Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1066752 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline vertogo

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #465 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 20:18:35 »
Wyda ciekawsze, bo Morrisona;-), w Astonishing bardzo ładna oprawa graficzna, jestem ciekaw, czy Mucha zdecyduję się dalej pociągnąć serie, bo ma tam miejsce ważne wydarzenie
Spoiler: PokażUkryj
ślub Northstara z jego partnerem;-p

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #466 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 20:36:25 »
Wyda ciekawsze, bo Morrisona;-)

To na pewno.

Skoro X-Factor Davida niby jest już u nas zajęte, a starszych rzeczy Mucha nie tyka, mogliby się na X-Statix szarpnąć.  8)

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #467 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 08:27:26 »

I tak jak uwielbiam Astonishing X-men Whedona i Cassadaya, tak zupelnie nie ciagnie mnie do tych slabszych, dalszych tomow.  :-\ Szkoda, ze w to miejsce Mucha nie da ciekawszych komiksow z mutantami.  :(
Mimo iż wiem, że dalszw tomy są słabsze to się cieszę ze Mucha idzie w 'kompletność' danego tytułu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #468 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 08:30:04 »
Też racja. Dużo ludzi narzekaloby, że urwali serię.

A tak na marginesie, jakby kogoś interesowało, Wszyscy moi bohaterowie to cpuny wydane  na offsecie - miła odmiana.
« Ostatnia zmiana: So, 31 Sierpień 2019, 08:33:00 wysłana przez ramirez82 »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #469 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 08:47:44 »
A tak na marginesie, jakby kogoś interesowało, Wszyscy moi bohaterowie to cpuny wydane  na offsecie - miła odmiana.
Czyli nie wygląda tak chudo  ;) Tylko jedno wydawnictwo ma awersję do ofssetu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #470 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 08:51:26 »
Które?

Egmont też daje offset. Równie rzadko co Mucha, ale też daje.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #471 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 09:02:15 »
Egmont też daje offset. Równie rzadko co Mucha, ale też daje.
Pewnie tylko wtedy gdy licencja zabrania zmiany :) Z połowa Vertigo powinna być na offsecie.

Offline indyk1983

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #472 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 10:04:02 »
A tak na marginesie, jakby kogoś interesowało, Wszyscy moi bohaterowie to cpuny wydane  na offsecie - miła odmiana.

W oryginale też zostało wydane na offsecie.

Offline MaLKrSk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #473 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 18:09:47 »
Odnośnie kontynuacji Astonishing X-Men, to Mucha na Fejsie napisała tak: "Mucha rozważa jakąś formę kontynuacji, nie wie jednak, czy będzie kontynuować według numerów czy wątki fabularne. Sprawa jest rozwojowa i zależna od popytu".

Offline Koora

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #474 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 19:23:28 »
Panowie, bierzcie tych X-Menów  ;D
Nawet jeśli ten tom rzeczywiście będzie słabszy (nie wiem, nie czytałem), to i tak dają nadzieję na kolejne historie. A tych wartościowych, niewydanych w Polsce, mamy jeszcze od groma!

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #475 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 07:31:45 »
Jessice Jones: Puls (...) Mucha całość wydała szybciej.
Biorąc pod uwagę, że to był pojedynczy tom, to zdecydowanie masz rację  ;)

Tak na serio to trzeba przyznać, że jednak Muszka powolutku wydaje swoje serie, co nie raz było już poruszane. Ich plany względem katalogu to już dawno się rozjechały, zresztą tak samo było w zeszłym roku. Nie żeby mnie to przeszkadzało; moja kupka wstydu i tak przeogromna, więc zazwyczaj czekam do momentu zebrania całej serii i dopiero wtedy biorę się za jej przeczytanie. Ale kolejny tom Dziedzictwa Jowisza to w końcu mogliby wydać  >:(

Jeśli chodzi o wydania to oczywiście zawsze są na mega świetnym poziomie. Jak patrzę na mój egzemplarz Zaćmienia to zawsze mam banana na twarzy.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #476 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 11:43:03 »
Jeśli chodzi o wydania to oczywiście zawsze są na mega świetnym poziomie. Jak patrzę na mój egzemplarz Zaćmienia to zawsze mam banana na twarzy.
Ja jak patrzyłem na mój egzemplarz Astonishing X-Men 1 to nasycenie kolorów było takie, że odkupiłem sobie WKKM a Muszkowy tom idzie na sprzedaż ;)
Jakoś specjalnie nie narzekam na Muchę, ale z tym "mega świetnym poziomem" bym nie przesadzał. Choć Sprawiedliwość rzeczywiście wydali mega.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #477 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 12:21:29 »
Ale chodzi ci o ten wydany naście lat temu czy ostatnio? Bo w tym pierwszym kolory są przesycone a w tym najnowszym dobre.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #478 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 12:48:07 »
Hachette ma trochę za mocne nasycenie.

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #479 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 13:09:52 »
A ja nawet nie wiem o czym piszecie. Akurat najnowszego muchowego wydania nie mam, ale posiadam wydanie H (t. 1 i 2) i stare Muchy (t. 3 i 4) i żadnego zbyt mocnego nasycenia kolorów w ogóle nie dostrzegam. Kitty Pryde w każdym wydaniu wygląda olśniewająco  :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Wrzesień 2019, 13:59:58 wysłana przez laf »