Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438426 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1575 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 15:21:40 »
Dziwne ze wydali Maske a Spawna niechca, obstawial bym odwrotnie ze wieksze ryzyko beda mieli z Maska...

Mam nadzieje ze po X-Statix od Muchy zainteresuje sie NSC wydaniem MADMAN LIBRARY ED HC ktore obecnie wydaje Dark Horse.

ja ma Spawn Origins HC 1 - 8 nie widzialem ze sa tyle warte:)

Offline rekin

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1576 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 15:50:57 »
Ja już nie czekam na ponowne wydanie Spawna w Polsce, odkąd wychdzi Spawn Compendium: https://www.amazon.pl/s?k=Spawn+Compendium&__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1PQJIV4NG7Z03&sprefix=spawn+compendium%2Caps%2C152&ref=nb_sb_noss_1

Wkrótce premiera 3. tomu, "czwórka" pod koniec roku.
Boleję, że to wydanie jest w miękkiej i bez okładek poszczególnych numerów, ale w tej cenie trudno na to mocno narzekać.

Offline jotkwadrat

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1577 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:04:25 »
Dla mnie Compendium to idealne wydania. 50 zeszytów w normalnej cenie. Brak twardej okładki mozna przeboleć, choć w przypadku Witchblade i Darkness wyszły również w HC. Szkoda tylko, że wyszły jedynie po 2 tomy.

Offline deFranco

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1578 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:12:19 »
Ja lubię większość wydanych u nas tych nietrykotowych frików, antybohaterów,
świrusów lat 90-tych w stylu: Lobo, Maska, Hitman, Deadpool (jako postać, bo jego komiksy mi nie przypasowały).
Z końca lat 80-tych wpisują się w ten kanon jeszcze Żółwie i Punisher oraz późniejsi bohaterowie
jak Goon czy Ash. To moje jedyne klimaty z Ameryki.
Spawn jest mi obojętny (nie podszeł mi za Semica) ale mam nadzieję, że kiedyś NSC sięgnie jeszcze
po Barb Wire, zwaną u nas Żyletą. Próbowałem się podpytać czy po Masce byliby nią zainteresowani
(też Dark Horse), ale bez odpowiedzi  :(

Offline Motyl

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1579 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 20:20:56 »
Dziwne ze wydali Maske a Spawna niechca, obstawial bym odwrotnie ze wieksze ryzyko beda mieli z Maska...

Prawa za wydanie Spawna są drogie, jak na polskie warunki można powiedzieć, że całkiem spore. A przy obecnych cenach za wszystko, komiks pewnie nie byłby tani. Granica 200 zł za album dla wielu czytelników jest nie do przeskoczenia, obecnie wydawanie takiego komiksu średnio się opłaca. Żeby zalegał w magazynie? Spawn to jednak nie Batman.

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1580 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 20:54:35 »
Ja lubię większość wydanych u nas tych nietrykotowych frików, antybohaterów,
świrusów lat 90-tych w stylu: Lobo, Maska, Hitman, Deadpool (jako postać, bo jego komiksy mi nie przypasowały).
Z końca lat 80-tych wpisują się w ten kanon jeszcze Żółwie i Punisher oraz późniejsi bohaterowie
jak Goon czy Ash. To moje jedyne klimaty z Ameryki.
Spawn jest mi obojętny (nie podszeł mi za Semica) ale mam nadzieję, że kiedyś NSC sięgnie jeszcze
po Barb Wire, zwaną u nas Żyletą. Próbowałem się podpytać czy po Masce byliby nią zainteresowani
(też Dark Horse), ale bez odpowiedzi  :(

Z DH polecam także bardzo ciekawa serię Ghost.

Offline Konrad

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1581 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 18:58:38 »
W lipcu 4 premiery:
Diuna. Ród Atrydów tom 3 (ostatni)
59 zł - 112 stron - 170 × 260 mm - twarda oprawa - 29.07.2022
https://www.gildia.pl/komiksy/529198-diuna-rod-atrydow-3
LastMan tom 8 (z 12)
49,90 zł - 216 stron - 148 × 206 mm - miękka oprawa - 29.07.2022
https://www.gildia.pl/komiksy/529195-lastman-8
Znajdujemy ich, gdy są już martwi tom 2 (przedostatni)
54,90 zł - 144 strony - 170 × 260 mm - miękka oprawa - 29.07.2022
https://www.gildia.pl/komiksy/529196-znajdujemy-ich-gdy-sa-juz-martwi-2
Rat Queens tom 7 (przedostatni)
56,90 zł - 136 stron - 170 × 260 mm - miękka oprawa - 29.07.2022
https://www.gildia.pl/komiksy/529197-rat-queens-7

Na sierpień więc zostaje Raz i na zawsze tom 2 i Giant Days tom 11. Oraz może wreszcie Oblivion Song tom 4 jeśli tylko ogarnie się firma udostępniająca prawa do tej serii

Offline Grzmichuj

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1582 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 12:12:09 »
ja ma Spawn Origins HC 1 - 8 nie widzialem ze sa tyle warte:)

You welcome. Ale nie wstrzymuj się za bardzo. Coś czuję, że po zakończeniu wznowienia Origins SC wejdzie i HC. Todd McFarlane to nie jest gość, który nie lubi pieniędzy :) W dodatku niebawem premierę ma 5 tom HC Deluxe, zawierający zeszyty 101-125, także wznowienie zwykłego HC vol. 3 to kwestia roku lub dwóch.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Online horror

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1583 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 12:19:34 »
podwyżki nie ominęły również NSC z tego co widać. Dobrze, że wydają dalej, mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na zaangażowanie klientów w kupno komiksów.

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1584 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 12:28:05 »
You welcome. Ale nie wstrzymuj się za bardzo. Coś czuję, że po zakończeniu wznowienia Origins SC wejdzie i HC. Todd McFarlane to nie jest gość, który nie lubi pieniędzy :) W dodatku niebawem premierę ma 5 tom HC Deluxe, zawierający zeszyty 101-125, także wznowienie zwykłego HC vol. 3 to kwestia roku lub dwóch.


mnie ogolnie zszokowala wiadomosc gdy sie dowiedzialem z McFarlane ma majatek wart 130mln dolarow - oczywiscie w pewnym kotekscie a mianowicie robienia filmu Spawn - McFarlane ciagle placze ze nikt nie zainteresowany ze kasy nie chca mu dac ze to jego dziecko i chce to zrobic po swojemu - kupowalem to do czasu gdy sie nie dowiedzialem o tych 130mln.

Gdyby mu tak zalaezalo jak gada to by ze swojej kasy wylozyl chociaz polowe a z tego co gada to buddzet ma byc 10-15mln. Czyli to tylko jego pieprzenie bo takim ruchem moglby zachecic jakis potecjalnych inwestorow/producentow.

Co do wydan to nie sprzedam tym bardziej ze zgasla szansa na wydanie od NSC...

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1585 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 13:25:46 »
Mój majątek też jest warty 500 tys, bo tyle jest warte mieszkanie i samochód, ale to niekoniecznie znaczy, że opływam w nadmiarową kasę.

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1586 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 14:59:46 »
Wiedzialem ze zaraz ktos tak napisze ale serio 130mln ma tylko i wylacznie ulokowane w dobrach?

Przyjmijmy ze nawet tak, wiec jesli mu tak jak pisze zalezy na tym jego dziecku Spawnie to niech cos sprzeda i zainwestuje w Spawna a moze film zarobi 2x lub 3x 130mln...

Offline pokia

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1587 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 15:22:35 »
Jeśli musi powstać tak kiepski film jak pierwszy Spawn, żeby powstała tak dobra ścieżka dźwiękowa jak w przypadku tego filmu, to niech ta kolejna ekranizacja powstanie.


Offline Dracos

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1588 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 15:36:31 »
Przyjmijmy ze nawet tak, wiec jesli mu tak jak pisze zalezy na tym jego dziecku Spawnie to niech cos sprzeda i zainwestuje w Spawna a moze film zarobi 2x lub 3x 130mln...

To nie jest takie proste że wykładasz kasę i robisz film w hollywood. Najpierw trzeba mieć za sobą jakieś studio, gotowy scenariusz itd.. A jak nie ma wiary w tytuł i jeszcze twórca chce mieć bardzo wolną rękę w procesie to się robi temat niezjadliwy dla dużych. 10-15 mln to jakiś konserwtaywny ten budżet ciekawe czy i promocję w to skalkulował 8)

Offline Kvothe

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1589 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 15:47:31 »
10-15 mln to można robić film animowany, a nie współczesny film superbohaterski.
A odnośnie komiksu, też słyszałem że te pierwsze zeszyty to scenariuszowo słabizna za to kreska super.
Ale jak by ktoś wydał od tego #185 jak  Takesh wspomniał, to bym poczytał. Ale tak samo jak film, tak Spowna nikt u nas nie wyda, przynajmniej nie pętko.