Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042492 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #600 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 21:42:12 »
Podbijam wszystkie trzy propozycje, zwłaszcza X-Statix.

I od razu nasuwa mi się na myśl inny komiks rysowany przez Allreda - chwalony Silver Surfer Slotta.

Z ciekawych rzeczy z poprzedniej dekady (bo głównie z tego okresu Mucha wydaje), nie pogardziłbym Ultimates Millara, FF Hickmana, czy Waida, Thorem Straczynskiego...

O ile Egmont nie ma ich zaklepanych na następne lata 8)

Offline Kadet

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #601 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 21:57:27 »
Cieszyłbym się z FF Waida. Mam całość w 4 Ultimate Collections - zrobiliby z tego dwa czy trzy swoje OHC i po sprawie.

Ale nie wiem, czy Czwórka to u nas dość silna marka, by się sprzedała, a w dodatku sporo osób kręciło trochę nosem na "kreskówkowe" rysunki Wieringo. Może jeśli Marvel wypuści jakiś film z nowo przejętą FF, to dałoby się to wypromować na jego fali? Bo faktem jest, że IMHO run Waida to dobra rzecz do wejścia w Czwórkę dla kogoś, kto nie miał z nią do tej pory kontaktu. Pierwszy zeszyt to wzorowe przedstawienie drużyny.

Egmont pewnie by tego nie zaakceptował, ale tak mi się też czasem marzy, żeby Mucha wróciła do tematu Avengers Bendisa i zaczęła ich teraz wydawać od "Ucieczki" w tych swoich podwójnych tomach (wszystkie serie: New Avengers, Mighty Avengers, Dark Avengers itd.) - a do tego po drodze reedycje eventów typu "House of M" czy "Secret Invasion".
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 22:01:47 wysłana przez Kadet »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #602 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 03:16:03 »
FF Waida chętnie bym przygarnął, ale rzeczywiście marka niezbyt popularna.

W ich stylu byliby Inhumans od Jenkinsa i Lee (kiedyś wydał to Egmont, ale na fatalnym dla tego komiksu papierze jak słyszałem). Świetna rzecz, Egmont wydaje teraz X-Men v Inhumans, więc mogliby to puścić jako one-shota w powiększonym formacie na tej fali.
I jeszcze chętnie przytuliłbym Secret Warriors (to co w tomie Nick Fury w kolekcji SBM + kontynuacja) - też takie w ich stylu.

A to co się najbardziej narzuca to chyba X-Force Craiga Kyle'a - czytałem, że świetna rzecz (choć nie wiem czy nie łączy się za bardzo z wydarzeniami z trylogii Mesjasza, za którą swoją drogą też mogliby się zabrać).

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #603 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 11:16:47 »
Jeżeli już mogliby coś wydać z FF to moim zdaniem powinien to być PRZEDE WSZYSTKIM run Hickmana, który jest naprawdę dobry.

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #604 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 11:47:58 »
Ja bym chciał Jessicę Jones Kelly Thompson i Defenders Bendisa. Defenders nawet mogłoby pójść w jednym tomie.

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #605 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 12:43:20 »
Na profilu Muchy padło pytanie o New X-Men i taka oto odpowiedź się pojawiła: "Cały czas czekamy na potwierdzenie od drukarni, czy dadzą radę dostarczyć komiks w grudniu, czy w grę wchodzi styczeń."

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #606 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 17:15:04 »
Z fb:
Cytuj
bzzz...
Wiemy, że czekacie z niecierpliwością na nasze zapowiedzi. Dziś podzielimy się jedną: Jupiter's Circle trafi do sklepów 18 grudnia 2019. Nie jest to nasze ostatnie słowo w tym roku
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #607 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 00:21:57 »
Cytuj
bzzz...
Drugim komiksem, który trafi do sklepów 18 grudnia 2019, jest... Jessica Jones tom 3. Wiele wskazuje na to, że nie jest to nasze ostatnie słowo w tym roku.


Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Michael Gaydos
Tłumaczenie: Marek Starosta
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 136
Format: 168x257 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-65938-78-7
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 59,00 zł
Premiera: 18 grudnia 2019

„To bez wątpienia najlepsze opowieści o Jessice Jones”.
– BlackNerdProblems.com

KILLGRAVE POWRÓCIŁ.

JESSICA JONES ODGRYWA W ŻYCIU WIELE RÓL: prywatnej detektyw, członkini Defenders, kobiety, która przetrwa wszystko, matki. Kiedy jednak w jej życiu ponownie pojawi się najgorszy łajdak, jakiego kiedykolwiek spotkała, Jessica zacznie na nowo przeżywać swój największy koszmar. Od bycia prześladowaną przez zło wcielone w postaci Purple Mana gorsze byłoby tylko... bycie prześladowaną przez zło wcielone w postaci Purple Mana, gdy ma się małe dziecko! Killgrave znajdzie nowe sposoby nękania swojej dawnej ofiary i tym samym rozpęta wielką awanturę we wszechświecie Marvela. Czego tym razem chce od Jessiki? Jeszcze nigdy w historii komiksów Marvela tak realna i wszechogarniająca groza nie stanęła na progu jednego
z naszych bohaterów. Jak Jessica Jones i jej rodzina zdołają przetrwać?

W skład albumu wchodzą materiały opublikowane pierwotnie jako Jessica Jones #13–18.
autorstwa Briana Michaela Bendisa, Michaela Gaydosa i Matta Hollingswortha.




Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #608 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 00:23:17 »
No to już wiem, że z grudniowymi zakupami wstrzymuję się do JJ.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline dziku77

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #609 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 03:05:34 »
Ile tomów ma ten run JJ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #610 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 04:44:33 »
Trzy.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #611 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 07:57:30 »
Szkoda, że nie poszli za ciosem i nie zebrali tego w jednego grubasa jak Pulse...  ::)

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #612 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 10:33:37 »
Fajnie, że wyrobili się przed końcem roku. Ciekawe, czy po skasowaniu netlixowych seriali będą szli dalej z Jessicą. Ponoć run Kelly Thompson jest naprawdę dobry.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #613 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 10:49:35 »
Pewnie zależy od sprzedaży tego runu, niekonieczniej od serialu.

Offline Hans

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #614 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 12:18:27 »
Mucha jak zwykle na plus  :)
Kurcze, a miałem ograniczać zakupy i wydatki na komiksy ze względu na brak miejsca...... :(