Autor Wątek: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku  (Przeczytany 101809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damballa

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #135 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 14:29:28 »
I Nagle może pójdą po trupach(y)  ;)

Online Midar

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #136 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 15:01:35 »
Cytuj
@boom_studios to jedno z naszych ulubionych wydawnictw, więc ich komiksów nie mogło zabraknąć w ofercie #NAGLE! Na pierwszy ogień #Briar - mroczna, brutalna i epicka reinterpretacja klasyczneh baśni o Śpiącej Królewnie.







Cytuj
#FlavorGirls - trochę Lastman, trochę Czarodziejka z Księżyca, ale przede wszystkim @loiclocatelli - francuski rysownik rezydujący w Tokio.









Cytuj
Kolejne zapowiedzi na najblizsze miesiące: #Capucin autorstwa @florenceduprelatour - psychodeliczne fantasy dla fanów Adveture Time, serii Donżon czy klasycznych komiksów Baranowskiego. 320 stron, tlumaczenie @myslovvska





« Ostatnia zmiana: Nd, 19 Luty 2023, 15:13:42 wysłana przez Midar »

Offline Kandor

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #137 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 15:38:47 »
Faktycznie mają rację ci którzy twierdzą, że zapowiada nam się NSC 2.0 ;-) Nie żeby to było coś złego :-) Żart dla pewnej grupy forumowiczów będący parafrazą tekstu z kultowej polskiej komedii:  Spawn?...ale chyba tematyka podobna..." ;-D

Online LukCook

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 15:38:35 »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 09:35:36 »

Offline martinus100

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 10:07:47 »

Offline eyesore

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 10:29:34 »
Ciekawe kiedy startują no i jakie będą ceny. Nagle, czekamy  ;)

Offline Konrad

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 11:26:09 »
@eyesore
Planowo start ma być pod koniec kwietnia. Jeśli nie będzie obsuw w drukarni to wtedy mają wyjść:
- Friday tom 1 - tłumaczenie Paulina Braiter, 120 stron, miękka oprawa, standardowy format 17x26cm
- Do A Powerbomb - tłumaczenie Marceli Szpak, 168 stron, miękka oprawa, standardowy format 17x26cm, a tytuł chyba będzie brzmiał "Z całej pety" :D
- Step By Bloody Step - komiks niemy, 160 stron, twarda oprawa i powiększony format

Też jestem bardzo ciekaw cen, czy na początku spróbują z niższymi niż ma obecnie NSC

Offline Eyeless

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #143 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 19:35:42 »



https://radio.lublin.pl/2023/03/nowy-wydawca-zapowiada-de-crecyego-co-z-mckeeverem/

Czytam sobie ten wywód dotyczący nazwy Nagle i mam niejasne wrażenie , że pan Ostrowski to się jednak "kształtował" na Southparku :) ... aż chęci nabrałem na obejrzenie któregoś z odcinków z krowami.

Offline Konrad

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 15:21:06 »
Zadałem im ostatnio kilka pytań na FB, nie na wszystkie dostałem odpowiedź, ale kilka informacji mogę wrzucić:
- pakiet startowy (3 komiksy: Step By Bloody Step, Do A Powerbomb i Friday 1) będzie miał premierę 26.04.23
- uruchomienie przedsprzedaży planują na początku kwietnia, wtedy też poznamy ceny
- Step By Bloody Step będzie w twardej oprawie i formacie powiększonym, który będzie miał 210x280mm
- komiksy będą w szerokiej dystrybucji (łącznie z Empikami)
- odnośnie cen: "Z nikim nie chcemy konkurować, zależy nam przede wszystkim na satysfakcji czytelnika. Będą rabaty, promocje, konkursy, ale trzeba mieć z tyłu głowy, że mamy ciężkie czasy (koszty produkcji ostro w górę)."
- będą prowadzić też własny sklep
- będą wydawać również frankofony
- żadnej nowe zapowiedzi nie udało mi się wyciągnąć :) (a nie pytałem nawet o konkretne tytuły tylko np. czy mają na oku Jeffa Lemire'a): "Trzeba śledzić nasze sociale, wszystkie tajemnice będziemy tu ogłaszać."
- na pytanie o przywróceniem na nasz rynek The Walking Dead albo Black Science w grubych zbiorczych wydaniach byłą taka odpowiedź: "🤫"
- natomiast na pytanie czy mają na oku jakąś z tych 10 serii Image (Fire Power, Undiscovered Country, Stray Dogs, Eight Billion Genies, A Righteous Thirst for Vengeance, Middlewest, Pretty Deadly, The Good Asian, Time Before Time, Farmhand) odpowiedź była podobna: "🤫♥️"

Offline Castiglione

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #145 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 16:38:09 »
A o tym "Parkerze" nigdzie nic nie wspominali kiedy można się spodziewać?

Offline Konrad

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 16:40:52 »
@Eguaroc
1 tom Parkera najpóźniej w okolicach września, ale postarają się, żeby było wcześniej

sum41

  • Gość
Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 18:20:24 »
O Spawna nie pytales?😁

Offline Kandor

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 18:33:28 »
O Spawna nie pytales?😁
Myślę że o Spawna jest pytane KAŻDE polskie wydawnictwo przynajmniej raz na rok :-)

Offline Warpath

Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 21:57:58 »
Powyższe powyższym, a tu nomen omen NAGLE! na fejsie:

Cytuj
Czy to nie wygląda jak idealny komiks na wiosnę?