Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438616 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #660 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:13:52 »
Właśnie opłaciłem PTSD i 4 tom Monstressy mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu do mnie dotrą. PTSD zamówiłem skuszony i filmikiem i zdjęciami na profilu NSC na FB, bo komiks wygląda świetnie graficznie i pod względem wydania plus w promocyjnej cenie grzechem było nie skorzystać.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #661 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:19:05 »
Właśnie opłaciłem PTSD i 4 tom Monstressy mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu do mnie dotrą. PTSD zamówiłem skuszony i filmikiem i zdjęciami na profilu NSC na FB, bo komiks wygląda świetnie graficznie i pod względem wydania plus w promocyjnej cenie grzechem było nie skorzystać.

PTSD wygląda obłędnie, szkoda faktycznie nie wziąć za taką kasę.

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #662 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:19:36 »
Ale czemu tylko pierwszy? Drugi też trzyma poziom - taka sama operowa pulpa s-f, pełna twistów, klisz i wykręconego humoru, ale wszystko zrobione z wyczuciem i smakiem. Moim zdaniem oba są świetne i jeżeli wchodzić w tę serię, to tylko w całości (tym bardziej, że został tylko jeszcze jeden tom).
Dla mnie też tylko pierwszy tom. W drugim owej pulpy było mniej, środek ciężkości się przesunął na warstwę psychologiczną. Co w sami w sobie nie jest złe, ale... drugiemu tomowi FA bliżej jest do Black Science. A ja po pierwszym tomie oczekiwałem że akcja dalej będzie pełna klisz i z humorem eksplorująca nowy, nieznany wszechświat. A dostałem pre-Black Science.

Offline MarcusSz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #663 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:29:04 »
Dzięki za polecanki, z tego wydawnictwa takie pozycje jak Monstressa, Head Lopper, Fear Agent, Paper Girls, The Goon, Nienawidzę Baśniowa, Deadly Class, Oblivion Song, Rat Queens, Ghost Money, Zabij albo zgiń, Mort Cinder, Black Monday Murders, Torpedo, Jezioro Ognia, Chrononauci, Duch Gaudiego, Tank Girl już mam, więc relatywnie niewiele zostało do uzupełnienia. :)

Ja ze swej strony, mogę zachęcić do zapoznania się z "Reszta Świata". Komiks bardzo ładnie wydany, fabularnie - ciężko powiedzieć, bo jesteśmy na półmetku tego co wyszło we Francji. Ale niektóre rysunki, przepiękne, a format wydania jeszcze potęguje odbiór.

Offline Kalander

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #664 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 16:25:19 »
Kupujcie Lastmana, to jest zdecydowanie najbardziej niedoceniana pozycja z katalogu NSC. A w tej promce wychodzi zupełnie za grosze.

Offline szulig

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #665 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 17:16:21 »
Daruj sobie RoyalCity Lemire, żenujące zakończenie.

nie zartuj, wlasnie zaczalem czytac....

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #666 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 17:35:33 »
nie zartuj, wlasnie zaczalem czytac....

Chciałbym, żeby to był żart.
,, - Eeeeech.''

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #667 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 19:15:01 »
3 tom Oblivion Song już dostępny (miesiąc przed planowaną premierą)
https://nonstopcomics.com/produkt/oblivion-song-tom-3

Cytuj
Kochani, mamy dla Was miłą niespodziankę. Miesiąc przed planowaną premierą udostępniamy do sprzedaży trzeci tom serii "Oblivion Song" Roberta Kirkmana i Lorenzo De Felici. Album dziś wjechał na nasz magazyn. Jeszcze do 14 kwietnia można go kupić w naszym sklepie z 45% rabatem.

W związku z różnymi zawirowaniami związanymi z trwającą pandemią, plan wydawniczy na pierwsze półrocze tego roku delikatnie nam się zmieni. O przetasowaniach będziemy informować na bieżąco.

https://nonstopcomics.com/produkt/oblivion-song-tom-3

Dekadę temu trzysta tysięcy mieszkańców Filadelfii nagle zniknęło w Oblivion.

Nathan Cole ryzykował życie i wolność, aby ich ocalić. Teraz, po uwolnieniu z więzienia, Nathan odkrywa, że nowa organizacja z sukcesem kontynuowała jego pracę w Oblivion. Kiedy jednak pojawiają się bezimienni i zaczynają brać ludzi do niewoli, Nathan i jego brat Ed muszą ponownie złączyć siły w walce o przyszłość dwóch światów.

Album zawiera zeszyty #13-18.

Offline Arthaniel

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #668 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 19:36:56 »
nie zartuj, wlasnie zaczalem czytac....

a widzisz, dla mnie akurat najlepszy komiks z oferty Non Stopów, serio ;).

Tymczasem wpadła mi paczka z nowościami.

PTSD jeszcze nie czytałem, ale prezentuje się BOSKO.

Black Holes już przeczytałem. Trochę zawód, że natężenie czerni nie jest tak intensywne, jak na przykładowych planszach udostępnionych przez wydawnictwo. W necie te plansze wyglądały spektakularnie, a w wersji fizycznej ta oprawa wygląda już tylko ok.

Co do fabuły - dziwny to komiks i przez 90% lektury byłem przekonany, że historia nie zmierza w żadnym konkretnym kierunku, ale dla ostatniego plot twistu w ogólnym rozrachunku imo było warto (zastanawiam się tylko, czy tłumacz nie pomylił płci jednej z postaci, ale to pewnie wszystko zależy od interpretacji).

Offline eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #669 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 20:53:11 »
Kupujcie Lastmana, to jest zdecydowanie najbardziej niedoceniana pozycja z katalogu NSC. A w tej promce wychodzi zupełnie za grosze.
tak, dokładnie, czekam na resztę a będzie tego sporo, bardzo polecam
a z OS niezłe jaja, zrobić premierę miesiąc wcześniej, chyba nikt w komksowie nie zrobił czegoś takiego (przynajmniej ja nie kojarzę)

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #670 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 11:33:11 »
Ciekaw jestem waszych opinii na temat Czarnych Dziur... wizualnie bardzo ciekawie, ale czy fabularnie? Moim zdaniem niezbyt. Czy otwierajcie spoilera zanim nie przeczytacie osobiście, ale w komiksie chodzi jedynie chyba o to, że...
Spoiler: PokażUkryj
Albo czegoś nie zrozumiałem, bo czytałem dzisiejszej nocy i byłem troszku zmęczony, albo w komiksie chodzi jedynie o to, że laska sobie znalazła puszkę z opowiadankami innej laski sprzed wielu, wielu lat, którą spotkała na początku komiksu, co oznacza, że czas się zaplątał. I chyba tylko o to.


Black Holes już przeczytałem. Trochę zawód, że natężenie czerni nie jest tak intensywne, jak na przykładowych planszach udostępnionych przez wydawnictwo. W necie te plansze wyglądały spektakularnie, a w wersji fizycznej ta oprawa wygląda już tylko ok.
Papier to offset stąd i natężenie czerni takie jakie jest, imo komiks wygląda super i za papier miałem pochwalić wydawcę właśnie.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Kwiecień 2020, 11:41:58 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #671 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 11:47:42 »
Szybką mają teraz obsługę, kurier już dziś ma się pojawić. Dotąd różnie z NSC miałem.
,, - Eeeeech.''

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #672 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 11:53:06 »
Pewnie mniej zamówień.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #673 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 12:23:32 »
Zamówiłem wczoraj sobie w promocyjnej cenie Porcelanę tom 1 i 3 tom Oblivion Song. Jutro opłacę, a po Świętach dotrze. Teraz czekam na paczkę z Monsteressą tom 4 i PTSD. 
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #674 dnia: Cz, 09 Kwiecień 2020, 08:21:20 »
Pewnie mniej zamówień.

No nie wiem, w przedziale 13 marzec - 8 kwiecień mieli ich 1300 według licznika.