Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042687 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1170 dnia: Pt, 21 Sierpień 2020, 23:56:59 »
Właśnie rozfoliowałem komplet Velvet, który do mnie przyszedł i mam go do góry nogami, początek jest na końcu. Czy tak powinno być, a jeśli nie to czy nadaje się to do reklamacji?

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1171 dnia: Pt, 21 Sierpień 2020, 23:58:39 »
Ma komplet i nie mam tego problemu co ty. Proponuje reklamację.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1172 dnia: So, 22 Sierpień 2020, 00:16:20 »
Chodziło mi konkretnie o tom 2, ale po przekartkowaniu go wydaje się, że w środku historia jest po kolei tylko odwrotnie wklejona i zastanawiam się czy dla jednego tomu warto się fatygować, skoro nie przeszkadza to ani w czytaniu, ani w prezencji na półce.

Offline rand

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1173 dnia: So, 22 Sierpień 2020, 01:40:49 »
Tu chyba kwestia estetyki danej osoby. Mi na przykład zagięty lekko róg nie przeszkadza a inni by reklamowali. Przy ostatniej paczce miałem taką sytuację, że Invincible miał róg zagięty, podobnie jak Chłopacy od planety komiksów, większość by odsyłała pewnie, a mi to nie przeszkadza Velvet dostałem akurat dobrze wydrukowane.

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1174 dnia: So, 22 Sierpień 2020, 10:46:57 »
Właśnie rozfoliowałem komplet Velvet, który do mnie przyszedł i mam go do góry nogami, początek jest na końcu. Czy tak powinno być, a jeśli nie to czy nadaje się to do reklamacji?

Ależ oczywiście, jak najbardziej do reklamacji...

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1175 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 10:43:44 »
Chodziło mi konkretnie o tom 2, ale po przekartkowaniu go wydaje się, że w środku historia jest po kolei tylko odwrotnie wklejona i zastanawiam się czy dla jednego tomu warto się fatygować, skoro nie przeszkadza to ani w czytaniu, ani w prezencji na półce.
Ja proponuję Ci się jednak pofatygować i reklamować. Z prostej przyczyny: Velvet to nie jest najlepszy komiks duetu Brubaker-Epting i po lekturze może okazać się, że jednak będziesz chciał się go pozbyć. A wiadomo, że łatwiej sprzedaje się komiksy wydrukowane normalnie, a nie od końca do początku  ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1176 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 10:56:51 »
Rudy Conan. 😉
Myślałem, że z takimi nazwiskami to nie może się nie udać.... 😮

No właśnie. To już nie lepiej było wydać komiksu z Conanem we współczesnych czasach. Kupiłbym od ręki. Albo chociaż Savage Avengers. :)

A rudy Conan rzeczywiście istniał. Stworzył go w książkach Karl Wagner i nazwał Kane'm. Czytałem "Pajęczynę utkaną z ciemności" jeszcze w liceum.

Offline eferce

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1177 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 13:21:33 »
Ja proponuję Ci się jednak pofatygować i reklamować. Z prostej przyczyny: Velvet to nie jest najlepszy komiks duetu Brubaker-Epting i po lekturze może okazać się, że jednak będziesz chciał się go pozbyć. A wiadomo, że łatwiej sprzedaje się komiksy wydrukowane normalnie, a nie od końca do początku  ;)

Popieram. Zawiodłem sie bo wątki szpiegowskie w Śpiochu poprowadzone są super liczylem tu na to samo.
Velvet to taki klasyczny 007/Born wiem że są miłosnicy takich klimatów ale Eda stac na dużo więcej.
W Śpiochu połączenie superhero z historiami szpiegowskimi i to jeszcze z innej niz zazwyczaj perspektywy dalo mieszanke wybuchową. Dobrze, że druga częśc zaraz wpadnie w chciwe łapy  :D
Dodam, że ja Velvet zakupilem własnie z drugiej reki od forumowicza z duzym rabatem ;)

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1178 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 13:45:25 »
Z tego, co pamiętam, to nie dość, że Velvet słabiutko wypada w dorobku Brubakera, to jeszcze rysownik się nie popisał i przy okazji prezentowania mapy Europy udowodnił, że z historii orłem nie był. Delux od razu poszedł w świat po przeczytaniu, więc już nie przypomnę sobie tej wtopy rysownika.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Torpedo

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1179 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 15:03:03 »
No ale rysunki w Velvet są prześliczne i warstwa graficzna jest sporą zaletą tego tytułu. Scenariusz jest lekkostrawny, typowa kalka serii z Bondem, nie ukrywana zresztą, wręcz przeciwnie. Miałka fabuła ma tę zaletę, że ucieka z pamięci, dzięki czemu systematycznie można sobie odświeżać ten komiks, bo po prostu ulatuje z pamięci.

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1180 dnia: Nd, 13 Wrzesień 2020, 18:14:37 »
22 września drugi tom Jessiki Jones Kelly Thompson. Nie wiem jak Wy, ale po tym co zobaczyłem w pierwszym tomie już się boję. Chciałbym zostać miło zaskoczony.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1181 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 11:43:35 »
Mucha na FB podała najbliższe plany:

Październik: NEW X-MEN tom 3 i THE OLD GUARD tom 1

Listopad: STUMPTOWN tom 2 i AGE OF APOCALYPSE tom 2.

Zostaje:

GIDEON FALLS tom 4
MOONSHADOW: DEFINITIVE EDITION
CRIMINAL tom 4
KSIĘŻYCÓWKA tom 3

Oby w grudniu Moonshadow i Criminal :)

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1182 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 11:48:13 »
Fantastycznie 🙂 juz zdazylem zapomniec o Moonshadow, wiec ciesze sie drugi raz 😃

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1183 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 11:58:19 »
Szybko drugi tom Stumptown. Spodziewałbym się, że jednak prędzej Criminal będzie.

No ale wszystko jedno.

Oby w grudniu Moonshadow i Criminal :)

Też bym chciał, ale z drugiej strony, może lepiej niech z Moonshadow się nie śpieszą, tylko na spokojnie (porządnie) przygotują go.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1184 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 12:06:47 »
Ostatnio tempo Muchy z jednej strony cieszy, z drugiej portfel trochę płacze. U mnie co najmniej trzy tytuły do końca roku.