Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #540 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 18:29:16 »
Czy znany jest termin wydania drugiego tomu Criminal?

Znamy, jeszcze w tym roku, ale nie w październiku.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #541 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 19:07:17 »
Super! :)

Offline rand

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #542 dnia: Śr, 23 Październik 2019, 18:51:02 »
Czy Mucha coś w tym miesiącu zamierza wydać? Koniec miesiąca za tydzień a dalej nic nie wiadomo, wciąż czekam z zamówieniem na ten miesiąc ;-)

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #543 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 20:43:46 »
Czy Mucha coś w tym miesiącu zamierza wydać? Koniec miesiąca za tydzień a dalej nic nie wiadomo, wciąż czekam z zamówieniem na ten miesiąc ;-)

Nie wyda.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #544 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 20:49:11 »
Szkoda, też liczyłem, że coś jeszcze dorzucę do zamówienia na Gildii, by uzbierało się na darmową wysyłkę 8)

A nie wiesz czy Mucha wyda u nas Two Brothers?

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #545 dnia: Pt, 25 Październik 2019, 00:01:29 »
Szkoda, też liczyłem, że coś jeszcze dorzucę do zamówienia na Gildii, by uzbierało się na darmową wysyłkę 8)

A nie wiesz czy Mucha wyda u nas Two Brothers?

Kilka tytułów będzie jeszcze w tym roku, ale to raczej listopad, grudzień. W tym miesiącu nadmierny tłok w drukarni. Z TB trzeba poczekać na zapowiedzi wydawcy, nie wiem, czy jest w planach.

Offline FloreK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #546 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 12:10:29 »
Witam, mógłby mi ktoś szybko napisać czy Uncanny X-Force zostało wydane w powiększonym formacie tak jak nowe Astonishing?

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #547 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 12:13:30 »
Tak. Ale niestety tylko pierwszy tom graficznie jest godny tego formatu. Inny świat powodował u mnie ból głowy.

Offline FloreK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #548 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 12:20:38 »
Tak. Ale niestety tylko pierwszy tom graficznie jest godny tego formatu. Inny świat powodował u mnie ból głowy.

Znam temat, kupowałem kiedyś trejdy, a potem zamieniłem na Omnibus który cały czas jest na półce. Chce tylko zagłosować portfelem, podziękować i zachęcić Muchę do wydawania kolejnych znakomitych runów czy to z X-Men czy innych.

PS. Otherworld jest bardzo słaby graficznie, ale godnych rysunków to jest tam 3/4 w całej serii. :)
PS2. Dzięki!

Itachi

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #549 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:06:02 »
Za fb:

Ilość pytań o nasze plany wydawnicze przekonała nas do podzielenia się z Wami zapowiedziami, zanim otrzymamy przykładowe strony do udostępnienia.

Ostatni tydzień listopada: CRIMINAL tom 2 i NEMEZIS,
Okolice 10 grudnia: GIDEON FALLS tom 2, JESSICA JONES 3 i JUPITER'S CIRCLE (podwójny album!).

Ciężko pracujemy, aby jeszcze jakieś pozycje ukazały się przed Bożym Narodzeniem. Na pewno damy znać, kiedy będziemy mieli pewność, że nam się to uda :) Trzymajcie kciuki!

Offline Blind

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #550 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:06:36 »
Cytuj
Ilość pytań o nasze plany wydawnicze przekonała nas do podzielenia się z Wami zapowiedziami, zanim otrzymamy przykładowe strony do udostępnienia.

Ostatni tydzień listopada: CRIMINAL tom 2 i NEMEZIS,
Okolice 10 grudnia: GIDEON FALLS tom 2, JESSICA JONES 3 i JUPITER'S CIRCLE (podwójny album!).

Ciężko pracujemy, aby jeszcze jakieś pozycje ukazały się przed Bożym Narodzeniem. Na pewno damy znać, kiedy będziemy mieli pewność, że nam się to uda :) Trzymajcie kciuki!
Piszę recenzje komiksów na INSTAGRAMIE

https://instagram.com/marcin.blind?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Offline bogi1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #551 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 20:56:44 »
Czyli z New X-Men się nie wyrobią  ::)

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #552 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 20:59:35 »
I dobrze. Patrząc po zapowiedziach Egmontu to "N.X-M" byliby idealni na styczeń.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline rand

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #553 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 21:06:12 »
Brakuje mi the wicked+the divine, zwłaszcza że miały być dwa tomy do końca roku... No ale może się wyrobią na święta, jak nie to liczę na styczeń

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #554 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 21:15:35 »
Brakuje mi the wicked+the divine, zwłaszcza że miały być dwa tomy do końca roku... No ale może się wyrobią na święta, jak nie to liczę na styczeń
Jest spora szansa, że się załapie, prace nad czwórką na ostatniej prostej.