Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438519 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #420 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:32:29 »
Ja spasowałem po tomie 1 - zapowiadało się fajnie, ale w sumie ani specjalnie zabawne, ani ciekawe.

Chyba odpuszczę PG. I Sagę też - po kilku piwach znajdę sobie ciekawsze rzeczy do roboty.

A co w tym kontekście sądzicie o Deadly Class?
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Listopad 2019, 15:35:24 wysłana przez parsom »

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #421 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:40:02 »
Wydaje mi się, że po prostu Sonia Draga liczyła na lepsze wyniki, a te pewnie w przypadku niektórych serii są bardzo dobre, a w przypadku innych znacznie słabsze.
Raczej na pewno liczyła na lepsza. Mnie np. dziwi, że do tej pory ŻADEN tytuł od NSC się chyba nie wyprzedał i nie miał nawet jednodniowej niedostępności, co może sugerować, że sporo przestrzelili z nakładami.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline HaVoK

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #422 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:44:39 »
Saga najlepsza a zakończenie 9 tomu poruszające. Y doczytałem do 3 Egmontpwskiego tomu i chyba tylko jeżeli znajdę gdzieś okazyjnie pozostałe dwa, to skuszę się na lekturę. Choć seria robiła na mnie wrażenie, kiedy wydawało ją Manzoku. PG - odpadłem po pierwszym tomie. Torpedo jest znakomity.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #423 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:46:29 »
Raczej na pewno liczyła na lepsza. Mnie np. dziwi, że do tej pory ŻADEN tytuł od NSC się chyba nie wyprzedał i nie miał nawet jednodniowej niedostępności, co może sugerować, że sporo przestrzelili z nakładami.

Też mi się wydaje, że nadrukowali tego jak książkowego badziewia od SD - ile wlezie, żeby po tanich książkach się potem walało.

Offline Nawimar III

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #424 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:54:20 »
Na końcówkę przyszłego roku powoli szykuję sobie listę najbardziej przereklamowanych tytułów dekady opublikowanych w naszym kraju. Póki co "Saga" ma ogromne szansę na w pełni zasłużoną pierwszą lokatę.

Offline HaVoK

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #425 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:58:04 »
Jestem ciekaw. Na miejscu pierwszym umiescilbym Zabij albo zgiń.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #426 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 20:21:37 »
A co napiszecie o Nienawidzę Baśniowa, zastanawiał się czy brać


Skottie Young to mistrz świetnych, pełnych humoru okładek. I to nam musi wystarczyć, bo jego komiksy najlepsze- delikatnie mówiąc- nie są.
,, - Eeeeech.''

Offline celtic

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #427 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 20:48:31 »

Skottie Young to mistrz świetnych, pełnych humoru okładek. I to nam musi wystarczyć, bo jego komiksy najlepsze- delikatnie mówiąc- nie są.

Mi się podoba, lubisz rozpierduchę ala Lobo, bierz śmiało.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline maxim1987

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #428 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 21:19:04 »
Deadly class - odpóściłem po pierwszym tomie. Zupełnie mi nie siadło. Wg mnie mocno wtórne

Offline mack3

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #429 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 22:06:47 »
A co napiszecie o Nienawidzę Baśniowa, zastanawiał się czy brać
Odpuściłem po 1 tomie. Rysunki bardzo fajne, ale fabuła mocno przeciętna. Sprowadza się do tego, że bohaterka zbliża się do strasznego, nieprzezwyciężonego zagrożenia czy wroga, w końcu na nie/ niego trafia i... po prostu je/go pokonuje. Ponoć w kolejnych tomach cos tam się zmienia (czytałem w jakiejś recenzji). Jak trafię na jakąś mega okazję na allegro to może wezmę komplet, inaczej - raczej odpuszczam.

PS. Chyba że ktoś lubi komiksy humorystyczne i humor autora mu podpasuje - wtedy można wziąć; ja generalnie za komiksami humorystycznymi nie przepadam (rzadko kiedy mnie śmieszą)

Offline Megatron

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #430 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 09:15:13 »
Czy wychodząca niedługo w stanach kontynuacja Pana Higginsa, to pole zainteresowania NSC? Wspominali cokolwiek o tym tytule?

https://www.darkhorse.com/Books/3004-365/Our-Encounters-with-Evil-Adventures-of-Professor-J-T-Meinhardt-and-His-Assistant-Mr-Knox-HC

Ciekawi mnie czy wezmą się też za Head Loppera tom 3, który w oryginale jest już od dwóch miesięcy dostępny. Wcześniej wydanie pl zajęło sześć miesięcy, ale wiedziałem że jest przygotowywane.

Offline Moreroms

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #431 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 09:58:44 »
Ostatnio wspominali na Facebooku, że pod koniec roku ujawnią plany wydawnicze na 202 (zapewne na pierwsze półrocze), także zapewne wtedy coś może się wyjaśnić w sprawie Head Loppera.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #432 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 10:28:59 »
Mi się podoba, lubisz rozpierduchę ala Lobo, bierz śmiało.


Między innymi dlatego, ze lubię Lobo, ten komiks mi się nie podobał.

 8)
,, - Eeeeech.''

Online donT

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #433 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 11:15:33 »
Ciekawi mnie czy wezmą się też za Head Loppera tom 3, który w oryginale jest już od dwóch miesięcy dostępny. Wcześniej wydanie pl zajęło sześć miesięcy, ale wiedziałem że jest przygotowywane.

Head Lopper 3 ma byc w przyszlym roku. Ja tez czekam niecierpliwie, to jedna z moich ulubionych, obecnie wydawanych serii.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #434 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 16:27:40 »
Czytał ktoś już Snow Blind? Dobre to?