Autor Wątek: Nasza Księgarnia  (Przeczytany 20635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brvk

  • Gość
Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #135 dnia: Wt, 07 Czerwiec 2022, 22:47:55 »
Pamiętam, że gdy ukazał się pierwszy tom to ode mnie z pracy 4 osoby kupiły. I tylko ja mam go do dziś, jak i resztę tomów.

Wydaje mi się, że seria ukazywała się regularnie - 1 tom w październiku i 1 tom w maju. Były odstępstwa?

Online Leyek

Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #136 dnia: Wt, 07 Czerwiec 2022, 23:04:29 »
Mam wszystko, oprócz "dwójki" i chyba 2 najnowszych. Czekałem z czytaniem do dodruków. Trochę z pierwszego tomu przeczytałem ostatnio i mimo, że zapewne dalej jest dużo lepiej to myślę, że ciężko będzie Fistaszom przebić u mnie Calvina i Hobessa. Mafalda w 1 tomie też była świetna.

Offline kenji

Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #137 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 07:24:06 »
Były tomu za które płaciłem ponad 150 zł … ale się udało i również kolekcja zebrana w całości. Byłem blisko zapłacić nawet 400 za za tom pierwszy , ale wydawca zrobił mi niespodziankę :)

Najgorsze , a może najlepsze jest to - że do przeczytania mam jakieś 90% kolekcji :)

Offline Arne

Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #138 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 10:28:05 »


Wydaje mi się, że seria ukazywała się regularnie - 1 tom w październiku i 1 tom w maju. Były odstępstwa?
Tomy 1 - 3 ukazywały się w rocznych odstępach. Dopiero od tomu 4 był zachowany półroczny cykl wydawniczy

brvk

  • Gość
Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 12:56:22 »
Tomy 1 - 3 ukazywały się w rocznych odstępach. Dopiero od tomu 4 był zachowany półroczny cykl wydawniczy
Faktycznie. Dobrze, że przyspieszyli, bo bylibyśmy dopiero w połowie. Ale regularności inni wydawcy mogą się od Naszej Księgarni uczyć.

Offline jotkwadrat

Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #140 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 13:34:57 »
Mogliby się teraz zabrać za Erniego albo wydać w takiej samej formie Calvina i Hobbsa

Offline hansior

Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #141 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 21:00:27 »
Też mam całość. Była zbierana spokojnie i regularnie z tomiku a tomik. Cieszy mnie teraz widok kompletnego rzędu na półce. A raczej na półkach, bo Billy jest pod pewnymi względami jakby zbudowany dla kolekcji, ale spowodował małe zamieszanie. Małe wyjaśnienie wrzucę do wątku w zdjęciach kolekcji.

Offline michał81

Odp: Nasza Księgarnia
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 21:18:46 »
Zazdraszczam kompletu serii. I gratuluje skompletowania całości

albo wydać w takiej samej formie Calvina i Hobbsa
Tylko prawa do Calvina i Hobbsa ma Egmont.  ::)