Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1043010 razy)

Voitas, zombie001 (+ 1 Ukrytych) i 13 Gości przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #45 dnia: So, 16 Luty 2019, 13:40:22 »
Przerwane, czy w trakcie wydawania?
Jest kompletne wydanie w 21 (+1 tom z mini serią Madrox) TPB oraz niekompletne w 2 tomach CC (pierwszy tom zbiera mini Mardoxa + 2 pierwsze TPB, drugi zbiera 3 kolejne TPB oraz specjal, który jest zawarty w późniejszym tomie). I te dwa tomy wydania CC wyszły w 2014, więc wychodzi że jest przerwane.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #46 dnia: So, 16 Luty 2019, 13:52:28 »
To aż taki tasiemiec? :o  Myślałem, że coś krotszego jak Astonishing X-men...


To w kwestii Marvela Mucha też nie bedzie miała pola do popisu. Te najlepsze rzeczy albo za stare, albo za długie, albo Egmont zablokuje do Marvel Classic.

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #47 dnia: So, 16 Luty 2019, 22:37:38 »
Szkoda tego opóźnienia 2 tomu zbiorczego Astonishing X-Men (co miał być w grudniu). Wiadomo było, że 1 część się nie sprzeda, skoro w wydaniu WKKM te komiksy ciągle się walają na Allegro. Trzeba było wydać od razu 2 tomy, albo w ogóle integrala z 4 części. Tzn jeśli się uparli by Gifted sprzedać.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #48 dnia: So, 16 Luty 2019, 23:06:46 »
Wiadomo było, że 1 część się nie sprzeda, skoro w wydaniu WKKM te komiksy ciągle się walają na Allegro.

No jasne. Na nieprzeczytane.pl, czytam.pl wyprzedane. Na Bonito/Aros 8 egzemplarzy, tania książka 6 egz., ale gwiazdor od razu wiedział, że się nie sprzeda.
A był przez chwilę spokój...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #49 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 10:36:23 »
No jasne. Na nieprzeczytane.pl, czytam.pl wyprzedane. Na Bonito/Aros 8 egzemplarzy, tania książka 6 egz.

To akurat żaden wyznacznik bo z komiksami Muchy zawsze są problemy z dostępnością. Jak swego czasu obserwowałem sprzedaż AXM na Aros/Bonito to bardzo powoli schodziło.

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #50 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 10:41:35 »
Swoją drogą liczyłem że może Muszka w ten weekend zapowie coś. Oni lubią weekendową robotę 😉

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #51 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 11:16:27 »
To akurat żaden wyznacznik bo z komiksami Muchy zawsze są problemy z dostępnością. Jak swego czasu obserwowałem sprzedaż AXM na Aros/Bonito to bardzo powoli schodziło.

Na stronie Muchy jest: 46 szt.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline mappy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #52 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 15:12:17 »
Dokładnie. Dostępność w księgarniach to żaden wyznacznik.
Mi się udało kupić Wicked tom 2 po czterech miesiącach od premiery w Bonito.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #53 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 20:54:52 »
Co nie znaczy, że Bazyl ma rację ze swoim wróżeniem z fusów na temat sprzedaży pierwszego tomu Astonishing X-men, którą rzekomo miały zahamować te szczątkowe ilości używanych egzemplarzy z trzeciej ręki na Alledrogo.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #54 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 09:27:31 »
Szkoda tego opóźnienia 2 tomu zbiorczego Astonishing X-Men (co miał być w grudniu). Wiadomo było, że 1 część się nie sprzeda, skoro w wydaniu WKKM te komiksy ciągle się walają na Allegro. Trzeba było wydać od razu 2 tomy, albo w ogóle integrala z 4 części. Tzn jeśli się uparli by Gifted sprzedać.

myślę że się Astonishing z WKKM walają głównie dlatego że ludzie chcą kupić nowe wydanie od Muchy. Zwłaszcza że jeśli pamięć mnie nie myli, to Mucha deklarowała się że pociągnie wydawanie serii poza 4 tomy opublikowane pierwotnie.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #55 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 13:48:03 »
Tak tylko dodam, że "Astonishing X-Men" (tak samo jak 90% tytułów wydawanych przez Muchę) jest drukowane razem dla Polski i Portugalii. Z tego powodu to kiedy dany komiks będzie miał premierę nie wynika tylko z sprzedaży w Polsce, ale też z wielu innych czynników.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Recoil

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #56 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 23:17:11 »
A wiadomo coś o Księżycówce t.2?


Podbijam - zakładam, że mowa byłaby o tym zbiorczy wydaniu z października 2018 ?


Czy oprócz tych dwóch zbiorówek ta seria jest zakończona ?

Offline dziku77

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #57 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 21:30:21 »
Świetna decyzja Muchy z wydawaniem Criminal w podwójnych tomach. Format też pewnie będzie powiększony.

Offline erol

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #58 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 23:47:18 »


Descender Tom 3
Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Dustin Nguyen
Koloru: Steve Wands
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 120
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-65938-33-6
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 55,00 zł
Premiera: 8 marca 2019

Pewien młody robot walczy o przetrwanie we wszechświecie, gdzie wszystkie androidy wyjęto spod prawa, a na każdej planecie czają się łowcy nagród. Rozpędzona i pełna emocji kosmiczna odyseja, która stawia ludzkość przeciwko maszynom i świat przeciwko światu, pełna rozmachu space opera autorstwa twórców Trillium, Łasucha i Little Gotham.

W trzecim tomie zebrano zeszyty #12–16 tego bestsellerowego, chwalonego przez krytykę cyklu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Luty 2019, 00:05:30 wysłana przez admin »

Offline redkaz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 17:49:07 »
Kto mi wykupił wszystkie egzemplarze Chew #10 z Bonito? Tak się rzucili, a tyle narzekania, że już się znudziło, bo w kółko to samo.