Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042696 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Online adamarluk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #555 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 00:59:50 »
Chew -kurka ale to jest dobre, Bezpretensjonalny, irracjonalny humor, tak jak lubię. Niemal każdą planszą brniemy w szaloną przygodę.
Mój plan, po zakupie 9-ciu tomów był: przeczytać i sprzedać. Teraz, zrewidowany plan to zakupić jak najszybciej brakujące tomy 10-12, przeczytać i dumnie postawić na półce z pozostałymi, wcześniejszymi.
Polecam, świetna, świeża, niegłupia rozrywka.
Amen

Midar

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #556 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 01:03:25 »
Chew -kurka ale to jest dobre, Bezpretensjonalny, irracjonalny humor, tak jak lubię. Niemal każdą planszą brniemy w szaloną przygodę.
Mój plan, po zakupie 9-ciu tomów był: przeczytać i sprzedać. Teraz, zrewidowany plan to zakupić jak najszybciej brakujące tomy 10-12, przeczytać i dumnie postawić na półce z pozostałymi, wcześniejszymi.
Polecam, świetna, świeża, niegłupia rozrywka.
Amen
Dokładnie tak samo mam.

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #557 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 12:02:43 »

Ostatni tydzień listopada: CRIMINAL tom 2 i
Okolice 10 grudnia: GIDEON FALLS tom 2


Najważniejsze tytuły są :)

Offline p3rshing

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #558 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 14:06:09 »
Przekonaliście mnie do Chew. Miałem się za to nie zabierać przy obfitości innych tytułów, ale po tak pochlebnych recenzjach nie widzę innej możliwości niż przesunąć to wysoko w kolejce ;-)

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #559 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 15:15:47 »
Przekonaliście mnie do Chew. Miałem się za to nie zabierać przy obfitości innych tytułów, ale po tak pochlebnych recenzjach nie widzę innej możliwości niż przesunąć to wysoko w kolejce ;-)

Braki w kolekcji polecam uzupełnić w okolicy czarnego piątku, będzie fajne promo :)

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #560 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 15:48:43 »
Braki w kolekcji polecam uzupełnić w okolicy czarnego piątku, będzie fajne promo :)

Azaliż Waszmość łaskawie zdradzi coś więcej na ten temat? ;)

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #561 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 17:53:09 »
Braki w kolekcji polecam uzupełnić w okolicy czarnego piątku, będzie fajne promo :)

Lepsze obniżki niż w obecnej promocji na Gildii, która ma 38% na sporo pozycji? Mam do kupienia około 15 tytułów i może warto zaczekać?
https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/mucha-comics

Offline R~Q

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #562 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 17:55:57 »
W ogóle nie wydadzą New X-Men. Nigdzie i nigdy tego nie zapowiedzieli, ale wy traktujecie to jak pewnik, bo na 1 kwietnia wrzucili okładkę NXM z mutantką, która wygląda jak mucha.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #563 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 18:13:19 »
W ogóle nie wydadzą New X-Men. Nigdzie i nigdy tego nie zapowiedzieli, ale wy traktujecie to jak pewnik, bo na 1 kwietnia wrzucili okładkę NXM z mutantką, która wygląda jak mucha.

potwierdzam, tak było: http://filmozercy.com/uploads/images/original/page-5-min.jpg

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #564 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 18:31:57 »
komentarz z facebook'a z wczoraj:

Twój komiks jest lepszy niż mój

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #565 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 18:57:50 »
W ogóle nie wydadzą New X-Men. Nigdzie i nigdy tego nie zapowiedzieli, ale wy traktujecie to jak pewnik, bo na 1 kwietnia wrzucili okładkę NXM z mutantką, która wygląda jak mucha.

Spokojnie, będzie New X-Men i... dużo dobrego będzie :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #566 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 19:36:28 »
W ogóle nie wydadzą New X-Men. Nigdzie i nigdy tego nie zapowiedzieli, ale wy traktujecie to jak pewnik, bo na 1 kwietnia wrzucili okładkę NXM z mutantką, która wygląda jak mucha.

To w katalogu wrzucili dla jaj?  :o

... dużo dobrego będzie :)

Ale musimy czekać, aż Mucha na koniec roku wrzuci zajawkę z fragmentami okładek?  >:(

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #567 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 19:43:53 »
Za fb:

Ilość pytań o nasze plany wydawnicze przekonała nas do podzielenia się z Wami zapowiedziami, zanim otrzymamy przykładowe strony do udostępnienia.

Ostatni tydzień listopada: CRIMINAL tom 2 i NEMEZIS,
Okolice 10 grudnia: GIDEON FALLS tom 2, JESSICA JONES 3 i JUPITER'S CIRCLE (podwójny album!).

Ciężko pracujemy, aby jeszcze jakieś pozycje ukazały się przed Bożym Narodzeniem. Na pewno damy znać, kiedy będziemy mieli pewność, że nam się to uda :) Trzymajcie kciuki!


Myślałem że to już koniec zakupów od Muchy w tym roku a tu jeszcze dwa Millary  8)

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #568 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 20:08:16 »
Lepsze obniżki niż w obecnej promocji na Gildii, która ma 38% na sporo pozycji? Mam do kupienia około 15 tytułów i może warto zaczekać?
https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/mucha-comics

Podbijam pytanie. Powiedz chociaż, czy warto czekać, czy brać skoro Gildia daje.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #569 dnia: Pt, 01 Listopad 2019, 20:52:08 »
Rok temu chyba było tak, że przy zakupie za jakąś tam kwotę można było wybrać jeden tytuł z listy gratis.
Twój komiks jest lepszy niż mój