Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042742 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #75 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 08:01:20 »
Bez kitu... Chyba przejęli jakiegoś grafika od Egmontu ;D

To się chwali. Trzeba tworzyć nowe miejsca pracy dla niewidomych.

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #76 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 14:58:21 »
Portugalski oddział Muchy zapowiada na kwiecień 5 tom Outcast o podwójnej objętości, który będzie zawierać albumy The New Path (oryginalnie vol. 5) oraz Invasion (oryginalnie vol. 6).

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:23:56 »
Tymczasem portugalska Mucha zaczęła wydawać Dylan Doga, Indeh oraz ich rodzime komiksy i powoli zostawia nasz oddział w tyle jeśli chodzi o ilość publikacji.

Offline Kalander

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:32:10 »
Mucha wydająca Dylan Doga to nie jest idealne rozwiązanie, ale na pewno lepsze niż Bum Projekt, który cieszy się moją sympatią, ale jednak tempo wydawania przez nich nowych pozycji jakie jest, każdy widzi.

Offline gabor2

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:36:39 »
Albo raczej "nie widzi" ;)

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #80 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:06:58 »
Tymczasem portugalska Mucha zaczęła wydawać Dylan Doga, (..)

To może by tak i u nas, najlepiej w wydaniach zbiorczych, startując od pozycji wypuszczonych wiele lat temu przez Egmont? ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2019, 15:08:35 wysłana przez asx76 »

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #81 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:22:12 »
Ale tego Indeha bardzo dziwne, że nie wydali. Westerny są u nas dość popularne.





Zresztą to samo można powiedzieć o Deadpoolu, ale tu pewnie Egmont im zablokował.

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #82 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:27:10 »
Ale tego Indeha bardzo dziwne, że nie wydali. Westerny są u nas dość popularne.
Myślę, że po niskiej sprzedaży Wampirów oraz Twierdzi Pereira nie eksperymentują z innymi komiksami poza mainstreamem amerykańskim.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #83 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:37:17 »
Pewnie masz rację. Ale w takim razie gratuluję im rozeznania rynku. Pereira i Wampiry to były u nas kompletne no name`y a westerny u każdego wydawcy sprzedają się dobrze (chociażby Undertaker u Taurusa czy Durango u Elementala).

Offline Nawimar III

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #84 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:39:29 »
Majkelus, skąd te dane? Nie wiem jak sprzedaż "Wampirów", ale coś mi się obiło o ucho, że akurat "Twierdzi Pereira" wzbudziło całkiem niezłe zainteresowanie.

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #85 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:40:42 »
Pewnie masz rację. Ale w takim razie gratuluję im rozeznania rynku. Pereira i Wampiry to były u nas kompletne no name`y a westerny u każdego wydawcy sprzedają się dobrze (chociażby Undertaker u Taurusa czy Durango u Elementala).
Wiesz wydali Loveless (od Azzarello), wiec myślę, że widzą jak to się te westerny sprzedają.

Majkelus, skąd te dane? Nie wiem jak sprzedaż "Wampirów", ale coś mi się obiło o ucho, że akurat "Twierdzi Pereira" wzbudziło całkiem niezłe zainteresowanie.
No właśnie zainteresowanie. Kiedy rozmawiałem z redaktorem Muchy panem Tomasz Sidorkiewiczem ma emefce to mówił, że średnio to im schodzi (co było nawet widać na stoisku jak znikają inne tytuły).
Mam obydwa tytuły. "Twierdzi Pereira" jest świetne, "Wampiry" trochę słabsze, ale wcale nie gorsze. Jak napisałem o nich coś więcej na gildii to usłyszałem tylko: "Nie moje klimaty" od użytkowników. Co by potwierdzało male zainteresowanie tymi tytułami.
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2019, 15:51:08 wysłana przez majkelus81 »

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #86 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:46:34 »
Ile lat temu? I w jakiej formie? Mam nadzieje, ze Mucha wie, ze rynek sie zmienil od czasu ich Lovelessa

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #87 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:49:11 »
Ile lat temu? I w jakiej formie? Mam nadzieje, ze Mucha wie, ze rynek sie zmienil od czasu ich Lovelessa
Dawno, ale w formie której tu wiele osób uwielbia, miękkiej ze skrzydełkami. ;)

Online robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #88 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:53:57 »
No właśnie zainteresowanie. Kiedy rozmawiałem z redaktorem Muchy panem Tomasz Sidorkiewiczem ma emefce to mówił, że średnio to im schodzi (co było nawet widać na stoisku jak znikają inne tytuły).
Mam obydwa tytuły. "Twierdzi Pereira" jest świetne, "Wampiry" trochę słabsze, ale wcale nie gorsze. Jak napisałem o nich coś więcej na gildii to usłyszałem tylko: "Nie moje klimaty" od użytkowników. Co by potwierdzało male zainteresowanie tymi tytułami.
Szkoda. Mam oba, oba są bardzo dobre. Pereira szturmem zdobywał rankingi 2018 roku. Ale właśnie pytanie, jak to się ma do sprzedaży? No chyba można się domyślić.

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #89 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 16:09:57 »
Rankingi to pomagają zazwyczaj w typowaniu tytułów, które będzie można kupić na wyprzedaży. Zobacz jakie było bicie piany i peany nad tytułami z WK - ochy i achy aż WK ogłosiło koniec działalności.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.