Autor Wątek: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku  (Przeczytany 93591 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #285 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 19:14:09 »
Extremity - Wraca @danielwarrenart. #Extremity, dwa tomy, 2024
https://imagecomics.com/comics/series/extremity
https://www.goodreads.com/series/215457-extremity
2 tomy - jeden 136 stron, drugi 144 strony





Murder Falcon - Wraca @danielwarrenart część 2. #MurderFalcon. Początek 2024
https://imagecomics.com/comics/series/murder-falcon
https://www.goodreads.com/series/249509-murder-falcon
1 tom - 208 stron


No i to są zapowiedzi. Daniel Warren Johnson zawsze na plus. Nareszcie Mudrer Falcon (liczyłem że po zapowiedzi Z całej pety! Nagle sięgnie po ten komiks i się doczekałem). Ma nadzieje na wydanie Deluxe.

Offline Piterrini

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #286 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 22:42:27 »
Pamiętam dyskusję odnośnie 'zepsutych' kolorów w jednym z tomów Parkera od Taurusa, czy był to jeden z tych pierwszych dwóch tomów i można już porównać, czy dopiero drugi tom będzie zawierał tą 'felerną' część?
W cudzysłów łapię, bo przy takim użyciu kolorów jak w Parkerze to gdyby ktoś nie powiedział że coś jest źle, przyjąłbym że tak ma być (nie usprawiedliwiam przy tym nieautoryzowanych zmian czy błędów...).
Ehh... A przed momentem 'krytykowałem' powtarzanie pytań na jakie padła już odpowiedź... Tyle że nie mogę w tym momencie znaleźć :(

Online Castiglione

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #287 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 23:15:00 »
Chodziło o tom drugi, porównanie już w pewnym sensie jest w tym temacie - to ten z niebieskim tłem.

Offline wujekmaciej

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #288 dnia: Pt, 26 Maj 2023, 09:57:40 »
Och, Upgrade Soul :) Mocno czekałem - serduszko :)

Online michał81

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #289 dnia: Pt, 26 Maj 2023, 13:46:28 »
Parker w tym dużym formacie i na tym papierze robi naprawdę wrażenie.

Offline Death

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #290 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 15:58:05 »
Geiger to zamknięta historia? Niby vol. 1, ale jednak wydano zeszyty 1-6 i później zbiorcze w 2021 roku i chyba na razie tyle.

Offline Enceladus

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #291 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:13:59 »
Jest jeszcze - Junkyard Joe (w sumie 6 zeszytów od Image Comics, u nas ma być na jesień)  :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Maj 2023, 16:16:24 wysłana przez Enceladus »

Offline Kvothe

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #292 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:26:59 »
Z tego co czytałem to ongoing, a Johns się dopiero rozkręca w budowaniu świata.
Następny spin-off to będzie Redcoat.

« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Maj 2023, 16:33:42 wysłana przez Kvothe »

Offline Xmen

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #293 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:28:58 »
To jak z tym geigerem? Koniec? Kupiłbym, ale jak to ma być następny z tasiemców to raczej odpuszczę.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Piterrini

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #294 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 19:53:35 »
Chodziło o tom drugi, porównanie już w pewnym sensie jest w tym temacie - to ten z niebieskim tłem.
Te zdjęcia porównawcze skupione akurat na czym innym były i jeśli o mnie chodzi, to nie widzę tam drastycznych różnic kolorystycznych, nawet nie pamiętam czego dokładnie dotyczyły uwagi odnośnie Taurusowego wydania. Jeśli to tylko kwestia lekkiej różnicy nasycenia koloru to roztrząsanie dawniej wygląda mi na przesadzone (na podstawie ww. zdjęć ostatnich). Tyle się naczytałem 'legend' jakoby wydanie Taurusa było zepsute, i mimo że wymiany na nowe wydanie nie rozważam, to chociaż z ciekawości chętnie bym zobaczył foto porównawcze pod tym kątem :)

Online Castiglione

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #295 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 19:58:00 »
Tam chodziło o to, że ten niebieski u Taurusa był bardzo ciemny i momentami komiks był nieczytelny, bo kolor zlewał się z tekstem i konturami rysunków.

Online Alexandrus888

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #296 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 17:05:22 »
Geiger to część Uniwersum. Poszczególne tytuły można czytać niezależnie, tak samo jak serie Marvela czy DC.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #297 dnia: Pn, 05 Czerwiec 2023, 21:35:34 »
Taka drobnostka, ale przy tak jebutnym wydaniu trochę drażni - na obwolucie Parkera druga historia jest zatytułowana "Człowiek z twarzą zbiega", a w środku "Człowiek o twarzy zbiega".

Offline Pinto

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #298 dnia: Pn, 05 Czerwiec 2023, 22:03:28 »
Dla mnie masakra. :o

Online Leyek

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #299 dnia: Pn, 05 Czerwiec 2023, 22:39:06 »
Taka drobnostka, ale przy tak jebutnym wydaniu trochę drażni - na obwolucie Parkera druga historia jest zatytułowana "Człowiek z twarzą zbiega", a w środku "Człowiek o twarzy zbiega".

Daj znać jak dodatki - merytorycznie i jakościowo. Bo to wydanie od Nagle na razie wychodzi, że oprócz formatu to ma same słabości - gorsze tłumaczenie, błędy, szpetna okładka.