Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042602 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #705 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 11:35:12 »
Na pewno? Czy będą wydawali poszczególne tomy seriami typu Generation Next, X-Man, Gambit & The X-ternals, itp.?
Potwierdzili na FB, że to będą 4 tomy całego AoA. A okładka jest przypadkowa, przykładowa.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #706 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 11:41:14 »
To będzie ten omnibus podzielony na 4 tomy:
https://www.amazon.com/X-Men-Age-Apocalypse-Omnibus-Printing/dp/0785195092

Cytuj
Pierwszy rzut to całe wydarzenie, które zapoczątkował istnienie AoA, łącznie z preludium (Legion's Quest). W skrócie: zawartość X-Men: The Age of Apocalypse Omnibus podzielona na 4 tomy. Jeśli sprzedaż będzie satysfakcjonująca Mucha rozważy publikacje kontynuacji, wątków pobocznych, uzupełnień itp...

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #707 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 11:45:20 »
A, to ok.

Tak na marginesie - kompletnie się nie spodziewałem, że ktoś to wyda w Polsce i dlatego swego czasu zaopatrzyłem się w oryginał. A tu taki klops... Teraz to już na 100% nie kupię niczego w oryginale ;)

Tyle dobrego, że omniaka kupiłem w atrakcyjnej cenie, więc może uda się przynajmniej odzyskać tę kasę sprzedając na rynku wtórnym.

Offline jotkwadrat

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #708 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 14:15:17 »

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #709 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 14:35:51 »
Na peju było, że to omnibus podzielony na cztery. Nie wiem jak on się pokrywa z tym co zapodałeś.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #710 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 14:38:10 »
mkolek81, który uciekł z tego forum  :) na konkurencyjnym napisał:

Cytat: mkolek81
Rozmawiałem na emefce z osobami od Muchy i z tego co zrozumiałem ma być to zawartość X-Men: Age of Apocalypse Omnibus, ale bez rzeczy które wychodziły w latach 2000, czyli to co było wydane tylko w '90. Z tego co mi powiedziano mają już materiał podzielony na odpowiednie tomy, ale w ilu to wszystko zamkną tego nie wiem.

To wychodzi ok. 268 str. na tom jak mają być 4.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #711 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 20:23:06 »
Super ze taka obszerna staroc u nas, moze jak sie ladnie sprzeda to i Onslaught Sage wydadza 😀

Offline Pawel.M

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #712 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 22:05:23 »
mkolek81, który uciekł z tego forum  :) na konkurencyjnym napisał:
A jakie to jest konkurencyjne forum?

Offline donT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #713 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 18:09:42 »
Age of Apocalypse po polsku, no niezle, niezle. High five dla Muszki.
Pamietam jeszcze z czasow Tm-Semic jak czytalem o tym mutanckim opus magnum lat 90. Marvel Arek zrobil swoje i w sumie od niepamietnych czasow chcialem te sage przeczytac. Zawsze sprawiala wrazenie historii zajebiscie mrocznej, brutalnej, gdzie sytuacja mutantow jest jeszcze bardziej beznadziejna niz byla (zadna nowosc, wiem). Jest ok, dupy nie urywa, ale fani mutantow a la 90, beda kontent na bank. Dzieje sie bardzo duzo, wystepuje multum postaci, teamow, misji do wykonania, poczatkowo mozna sie pogubic, ale na pewno nie mozna tej historii odmowic rozmachu i epickosci. Dawkowalem sobie po kilka zaszytow dziennie i weszlo jak zimne piwko z rana po sylwestrowej nocy. Ja raczej odpuszcze, ale wszystkim lubiacym x-men z cala extremalna otoczka, charakteryzujaca lata 90, powinno podejsc.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #714 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 20:22:21 »
To bedzie moj pierwszy zakup od nich oby wiecej klasykow.

Offline gabor2

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #715 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 18:23:34 »
A jakie to jest konkurencyjne forum?

avalon

Offline R~Q

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #716 dnia: So, 04 Styczeń 2020, 22:17:26 »
Każde alternatywne uniwersum Marvela, na czele z Ultimate, ale włączając też Noir, 2099, 1602, Zombies i Age of Apocalypse, jest lepsze od tego głównego, więc zapowiedź cieszy.

Offline zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #717 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 00:26:53 »
To chyba będą te Epiki?

https://www.amazon.com/s?k=X-Men%3A+The+Complete+Age+of+Apocalypse+Epic&i=stripbooks-intl-ship&ref=nb_sb_noss_2

Szkoda, że to jednak nie będzie materiał bazujący na tym.  Z tym omnibusem to mogliby się tak nie bawić i na 3 tomy podzielić, a nie 4.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #718 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 00:54:59 »
Na trzy najwyraźniej hajs się nie będzie zgadzał  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #719 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 20:01:57 »
No i po zapowiedziach Muchy mam niezły zgryz. Nie przepadam za X-Men, ale kurcze - lata 90., do tego crossover, o którym w Polsce czasów TM-Semic krążyły legendy...