Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 139102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1125 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 21:18:31 »
Fajnie, że Mucha w New X-Men i Astonishing zrobiła wklejki za okładką z jakąś grafiką. Jak w Hachette. Szkoda, że X-Force jest czarna wklejka.

Offline michał81

« Odpowiedź #1126 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 05:31:31 »
Szkoda to było jak Hachette wypuścił do sprzedaży źle złożony drugi tom New X-men w kolekcji i potem za wymianę nie oddawało kosztów wysyłki jak złożyło się reklamację.

Naprawdę @Bazyliszek będziesz teraz dowalał się za wklejkę jak wcześniej za rysunki?

Offline maxim1987

« Odpowiedź #1127 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 06:36:32 »
Szkoda to było jak Hachette wypuścił do sprzedaży źle złożony drugi tom New X-men w kolekcji i potem za wymianę nie oddawało kosztów wysyłki jak złożyło się reklamację.
Mi nie kazali odsyłać. Po prostu przysłali jeszcze raz. :)

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #1128 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 07:16:12 »
Nie dowalam. Piszę tylko, że w New i Astonishing X-Men są fajne wklejki z grafiką. To jest lepsze niż same czarne kartki jak w X-Force lub u Egmontu. Ty się jak zwykle mnie czepiasz.

Offline michał81

« Odpowiedź #1129 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 07:34:08 »
Czyli uważasz że wklejka jest ważna rzeczą w komiksie że aż tak ja trzeba wyróżniać ? To jakiś są wkleiki w innych kolekcjach ? Bo jakoś nie kojarzę żeby się tak wyróżniały.

Online xanar

« Odpowiedź #1130 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 08:28:11 »
Widzę, że klasyka gatunku, Hachette dobre bo ma fajną wklejkę a Egmont zły bo ma czarną (znaczy niefajną)  ;D ;D ;D ;D
Nie ciesz się tak 7azyl bo ci i tą wklejkę też zablokują  :) i będą wszędzie niefajne  :)

Offline Eguaroc

« Odpowiedź #1131 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 09:01:49 »
Czyli uważasz że wklejka jest ważna rzeczą w komiksie że aż tak ja trzeba wyróżniać ? To jakiś są wkleiki w innych kolekcjach ? Bo jakoś nie kojarzę żeby się tak wyróżniały.
Ale o co chodzi? Ktoś napisał "fajnie, że zrobili wyklejki", a ty uskuteczniasz jakieś oburzenie...
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Lipiec 2020, 09:04:07 wysłana przez Eguaroc »

Offline michał81

« Odpowiedź #1132 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 09:18:07 »
Przeczytaj co napisal Bazyliszek. Ja bym nie przyczepił się jakby napisał "fajnie ze tu dodali, a tu nie" tylko, że on byłby chory jakby w każdym temacie nie wciskał propagandy "dobre Hachette". Normalnie zachowuje się jak politycy PiS.

Offline Eguaroc

« Odpowiedź #1133 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 12:54:26 »
No widzę, co napisał. Fajnie, że Mucha zrobiła kolorowe wyklejki - jak Hachette. Ja tu nie widzę propagandy, a stwierdzenie faktu.

Sami w odpowiedzi wprowadziliście wątek dopieprzania się do innych wydawców.

« Odpowiedź #1134 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 13:03:00 »
  Nie wziąłeś pod uwagę, że sporo osób zna tutaj Bazyla jak zły szeląg już od wielu lat. 95% jego postów jest obliczonych na potwierdzenie zajebistości kolekcji a pozostałe 5% kręci się blisko tego tematu.

Offline Eguaroc

« Odpowiedź #1135 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 13:17:20 »
Nie twierdzę, że nie. Ale po co przypieprzać się akurat tam, gdzie nie ma na to powodu i samemu wracać rozmowę na te tory?

Zresztą schodzimy z tematu wątku.

« Odpowiedź #1136 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 13:30:18 »
Taki właśnie cel "bazylowania", nie masz co go bronić bo on to robi jak u Trumana Capote "Z zimną krwią".

Offline MarcusSz

« Odpowiedź #1137 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 14:02:12 »
Akurat jednokolorowa wklejka, jest dużo lepsza niż jakieś kadry - zawsze jeżeli, będzie się miało sposobność i farta, jest to miejsce by artysta mógł zrobić jakiś rysunek, bądź złożyć swój autograf  ;D

Offline JanT

« Odpowiedź #1138 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 14:49:37 »
O wklejkach? To ja o czymś podobnym :) W Hachette (a szczególności w SBM) jest fajne to że strony "wypełniające" nie są czarne (jak np w nowiutkim Era Apocalypse'a) tylko białe z niebieską postacią/postaciami.  ;)

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #1139 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 21:27:11 »
Napisałem tylko, że w Astonishing podoba mi się czerwona wklejka z rysunkiem, oraz symbol X w kółku w "Piekło na Ziemi". Wygląda to dla mnie lepiej niż same czarne wypełnienie w X-Force. To że niektórzy tu mają obsesję by się mnie czepiać, to już nie moja wina.