Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 445640 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Nesumi

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1065 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 15:26:01 »
Czy to możliwe, że może być jeszcze słabiej niż w 1-dynce?
Just you watch!

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1066 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 21:33:09 »
Czy to możliwe, że może być jeszcze słabiej niż w 1-dynce?

Nie kupuj - proste.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1067 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 21:56:56 »
No ale wtedy nie dowie się, czy komiks jest jeszcze gorszy ;)
,, - Eeeeech.''

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1068 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 22:02:22 »
Wystarczyło zmęczyć 1-dynkę. Nie podejmę takiego ryzyka ;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1069 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 12:10:20 »
W czwartym Zbirze zapowiedź piątki na wiosnę 2021 :)

Offline neo789

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1070 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 13:12:01 »
Świetna wiadomość! Obawiałem się, że znowu trzeba będzie czekać do jesieni ;D

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1071 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:30:32 »
Jestem świeżo po lekturze Dni, których nie znamy. Sięgnąłem po tytuł zachęcony insiderską opinią przytoczoną przez Konrada i był to strzał w 10-tkę.

Komiks przeczytałem jednym tchem. Nie pamiętam kiedy ostatnio historia tak mnie pochłonęła i (wstyd przyznać) wzruszła... Mimo ze założenie fabularne podane w opisie to lektura zaskoczyła i szarpnęło mocno. Dla mnie niespodzianka roku, w takim sensie że nie spodziewałem się wiele po tej zapowiedzi, nie znam autora i nie uwzględniałem go w swoich planach zakupowych.

Drobne niezgrabności w tłumaczeniu oraz typowa francuska polityczna poprawność które zazwyczaj mnie irytują, tutaj ledwie dostrzegłem i nie popsuły całokształtu przyjemności. Warto przeczytać!

Również gorąco polecam.
Przeczytałem całość praktycznie za jednym podejściem (co wstyd przyznać - zdarza mi się ostatnio coraz rzadziej) i muszę stwierdzić, że opowieść wciąga jak diabli i finalnie mocno łapie za serducho.
Zdecydowanie w moim top-10 komiksów tego roku. 

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1072 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:43:53 »
Też czytałem w weekend Dni, których nie znamy i jestem zachwycony! Bardzo poruszający komiks! Bez wątpienia jeden z najlepszych jakie czytałem w tym roku.

Tymczasem NSC zdradza nieco swoje plany na pierwszą połowę roku:

https://wdymku.wordpress.com/2020/12/15/20-21-podsumowania-i-zapowiedzi-7-non-stop-comics/?fbclid=IwAR22cCoXTR_vweAQDlPS9OHM6WHrTH3mTySeF3S_0a_ca-XJGzriHZRDnS8

Cytuj
W drugim półroczu 2020 mieliśmy sporo premierowych tytułów. Przez to czytelnicy przywiązani do już wychodzących serii narzekali na zwolnienie tempa wydawania kolejnych tomów. To zrozumiałe. Więc pierwszą połowę 2021 dedykujemy właśnie tym niezadowolonym i koncentrujemy się na kontynuacjach. Wróci każda z rozpoczętych serii oprócz Black Monday Murders, bo w tym przypadku losy dalszego ciągu są wciąż nieznane. Ale będą Chrononauci, będzie Pan Higgins i parę innych. Do tego dwie nowości od Image – Isola i Weatherman. A co po wakacjach to zobaczymy, bo właśnie nad tym pracujemy

Dla mnie dobra wiadomość, że wsłuchali się w głosy czytelników i podgonią wydawane serie.


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1073 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:51:13 »
Niektórzy potrafią słuchać :) Super jak będzie nawet Rat Queens.

Po takim ogłoszeniu to chyba katalog niedługo  ;)

I jeszcze cytat: "Nie ukrywam, że mimo ogólnie trudnej sytuacji, komiksy mają się świetnie. Jako wydawca nie mamy na co narzekać" Ktoś się tam ostatnio kłócił że jest/będzie źle :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:58:58 wysłana przez JanT »

Offline adamarluk

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1074 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:03:00 »
Rewelacyjna końcówka roku w wykonaniu Non Stop Comics. Monumentalne Ghost Tokyo, łapiące za serducho, o czym wspominali koledzy, Dni, których nie znamy i smutna, rozliczająca z przeszłością Patria. Każdy z tytułów inny, ale każdy równie dobry. Nie potrafię wskazać zwycięzcy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1075 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:04:23 »
@JanT ale to chyba większość wydawców wypowiada się w tym tonie. Niektórzy trochę spasowali, a później żałowali, bo nie było takiej potrzeby.

A skoro wraca Pan Higgins, to ja bym widział jeszcze Śmierć cara, autorów Śmierci Stalina:

https://www.bedetheque.com/serie-43948-BD-Mort-au-Tsar.html

Online michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1076 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:12:03 »
Super, tylko żeby nie skończyło się jak w zeszłym roku, gdzie w pierwszym półroczu też dominowały kontynuacje, a później były same nowości i finalnie skończyło się tylko na jednych tomach takich serii jak Fear Agent, Goon, Giant Days czy Deadly Class. No tak, zawsze można bronić, że wydali 3 tomy Cody w rok czasu (tak wiem, że to cała seria), to jednak wolałbym przynajmniej więcej o 1 tom wymienionych powyżej serii.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1077 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:47:11 »
No ja liczę, że tam gdzie będą mogli (Lastman, Deadly Class, Giant Days), spróbują wydać ze dwa tomy w pierwszym półroczu.

Edit: Poza tym dokończą Goona, Odyseję Hakima, to już też dwie kolejne serie odejdą.
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:56:20 wysłana przez ramirez82 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1078 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 13:00:25 »
No ja liczę, że tam gdzie będą mogli (Lastman, Deadly Class, Giant Days), spróbują wydać ze dwa tomy w pierwszym półroczu.
To byłoby chyba za dużo ale kto wie.

Edit: Poza tym dokończą Goona, Odyseję Hakima, to już też dwie kolejne serie odejdą.
Jeszcze Death or Glory, Porcelana, Nomen Omen, Reszta Świata więc 6. Jest też ostatni tom Głębi.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1079 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 08:58:40 »
I znamy już trzecią styczniową zapowiedź NSC:

Cytuj
nonstopcomics #ISOLA, trzeci styczniowy tytuł od #NonStopComics. W naszm wydaniu 10-stronicowy komiksowy prolog i rozbudowany dział z dodatkami - łącznie kilkanaście stron materiałów, których nie było w wersji oryginalnej. 

« Ostatnia zmiana: Pt, 18 Grudzień 2020, 09:03:02 wysłana przez ramirez82 »