Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 20 Marzec 2020, 17:29:56 »
Pojawiła się już przedsprzedaż kwietniowych tytułów na stronie wydawnictwa. Cieszy brak opóźnień i trzymanie się katalogu.
PTSD - 1 kwietnia 2020 - 56,00 zł (twarda oprawa, 208 stron, 155 × 216 mm)
https://nonstopcomics.com/produkt/ptsd
Monstressa tom 4 - 1 kwietnia 2020 - 52,00 zł (miękka oprawa, 176 stron, 170 × 260 mm)
https://nonstopcomics.com/produkt/monstressa-tom-4-wybranka
The Black Holes - 8 kwietnia 2020 - 49,00 zł (twarda oprawa, 120 stron, 166 × 238 mm)
https://nonstopcomics.com/produkt/the-black-holes

Natomiast nieznacznie przesunął się 7 tom Giant Days z 30 marca na 3 kwietnia

Offline Pawel.M

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 20 Marzec 2020, 22:50:23 »
Monstressa tom 4 - 1 kwietnia 2020 - 52,00 zł
Czyli drożeje, może nieznacznie, ale zawsze - poprzednie tomy miały cenę okładkową 49 zł (ilość stron raczej na to nie wpływa, bo tomy miały kolejno: 192 - 152 - 152, więc czwórka z 176 stronami jest średniakiem).

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 15:08:28 »
Skuszony zdjęciami i filmikiem na fanpage'u NSC wziąłem sobie w promocji 45 % taniej PTSD, bo wygląda obłędnie plus najnowszy tom Monstressy :D
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline rekinn

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #648 dnia: So, 04 Kwiecień 2020, 06:30:10 »
Ja zaraz wezmę The Black Holes! Od zapowiedzi ostrzę sobie na to zęby. Ilustracje bardzo przypominają On a Sunbeam Tillie Walden. Nie mogę się doczekać!

Offline PJP

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #649 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 20:23:45 »
Dla przypomnienia ;)
"Kochani, przedłużamy naszą promocję do 14 kwietnia. Wszystkie komiksy (z wyłączeniem zapowiedzi) dostępne są z 45% rabatem. Przypominamy też o darmowej wysyłce przy zakupach powyżej 100 zł.

https://nonstopcomics.com/"

Offline nori

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #650 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 08:02:59 »
Ech, te promocje. Co moglibyście polecić z katalogu tego wydawcy? Sporo tytułów mam zastanawiam się nad Giant Days, Snow Blind, Grass Kings, Porcelana.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #651 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 08:45:22 »
Ech, te promocje. Co moglibyście polecić z katalogu tego wydawcy? Sporo tytułów mam zastanawiam się nad Giant Days, Snow Blind, Grass Kings, Porcelana.

A dotąd co z NSC brałeś?

No to HeadLopper, Śmierć Stalina, pierwszy tom FEAR Agent, TankGirl, Zabij albo zgiń, MortCinder, i- może cię to zaskoczy w moim poście ;) -Mity Cthulhu...sporo tego, cholera- Torpedo bym pominął.

Z anglojęzycznych zwróć uwagę na cykle  Injection, Prophet, Rumble. Bardzo dobry jest moim zdaniem LooseEnds.

Daruj sobie RoyalCity Lemire, żenujące zakończenie.

Ufff- z miejsca mam wrażenie, że o czymś zapomniałem. I pisałem na próżno, bo pewnie wszystkie wymienione przeze mnie już masz :D


PS- ja zamówiłem tylko I Kill Giants, Extremity v1 i PTSD. Wszystko co ostatnio chciałem kupiłem wcześniej, niestety przed obniżką.
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Kwiecień 2020, 09:34:16 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #652 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 09:05:09 »
Ech, te promocje. Co moglibyście polecić z katalogu tego wydawcy? Sporo tytułów mam zastanawiam się nad Giant Days, Snow Blind, Grass Kings, Porcelana.
Giant Days i porcelana bardzo spoko. Grass Kings OK, Snow Blind słabe.

Daruj sobie RoyalCity Lemire, żenujące zakończenie.
Wcale że nie  :) Royal City całe bardzo fajne.

Tysonek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #653 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 09:11:20 »
Właśnie odebrałem pakę z jedenastoma pozycjami, zlitujcie się błagam z tym polecaniem :)

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #654 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 09:24:07 »
Ech, te promocje. Co moglibyście polecić z katalogu tego wydawcy? Sporo tytułów mam zastanawiam się nad Giant Days, Snow Blind, Grass Kings, Porcelana.
Giant Days po tomie 4 czy 5 mnie zmęczył i odpuściłem sobie tę serię.
Porcelana jest ładnie narysowana, ale dialogi to takie coś dla wieku 12+, a pomysł na historię nawet fajny.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #655 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 09:59:07 »
Dorzucilbym jeszcze Odrodzenie i Zbira. Torpedo koniecznie,  żadnego pomijania.  Zakończenie Royal City budzi we mnie różne uczucia, takie trochę za bardzo z duchem czasu, ale nie zmienia to faktu, że komiks bardzo dobry. 

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #656 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 10:54:51 »
O masz :O Wyszło na to, że zachęcam do rezygnacji z Torpedo - ABSOLUTNIE nie, "cholera, Torpedo bym pominął" miało znaczyć "o mały włos, a byłbym zapomniał". Nie mogę już edytować postu, ale zamieszczam sprostowanie.

Parsomie- dzięki za zwrócenie uwagi.
,, - Eeeeech.''

Offline nori

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #657 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:01:24 »
Dzięki za polecanki, z tego wydawnictwa takie pozycje jak Monstressa, Head Lopper, Fear Agent, Paper Girls, The Goon, Nienawidzę Baśniowa, Deadly Class, Oblivion Song, Rat Queens, Ghost Money, Zabij albo zgiń, Mort Cinder, Black Monday Murders, Torpedo, Jezioro Ognia, Chrononauci, Duch Gaudiego, Tank Girl już mam, więc relatywnie niewiele zostało do uzupełnienia. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Jaxx

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #658 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:01:46 »
... pierwszy tom FEAR Agent ...

Ale czemu tylko pierwszy? Drugi też trzyma poziom - taka sama operowa pulpa s-f, pełna twistów, klisz i wykręconego humoru, ale wszystko zrobione z wyczuciem i smakiem. Moim zdaniem oba są świetne i jeżeli wchodzić w tę serię, to tylko w całości (tym bardziej, że został tylko jeszcze jeden tom).

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #659 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 11:05:34 »
Cytuj
O masz :O Wyszło na to, że zachęcam do rezygnacji z Torpedo - ABSOLUTNIE nie, "cholera, Torpedo bym pominął" miało znaczyć "o mały włos, a byłbym zapomniał". Nie mogę już edytować postu, ale zamieszczam sprostowanie.

Spadł mi kamień serca, już myślałem że dostałeś jakąś cegłówką w głowę. Czysto subiektywnie Torpedo to najlepszy komiks jaki od nich czytałem.