Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438812 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #585 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 11:54:48 »
9 i 10.
Zabij albo zgiń - jak dla mnie największy hicior tego wydawnictwa.

Poza tym wzięli się za Paper Girls. Osobiście nie czytam, ale seria jest ogólnie bardzo dobrze przyjęta.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #586 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:06:58 »
Zabij albo zgiń
Paper Girls

Dorzuciłbym do tego przynajmniej The Goon, Fear Agent, Deadly Class i komiksy Brecci.
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:08:39 wysłana przez ramirez82 »

Offline Łukasz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #587 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:23:06 »
Już pisałem do NSC, co by się zainteresowali wydaniem Something Killing The Children z wydawnictwa BOOM Studios! Obecnie pierwszy z czterech do tej pory wydanych zeszytów dostał już szósty dodruk! To jedna z najlepiej sprzedających się serii w USA, ale jednocześnie jeden z tytułów najlepiej ocenianych przez czytelników i krytyków.

https://www.bleedingcool.com/2020/01/09/something-is-killing-the-children-1-sixth-printing/

- wywiad z twórcą tego komiksu znanym również u nas, czyli Jamesem Tynionem IV. U nas z pisanych przez niego komiksów wyszły m.in. Detective Comics oraz Batman Metal, jest również współscenarzystą serii Justice League (którą Egmont od niedawna wydaje), a od #86 numeru pisze również serię Batman, którą przejął po Tomie Kingu.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #588 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:26:00 »
Dorzuciłbym do tego przynajmniej The Goon, Fear Agent, Deadly Class i komiksy Brecci.
Fear Agent to chyba jednak słabo im idzie.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #589 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:30:43 »
@UP
Ja tam tego nie wiem. Wiem tylko, że swój egzemplarz na półeczce mam  8)

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #590 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:51:50 »
Poza tym wzięli się za Paper Girls.

Problem w tym, że to najsłabszy komiks Vaughana, opinie w sieci ma mocno mieszane, co pewnie wpływa na sprzedaż i raczej wielkim hitem wydawnictwa on nie jest.

Do mnie oferta NSC jakoś nie trafia, na palcach jednej ręki mogę policzyć tytuły, które od nich kupiłem. A szkoda bo wydania mają fajne a ceny relatywnie niskie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #591 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 12:58:28 »
Fear Agent to chyba jednak słabo im idzie.

Może.

Mam jednak wrażenie, że brakuje im takiego hitu, jak Walking Dead, czy Invincible.

Nie wiem jak schodzi Invincible, ale jeśli chodzi o takie prawdziwe hity, które robią wydawcy największą sprzedaż, jak Żywe trupy Taurusowi (i pewnie zaraz Locke & Key), Saga Muszce, czy Chłopaki Planecie Komiksów, to chyba rzeczywiście takiego brakuje NSC. Ale to jest loteria, najczęściej takie zainteresowanie nakręca popularny serial, z Deadly Class chyba nie wypaliło, skoro skasowali serial po pierwszy sezonie.

Offline Grzmichuj

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #592 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 13:04:33 »

Rozumiem Wasze typy, sam jestem fanem Paper Girls i Zabij albo Zgiń, ale znowu są to najgorsze komiksy Vaughana, czy Brubakera. A z kolei ich najlepsze rzeczy wydaje Mucha (Saga i Fade out).

Mnie chodzi bardziej o tytuły, które przebiją się poza komiksowo, które będą miały kolejne dodruki, jak właśnie Walking Dead.

Może.

Nie wiem jak schodzi Invincible, ale jeśli chodzi o takie prawdziwe hity, które robią wydawcy największą sprzedaż, jak Żywe trupy Taurusowi (i pewnie zaraz Locke & Key), Saga Muszce, czy Chłopaki Planecie Komiksów, to chyba rzeczywiście takiego brakuje NSC. Ale to jest loteria, najczęściej takie zainteresowanie nakręca popularny serial, z Deadly Class chyba nie wypaliło, skoro skasowali serial po pierwszy sezonie.
Otóż to.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline ASh

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #593 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 13:17:10 »
Witam
Coś wiadomo o Fear Agent 2 ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #594 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 13:27:29 »
Tak, będzie w lutym.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #595 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 18:45:19 »
Wydawnictwo wrzuciło na Fb trailer komiksu Mercy Mirki Adolfo:

Hej, a co to?



Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #596 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 20:01:12 »
I oficjalnie:
Cytuj
Wielokrotnie pytaliście nas o ten tytuł i w końcu możemy odpisać: tak :) Planowany termin to pierwsza połowa 2020.



------------------------------------
Mogliby już puścić katalog
Co do mojego postu sprzed 2 tygodni to doszły kolejne 3 pewniaki na I połowę 2020: Oblivion Song 3, P.T.S.D. i Mercy
Potwierdzone komiksy na I połowę tego roku (informacje z FB):
- Fear Agent tom 2/4 potwierdzony na luty
- Monstressa tom 4/5 ongoing
- Head Lopper tom 3/3 ongoing
- Giant Days tom 7/14
- Odrodzenie tom 7/8
- Odrodzenie tom 8/8
- Miasto Wyrzutków tom 2/2
- Coda tom 2/3
- Oblivion Song tom 3/4 ongoing
- P.T.S.D. (1/1) (https://www.bedetheque.com/serie-64662-BD-PTSD.html)
- Mercy zamknięta seria planowana na 6 zeszytów (https://imagecomics.com/comics/series/mirka-andolfos-mercy)

Komiksy które były zapowiedziane na 2019 i nie zostały jeszcze wydane oraz te które były w katalogu zapowiadane na I połowę 2020:
- Jazz Maynard tom 2/2? (Zależy czy wydadzą w tym tomie albumy 4-6 czy 4-7. 7 wyszedł niecałe cztery miesiące temu we Francji i jest podobno ostatnim)
- Porcelana tom 1/3 (https://www.bedetheque.com/serie-44272-BD-Porcelaine.html)
- Death of Glory tom 1/2 ongoing
- Nomen Omen tom 2/4? (Ten komiks w USA zaczęło wydawać Image i jest on zaplanowany na 15 zeszytów (3 TPB). Natomiast wydanie od NSC bazuje na wersji włoskiej, która prawdopodobnie zamknie się w 4 tomach)
- The Black Holes (1/1) (https://www.bedetheque.com/serie-63927-BD-Black-Holes-The.html)
- Te dni, które znikają (1/1) (https://www.bedetheque.com/serie-57033-BD-Ces-jours-qui-disparaissent.html)
- Deadly Class tom 4/9 ongoing
- Rat Queens tom 6/7 ongoing

Kontynuacje rozpoczętych serii które powinny wyjść w I lub II połowie roku:
- The Goon tom 4/5
- Reszta Świata tom 3/4
- Last Man tom 3/12
- Odyseja Hakima tom 2/3

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #597 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 19:50:16 »
Cytuj
W lutym wydamy 4 tytuły. Jednym z nich będzie drugi tom "Jazza Maynarda" :)



Czyli znamy już dwa tytuły, bo jakiś czas temu pisali że Fear Agent 2 też w lutym.
Trzecim tytułem moim zdaniem będzie 7 tom serii Odrodzenie, skoro chcą wydać 7 i 8 w pierwszej połowie roku.

Natomiast ciekawa sprawa z tym Jazz Maynardem, bo ta trylogia islandzka zawiera albumy 4-6. Natomiast kilka miesięcy temu we Francji wyszedł 7, który podobno zamyka wszystkie wątki.


Offline Capsee

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #598 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 20:50:00 »


Czyli znamy już dwa tytuły, bo jakiś czas temu pisali że Fear Agent 2 też w lutym.
Trzecim tytułem moim zdaniem będzie 7 tom serii Odrodzenie, skoro chcą wydać 7 i 8 w pierwszej połowie roku.

Natomiast ciekawa sprawa z tym Jazz Maynardem, bo ta trylogia islandzka zawiera albumy 4-6. Natomiast kilka miesięcy temu we Francji wyszedł 7, który podobno zamyka wszystkie wątki.
A znasz konkretne daty premier? Zwłaszcza Fear Agenta 2.

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #599 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 11:08:01 »
Problem w tym, że to najsłabszy komiks Vaughana, opinie w sieci ma mocno mieszane, co pewnie wpływa na sprzedaż i raczej wielkim hitem wydawnictwa on nie jest.

Gusta i guściki ;) Mi podobał się bardziej, niż np. Y

Fajnie, że w pierwszym półroczu NSC planuje zakończyć Odrodzenie. Cieszę się również na kolejne tomy Monstressy i Head Looper. Z tych nowych rzeczy, które zapowiedzieli to chyba niestety nic dla mnie.