Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1043201 razy)

Komediant, mgredi, Kandor i 15 Gości przegląda ten wątek.

Midar

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #525 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 16:59:48 »
Byla w sile znacznej, sprzedala sie prawie cala w sobote.
W niedzielę o 12 już się skończyła, podobnie jak Księżycówka 2.

Offline Arne

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #526 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 17:10:55 »
Dokladnie tak jak pisze Midar, bo kupilem ostatnie , rozfoliowane egzemplarze .

Offline Koora

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #527 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 17:16:12 »
No ja się naciąłem. Stwierdziłem, że kupię w niedzielę na koniec, bo mi się nie chciało już dźwigać ;D ;D
A tu lipa...

Offline Maragast

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #528 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 00:36:39 »
Czy coś już wiadomo czy Mucha będzie dalej wydawać Astronishing X-Men??? Bo wydali 3 tomy podwójne, czyli zbierające 6 tomików, a całość ma 12 tomików więc jeszcze kolejne 3 tomu podwójne i byśmy mieli całe Astronishing.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #529 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 00:45:29 »
"Mucha rozważa jakąś formę kontynuacji, nie wie jednak, czy będzie kontynuować według numerów czy wątki fabularne. Sprawa jest rozwojowa i zależna od popytu."
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Maragast

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #530 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 08:41:06 »
Ten cytat jest z jakiegoś spotkania z fanami czy gdzieś w Internecie odpowiadali na pytania???

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #531 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 09:03:15 »
z facebooka
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Lipa

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #532 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 18:40:20 »
Przeczytał ktoś ostatni numer Chew?

Online Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #533 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 20:48:54 »
@up
Ostatni tom "Chew" trzyma poziom, choć jest bardziej poważny niż poprzednie. Zakończenie satysfakcjonujące
Spoiler: PokażUkryj
i smutne
. Drugie zakończenie (w epilogu) za to zaskakujące. Całościowo oceniam "Chew" bardzo, bardzo pozytywnie, przede wszystkim jest to jedna z najrówniejszych serii jaką czytałem. Na pewno sobie odświeżę za jakiś czas całość, bo czytałem w miarę ukazywania się poszczególnych tomów, a to od premiery ładne parę lat minęło.

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #534 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 21:34:40 »
Przeczytał ktoś ostatni numer Chew?

Nie taki ostatni, Layman zapowiedział jeszcze jeden :)

Offline Mane

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #535 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 16:35:57 »
"Mucha rozważa jakąś formę kontynuacji, nie wie jednak, czy będzie kontynuować według numerów czy wątki fabularne. Sprawa jest rozwojowa i zależna od popytu."
Serio? Specjalne zacząłem kupować tomy myśląc że będzie wydana cala historia qrde o co chodzi z ta polityka urywana kolekcji , wiadomo kiedy zapadnie decyzja ?

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #536 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 17:01:00 »
Najlepiej zapytać się u źródła.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #537 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 17:24:16 »
Serio? Specjalne zacząłem kupować tomy myśląc że będzie wydana cala historia qrde o co chodzi z ta polityka urywana kolekcji , wiadomo kiedy zapadnie decyzja ?
To nie kolekcja i urywanie kolekcji a zwyczajne zakończenie wydawań po skończeniu runu danych autorów. A AX-M 3 jest w sprzedaży dopiero od dwóch tygodni, jeszcze za wcześniej na wyniki sprzedaży.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #538 dnia: So, 12 Październik 2019, 23:51:30 »
A tymczasem portugalska Mucha na FB wrzuciła kadr z Two Brothers, autorów Daytripper. Więc można się spodziewać, że wkrótce Muszka też to zapowie.  8)

Odgrzebuję info z lipca. Na FB portugalskiej Muchy znów pojawił się kadr z Two Brothers, anonsujący album na "wkrótce", a u nas wciąż cisza :( Chyba rzadko się zdarza, by G Floy Studio wydało coś z USA, czego nie wyda u nas Mucha? W ostatnich latach, to chyba tylko komiksy Marvela, których u nas nie mogli, bo już Egmont je wydał (Ms Marvel, Wolverine Aarona) i ten western Ethana Hawke Indeh? Jeśli do tych albumów dołączy Two Brothers, to będę bardzo zawiedziony :(

Offline p3rshing

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #539 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 10:49:48 »
Czy znany jest termin wydania drugiego tomu Criminal?