Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438637 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nawimar III

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #405 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:37:07 »
Ponoć nasz rynek dość szybko ewoluuje w kierunku takich właśnie opasłych wydań zbiorczych na wysoki połysk i za adekwatnie wysoką cenę. Mnie to szczerze pisząc zupełnie nie cieszy, ale widać nic się na to już nie poradzi.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #406 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:40:29 »
Zastanawiam się nad zbiorczym wydaniem Torpedo. Nie miałem styczności z tym tytułem. W ogóle z noir mało co. Jednak opis (m.in. czarny humor) i przykładowe plansze (które ten humor przedstawiały) mnie zainteresowały. Dodatkowo jest to zbiór różnej długości historii, co chyba może pomóc mi wejść powoli w ten gatunek komiksu.
Macie dobre wspomnienia z lekturą Torpedo? :)

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #407 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:41:12 »
Promocja 35-40% i cena nie robi wrażenia, a przy tym od razu dostaje się wiele stron do lektury bez czekania miesiącami, że nie wspomnę o walorach estetycznych :P

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #408 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 13:58:46 »
Macie dobre wspomnienia z lekturą Torpedo? :)
Tak, a nawet bardzo dobre. Odpuść kontynuacje, bo jest totalnie niepotrzebna.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #409 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:08:45 »
Torpedo - bierz, nie pytaj. Rzecz jedyna w swoim rodzaju.

Takie pytanie - czy jeżeli kląłem i zgrzytałem zębami przy Y powinienem unikać Paper Girls? Czy też to Vaughan w innym wydaniu?
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Listopad 2019, 14:23:03 wysłana przez parsom »

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #410 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:37:19 »
@parsom
Na poczatku bardzo mi się PG podobały, wiązałem z serią spore nadzieje, potem sięgałem tylko chyba z przyzwyczajenia, aż w końcu przestałęm. Zaczyna świetnie, potem jest słabiej. Ja bym na twoim miejscu kupił pierwszy tpb - ot, tak kontrolnie, a nuż jednak zaskoczy :)
,, - Eeeeech.''

Offline Voitas

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #411 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:37:47 »
Paper Girls jest świetne. Moim zdaniem lepsze od Y.

Offline asx76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #412 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:50:28 »
A nie lepiej sięgnąć po "Sagę" (od Muchy), która bije na głowę i d... połowę, zarówno "Y", jak i "Paper Girls"? ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #413 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:54:22 »
A nie lepiej sięgnąć po "Sagę" (od Muchy), która bije na głowę i d... połowę, zarówno "Y", jak i "Paper Girls"? ;)

Bez przesady, wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły mogę polecić z czystym sumieniem, a komu już co bardziej podpasuje to kwestia gustu. Y jest świetny, Saga jest bardzo dobra, Paper Girls szalone i nieobliczalne.

Offline KubciO

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #414 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:01:15 »
Bez przesady, wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły mogę polecić z czystym sumieniem, a komu już co bardziej podpasuje to kwestia gustu. Y jest świetny, Saga jest bardzo dobra, Paper Girls szalone i nieobliczalne.
Zgadzam się. W każdej serii znalazłbym coś, co mi nie pasuje, w każdej coś, za co je polubiłem. Najmniej do gustu przypadł mi Y, nie wiem czemu. Bardzo podoba mi się PG - jak to napisał Itachi, są szalone i nieobliczalne, a do tego szata graficzna, która mi pasuje.

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #415 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:08:12 »
A ja Y i Paper Girls stawiam ponad Sagę. (W Y nie podobało mi się zakończenie, ale ogólnie rewelacyjny tytuł).

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #416 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:11:57 »
Dobra, a jest tu ktoś, kto uważa Y za gniota, ale podobały mu się PG (lub Saga)?

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #417 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:15:17 »
Ile osób tyle opinii, ale jakbym miał wydać krótki werdykt to Y świetne, Saga niezła (ale czym dalej, tym gorzej, no i nie wiem o czym autor ma zamiar pisać w drugim cyklu jak w tomie 9 zabił wszystkie najciekawsze postacie) a Paper Girls słabe.
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Listopad 2019, 15:16:51 wysłana przez amsterdream »

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #418 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:20:23 »
Y - gniot
PG - średniak
Saga - od biedy ujdzie, dobrze się czyta po kilku piwach.

Wszystkie powyższe wrzucam do kategorii o nazwie: "można przeczytać i zapomnieć".

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #419 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:29:53 »
A co napiszecie o Nienawidzę Baśniowa, zastanawiał się czy brać