Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1062833 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #975 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:07:09 »
Ładna okładka. Piękna zieleń. Widzę Hulka.. :P

Offline AntekSocjalny

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #976 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:32:11 »
Właśnie Mucha potwierdziła, że 26 czerwca do sprzedaży trafi pierwszy tom Ery Apocalypse'a

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #977 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:33:37 »
I jest zapowiedź


Cytuj
Scenariusz: Scott Lobdell, Mark Waid, Fabian Nicieza, Jeph Loeb, Larry Hama
Rysunki: Roger Cruz, Andy Kubert, Ron Garney, Ian Churchill, Steve Epting, Chris Bachalo, Joe Madureira, Tony Daniel
Tusz: Tim Townsend, Matt Ryan, Dan Green, Joe Rubinstein, Bud Larosa, Barta & Carani, Dan Panosian, Mark Buckingham, Kevin Conrad, Karl Kesel, Chris Warner
Kolor: Steve Buccellato, Kevin Somers, Mike Thomas, Marie Javins, Digital Chameleon, Electric Crayons

Tłumaczenie: Arek Wróblewski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydanie pierwsze
Liczba stron: 280
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN: 978-83-66589-08-7
Cena okładkowa: 119 zł
Premiera: 26 czerwca 2020 r.

Profesor X nie żyje! Jego syn Legion – cierpiący na rozdwojenie jaźni i obdarzony potężną mocą – udaje się do przeszłości, aby zmienić bieg historii, ale gdy z jego ręki ginie przez przypadek Charles Xavier, świat, który powstaje w następstwie tej tragedii, okazuje się prawdziwym koszmarem. Rządzi nim potężny mutant Apocalypse, bezwzględnie egzekwując przekonanie, że tylko silni zasługują na to, aby przeżyć!

W zgliszczach apokaliptycznego świata, w którym los ludzkości został przesądzony, skrywa się grupa bojowników. Przewodzi jej stary druh Xaviera – Erik Lehnsherr. Nękany wizjami lepszej teraźniejszości Magneto staje się jedyną nadzieją na przywrócenie dawnego porządku...

ERA APOCALYPSE’A to doceniona przez krytyków i wielbiona przez fanów komiksów superbohaterskich historia z lat dziewięćdziesiątych, która wstrząsnęła uniwersum X-Men do samego rdzenia i swoim rozmachem wyznaczyła nowe trendy w amerykańskim przemyśle komiksowym.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach The Uncanny X-Men #320, X-Men #40, The Uncanny X-Men #321, X-Men #41, Cable #20, X-Men Alpha, Generation Next #1, The Astonishing X-Men #1, Gambit and the X-Ternals #1 oraz Weapon X #1.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:44:28 wysłana przez michał81 »

Itachi

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #978 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:41:10 »
Gdybym miał oceniać książkę po okładce w życiu bym jej nie kupił. Koszmarek!

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #979 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 20:59:06 »
@UP
Zgadzam się z Itachim. Naprawdę nie było lepszej okładki alternatywnej? New X-Men jest brzydkie, bo są słabi rysownicy. Ale w tej serii jest sporo możliwości. I liternictwo też do niczego. Dawno nie widziałem tak nieudanego loga X-Men.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #980 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:02:15 »
A dla mnie okładka spoko,
wiadomo, lata 90, pięknie nie jest, ale źle też nie.
Natomiast cena... realnie (w najtańszych sklepach) 80 zł za 280 stron... ojboj, ceny idą w górę szybciej niż się spodziewałem

Online szulig

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #981 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:10:37 »
Gdybym miał oceniać książkę po okładce w życiu bym jej nie kupił. Koszmarek!

dokładnie to samo pomyslalem, w srodku tez beda takie rysunki?

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #982 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:14:41 »
@Bazyliszek najpierw zachwycasz się tym co jest w Cable
Ach ten styl rysunków z lat 90-tych. Słodkie czasy dzieciństwa z TM Semic. :)
a potem piszesz pierdy takie jak to
@UP
Zgadzam się z Itachim. Naprawdę nie było lepszej okładki alternatywnej? New X-Men jest brzydkie, bo są słabi rysownicy. Ale w tej serii jest sporo możliwości. I liternictwo też do niczego. Dawno nie widziałem tak nieudanego loga X-Men.
ty się zdecyduj, bo sam sobie zaprzeczasz.
Co pokazuje też, że całkowicie nie masz pojęcia jak wyglądały rysunki w tamtym okresie.

Gdybym miał oceniać książkę po okładce w życiu bym jej nie kupił. Koszmarek!
Okładka pochodzi z X-Men Alpha.

dokładnie to samo pomyslalem, w srodku tez beda takie rysunki?
Tak.

Normalnie mógłbym odszukać posty w których zwracałem uwagę, że będzie narzekanie na AoA. Choć nie spodziewałem się, że będzie to już na etapie zapowiedzi.

Na marginesie to nadal żałuje, że Mucha nie zdecydowała się na wzięcie zawartości z X-Men: The Age of Apocalypse Companion Ommibus a dokładnie X-Men Chronicles #1-2 i Tales from The Age of Apocalypse #1-2 jak już robili swoje wydanie. Te dodatkowe zeszyty są świetnym wprowadzeniem do zmienionego świata, a tak od razu ruszamy z akcją. Druga sprawa, czy w wydaniu Muchy będzie dodana mapa zniszczonego świata?
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:32:30 wysłana przez michał81 »

Offline zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #983 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:25:51 »
Hmm. Okładka jak z tego drugiego tomu AoA Epic. Okładki do pozostałych tomów też mogą skopiować, czy raczej nie da rady, bo zeszyty inaczej się rozłożą? 
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:27:59 wysłana przez zombie001 »
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #984 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:34:21 »
Hmm. Okładka jak z tego drugiego tomu AoA Epic. Okładki do pozostałych tomów też mogą skopiować, czy raczej nie da rady, bo zeszyty inaczej się rozłożą?
Ale oni nie bazują na wydaniu AoA Epic, tylko na wydaniu X-Men: The Age of Apocalypse Ommibus.

Offline zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #985 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:38:40 »
No wiem. Ale jedna okładka się pokryła akurat z tym Epiciem, dlatego pytam.

No i jeżeli tamte tez sie pokryją, to pewnie płacz będzie wiekszy, bo jak dla mnie Epic 3 i 4 ma dużo brzydzsze okładki niż 2
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #986 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:51:19 »
Nie ocenia się książki po okładce. Ja czekam niecierpliwie i biorę z całym inwentarzem lat 90. Dajmy zarobić muszce, a jak zarobi to wyda inne tytuły z mutantami. A ta okładka aż taka zła nie jest, widziałem gorsze.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #987 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:51:50 »
No przecież git rysunek. Klasyk pełną gębą i to jest w tym "piękne". Joe Mad zawsze spoko.

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #988 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:25:46 »
@michał81 jak zwykle niedowidzi. W tomie z Cablem jest jest bardzo fajna okładka z New Mutants. I mi chodzi o takie okładki a nie to co jest w AoA.




W ogóle - kto zatwierdzał wtedy w Marvelu te okładki i liternictwo?? Patrzę po necie i to są straszne koszmarki graficzne. Młodego Ramosa tu wpuścili??

« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:27:49 wysłana przez Bazyliszek »

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #989 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 23:04:45 »
@michał81 jak zwykle niedowidzi. W tomie z Cablem jest jest bardzo fajna okładka z New Mutants. I mi chodzi o takie okładki a nie to co jest w AoA.
Ale ty tak na serio? Zaczniemy dyskutować o tym jak nadrobisz te komiksy, nawet nie wiesz co się w nich działo rysunkowo. Bo na razie to mam wrażenie, że hejtujesz bo wydaje do Mucha Comics.

W ogóle - kto zatwierdzał wtedy w Marvelu te okładki i liternictwo?? Patrzę po necie i to są straszne koszmarki graficzne. Młodego Ramosa tu wpuścili??

Ale ta okładka jest z serii Age of Apocalypse: Warzones! z roku z serii 2015 będącego tie-inem do Secret Wars, nie mającego nic wspólnego z wydawaną serią obecnie przez Muchę .