Autor Wątek: Detective Comics Egmont  (Przeczytany 3778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:28:59 »
Jaki rok? Już są dużo mniejsze te odstępy:

Batman vol 10: usa - październik 2019, Egmont - kwiecień 2020
Batman vol 11: usa - styczeń 2020, Egmont - czerwiec 2020 (tak miało być tylko pandemonium)
Justice League vol 3: usa - lipec 2019 Egmont - marzec 2020
Action Comics vol 2: usa - listopad 2019, Egmont - czerwiec 2020

Może i tak teraz jest, ja to patrzyłem w Diamencie na te daty, ale tam jakieś dziwne rzeczy się pokazują.
A w stosunku do zeszytów z jakim opóźnieniem  ;)

Old DC to na razie niewypał i to srogi.

Wychodzi na to, że 8azyl ma racje  ;D przynajmniej jeżeli o to chodzi  :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:30:58 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:30:16 »
Prawdaż, prawdaż. Choć może nie do końca, bo Hitmana nawet chciałem, skoro już tak ładnie idą z Ennisem, a Ptaki Nocy chciałem, póki nie dowiedziałem się po lekturze jaki do paździerz ;) Wbrew opiniom większości po tym jak wystartowali z N52 i DC Deluxe, ja twierdzę: wincyj Batmana!

Offline death_bird

Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:39:50 »
Im więcej miałoby wychodzić tego Batmana tym bardziej marzyłby mi się jakiś grubas zbierający historie z czasów Semica.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Juby

  • Gość
Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:40:18 »
Klasycznego Batmana nigdy za wiele.

Wciąż marzę o


Ucieszyłbym się także z


ramirez82

  • Gość
Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:45:14 »
No za mną wciąż chodzą te wszystkie B&W, No Man's Land, Grant/Breyfogle, Moench/Jones, Knigtfall, nawet ten Morrison.

JanT

  • Gość
Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:57:35 »
jak by nie patrzeć raczej nie tego wszyscy oczekiwaliśmy od Old DC nieprawdaż?
Jak nie jak tak :)

W katalogu też powinny być jakieś serie co wszyscy oczekiwali.

Old DC to na razie niewypał i to srogi.
Jedna bardzo fajna seria i spoko one-shot. Ale dla niektórych to może być niewypał :)

Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:31:08 »
Jak ktoś oczekiwał Batmana właściwie każdego autora, Aqumana i Green Lanterna Johnsa, Flasha Millara, Ligi Sprawiedliwości Giffena, Supermana Jurgensa lub Waida, Animal Men Lemire'a, Graysona Kinga i Seeley'a, Batgirl Simone bądź Stewart i wielu, wieluuuuuu innych to szczerze mówiąc trochę tak.
« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:38:48 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline OokamiG

Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:32:49 »

W katalogu też powinny być jakieś serie co wszyscy oczekiwali.
Jedna bardzo fajna seria i spoko one-shot. Ale dla niektórych to może być niewypał :)
Old DC zapowiedziano rok temu, więc tyle tytułów w tej linii to naprawdę niewielki wyczyn przez ten czas.

JanT

  • Gość
Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:39:58 »
To dopiero początek bo nie chcieli przeszarżować a tu takie narzekania. Po katalogu może dopiero :)

W lutym ruszyło i liczyć z Hitmanem to już mamy 2 podwójne tomy. +z DC są jeszcze linie DC Deluxe i "Black Label" i z tym jest już tego sporo. Jeśli Old DC miałoby być raz na miesiąc to byłoby więcej "twardego" DC niż Klasyki Marvela :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:41:06 »
Fakt że może niepotrzebnie obiecywaliśmy sobie, że to będzie jakaś większa ilość, sam liczyłem na jeden taki tom w miesiącu. Marvel Classic początkowo tak wystartowali, by później przejść na trzy tomy na dwa miesiące, jednak z Marvela klasycznego już nic więcej nie było, z DC jest jeszcze DC Deluxe i Vertigo.

Offline OokamiG

Odp: Detective Comics Egmont
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:43:57 »
Może i nie chcieli przeszarżować, ale ja naprawdę liczyłem na Nietoperza w grubasach. Dla mnie na razie nie ma nic interesującego. Byle do katalogu :).