Informacje od nich mają jakiekolwiek potwierdzenie w rzeczywistości ? ja przez to ich pierdololo bez ładu i składu przebić się nie mogę.
Zdecydowanie tak. Akurat Krzysztof zawsze podaje sprawdzone informacje. Też spekulują, ale w tym wypadku wątpię aby tak było, gdyż zaznacza, że wie to od wydawcy, że "Giant Days" sprzedaje się poniżej oczekiwań. Co do "Tank Girl" to jak dobrze pamiętam, sam tłumacz potwierdzał to samo. W przypadku Bonda wniosek nasuwa się sam, ale też recenzji nie miał pozytywnych (nie tak jak "Tank Girl").
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 11:38:23 wysłana przez majkelus81 »

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #127 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:35:30 »
Zdecydowanie tak. Akurat Krzysztof zawsze podaje sprawdzone informacje. Też spekulują, ale w tym wypadku wątpię aby tak było, gdyż zaznacza, że wie to od wydawcy, że "Giant Days" sprzedaje się poniżej oczekiwań. Co do "Tank Girl" to jak dobrze pamiętam, sam tłumacz potwierdzał to samo. W przypadku Bonda wniosek nasuwa się sam, ale też recenzji nie miał pozytywnych (nie tak jak "Tank Girl").

Po jego pajacowaniu i chamstwie które niejednokrotnie okazuje wiarygodności się nie spodziewam, jeżeli jednak tak jest to szkoda wielka, jeden z bardzo fajnych tytułów które wydają. Mam nadzieję że seria będzie przez nich dokończona mimo wszystko.

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:42:16 »
Po jego pajacowaniu i chamstwie które niejednokrotnie okazuje wiarygodności się nie spodziewam, jeżeli jednak tak jest to szkoda wielka, jeden z bardzo fajnych tytułów które wydają. Mam nadzieję że seria będzie przez nich dokończona mimo wszystko.
Wiesz na tym forum też jest sporo pajacowania i chamstwa.

Jest kilku blogerów i recenzentów, którzy mają z wyprzedzeniem informację od wydawców. W przypadku Image i niektórych pośrednio (jak Giant Days) można Krzysztofowi wierzyć. Jak na razie nic nie przerwali, jedynie Tank Girl i Bond zakończone zostały po pierwszych seriach.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 11:46:05 wysłana przez majkelus81 »

Offline Kalander

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:45:58 »
Ja chciałem tylko powiedzieć, że "seria nie jest jakimś hitem sprzedażowym" =/= "Seria sprzedaje się poniżej oczekiwań".

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #130 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:48:01 »
Ja chciałem tylko powiedzieć, że "seria nie jest jakimś hitem sprzedażowym" =/= "Seria sprzedaje się poniżej oczekiwań".
To jest wg mnie ładne powiedzenie, że się nie sprzedaje. Mało który wydawca powie to oficjalnie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 11:50:07 wysłana przez majkelus81 »

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #131 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:52:37 »
Wiesz na tym forum też jest sporo pajacowania i chamstwa.

Jest kilku blogerów i recenzentów, którzy mają z wyprzedzeniem informację od wydawców. W przypadku Image i niektórych pośrednio (jak Giant Days) można Krzysztofowi wierzyć. Jak na razie nic nie przerwali, jedynie Tank Girl i Bond zakończone zostały po pierwszych seriach.

Wiem, widać to doskonale w niektórych wątkach. Fajnie właśnie że nie urywają serii i kupując masz pewność (przynajmniej jak na razie) że dostaniesz całą. Z europejskich Mort był jeszcze niezły.

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #132 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 11:55:13 »
Z europejskich Mort był jeszcze niezły.
Ten komiks nie jest chyba europejski, ale argentyńskie, dlatego go nie wymieniałem wcześniej. Zdecydowanie jedna z ciekawszych pozycji nie z mainstreamu amerykańskiego od NSC.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 14:40:20 wysłana przez majkelus81 »

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #133 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 12:21:56 »
Jazz Maynard Tom 1 wg mnie rozczarowywuje. ..... Za dużo wszystkiego, co ostatecznie doprowadziło że poczułem znużenie lekturą i końcówkę wręcz męczyłem.
Potwierdzam, spodziewałem się jakiejkolwiek głębi zachowań, motywów. Ot sensacja dla sensacji. Wynudził mnie straszliwie.
Zastanawia mnie czemu muzyk jazzowy, a nie np. pracownik mleczarni, czy murarz.

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #134 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 12:57:43 »
Ten komiks nie jest chyba europejski, ale argentyńskie, dlatego go nie wymieniałem wcześniej. Zdecydowanie jedna z ciekawszych pozycji nie mainstreamu amerykańskiego od NSC.

Moja wina, nie wiem czemu uważałem ten komiks za pochodzący z Hiszpanii, w takim wypadku faktycznie Ghost Money jest niekwestionowanym numerem jeden z europejczyków znajdujących się w ofercie Non Stopu.