Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 444818 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #900 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 09:26:14 »
Wakacyjna promocja od NSC - https://paradoks.net.pl/read/40277-wakacyjna-promocja-w-sklepie-non-stop-comics
Znowu? Chyba przestanę kupować ich tytuły, które kupuje od nich w dniu premiery.  >:(

Offline maxim1987

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #901 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 11:45:07 »
Cytuj
Znowu? Chyba przestanę kupować ich tytuły, które kupuje od nich w dniu premiery.  >:(
Ja już dawno przestałem kupować od nich od razu po premierze. Mają na tyle duże nakłady, że spokojnie można czekać na promocję, a ja i tak mam kupkę wstydu do przeczytania ;)

Offline eferce

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #902 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 12:58:58 »
No i mnie załatwili...za takie ceny grzech nie kupić.
W Code miałem dalej nie brnąć po pierwszym tomie.
Miasto wyrzutków (t1 i t2)było na maybe-liście.
Pierwszy tom Zabij albo zgiń wyświechtany bo pożyczam na prawo i lewo, kiedy pytają co dobrego ostatnio czytałem.

W sumie za te 4 wyszło eleganckie 101PLN - to musi być znak ;)

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #903 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 14:15:34 »
To znak, że Andrzej Du...a wygra wybory  ::)

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #904 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 15:17:46 »
Promocje to zło i ogólnie "niedobro".

Czy ktoś byłby uprzejmy podzielić się opinią w zakresie "Snow Blind"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #905 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 15:39:22 »
Kryminalno-sensacyjna historia, bardzo współczesna. Głowny bohater nagrywa ojca i umieszcza to nagranie w sieci. W wyniku tego osoba z przeszłości ojca go odnajduje. I to co brał syn za pewne kim jest jego ojciec zostaje wywrócone do góry nogami. Zaczyna się odkrywanie niewygodnych faktów, dochodzenie kto tak naprawdę kłamie, aż do finału kiedy trzeba będzie podjąć trudne decyzje i ponieść konsekwencje. Rysunkowo jest świetnie jak w Grass Kings czyli rysunek jest kolorowany akwarelami (chyba). Z tego co wiem to ma powstać na bazie tego komiksu film.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Lipiec 2020, 16:17:30 wysłana przez michał81 »

Offline Castiglione

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #906 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 16:30:32 »
Jakoś tak się złożyło, że do tej pory unikałem NSC jak ognia (zresztą za dużo pozycji od nich mnie nie ciekawi), ale za takie śmieszne pieniądze chyba się skuszę i zakupię po pierwszym tomie kilku serii... Jak coś chwyci to akurat cena do końca sierpnia będzie fajna, żeby uzupełniać dalej.

Offline Pawel.M

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #907 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 17:05:13 »
To znak, że Andrzej Du...a wygra wybory  ::)
Jak Capa pokona Hydra
To Duda wygra, albo nie wygra :D

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #908 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 22:51:05 »
Kryminalno-sensacyjna historia, bardzo współczesna.

Ale tyle mniej więcej to wiem z opisu. Chodzi o to czy to dobry komiks jest. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #909 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 23:09:52 »
@death_bird Tak, mi się podobało. Na pewno rozwiązanie fabularne nie zawodzi jak w przypadku Grass Kings.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #910 dnia: Pn, 20 Lipiec 2020, 20:22:14 »
Tokyo Ghost w formacie 211x305 czyli tak jak powiększone Deluxy Remendera w USA, ładnie się zapowiada :D
Gdyby tak jeszcze NSC przejęło Black Science i wydało w tym formacie. ::)

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #911 dnia: Pn, 20 Lipiec 2020, 20:25:07 »
To już wolałbym kontynuowanie w formacie po Taurusie :)

Offline zerodwatrzy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #912 dnia: Pn, 20 Lipiec 2020, 20:25:35 »
Gdyby tak jeszcze NSC przejęło Black Science i wydało w tym formacie. ::)
Myślę, że marne szanse. A nawet jeśli, to cena byłaby podobna jak teraz na MvM/Atomie oryginalnej edycji. Pięknie wydany komiks, według mnie top1 Remendera również (chociaż rysunki robią tu równie olbrzymia robotę i oglądanie ich w tym formacie jest niesamowitym przeżyciem). Jeśli ktoś zna angielski, to nie ma się co zastanawiać. Odpuszczać kiepskie komiksy i biec do Atomu.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #913 dnia: Pt, 31 Lipiec 2020, 20:41:18 »
Pokazali na FB przód i tył okładki Die więc poznaliśmy cenę okładkową - 49zł za 184 strony (w katalogu mają podane 160, ale to raczej błąd bo chyba zawsze wzorują się dokładnie na amerykańskich wydaniach i nigdy nie wycinają dodatków) i to dla mnie pozytywne zaskoczenie mając na uwadze rosnące ceny.
Data premiery się nie zmieniła więc wyjdzie 19 sierpnia i załapie się na 45% rabatu.



Przy okazji do premiery Perramusa zostały już niecałe 2 miesiące, czekam niecierpliwie i zastanawiam się jak go wycenią. Ponad 450 stron w sporym formacie (takim jak Mort Cinder i Mity Cthulhu), obstawiałbym okładkowe 120-140zł. Jak sądzicie?

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #914 dnia: Pt, 31 Lipiec 2020, 21:55:55 »
To "Die" to jakaś młodzieżówka czy coś bardziej poważnego? Opis brzmi jak Jumanji na sterydach, aczkolwiek nazwiska twórców dają do myślenia.