Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042523 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #420 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:03:31 »
Spotkał się może ktoś z informacją na ile zeszytów planowany jest ten Gideon?
Seria jest kontynuowana w USA, a mnie średnio się chce wchodzić w kolejną serię, której koniec miałbym poznać za 5 czy więcej lat (nieszczęsny Lazarus).

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #421 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:16:23 »
koniec miałbym poznać za 5 czy więcej lat (nieszczęsny Lazarus).
Lazarus ongoing, można było się spodziewać, ale Chew od 5lat i dalej końca nie widać :P

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #422 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:22:45 »
Dla mnie oba bardzo fajne. Wychodzi na to że mam najlepiej  :)
U mnie tak samo. Oprócz Młota i Descendera podobały mi się jeszcze Łasuch, Podwodny spawacz i oczywiście genialne Essex. Niedługo zabieram się za Royal City. Gideon Falls też w planach, ale tych superhero typu X-men, Logan czy Hawkeye trochę się boję. Czy aby Lemire nie odwala tam chałtury za hajs.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #423 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:28:15 »
Lazarus ongoing, można było się spodziewać, ale Chew od 5lat i dalej końca nie widać :P
Ja tam Chew nie zbieram, ale to chyba ostatni tom:
https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/chew/12

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #424 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 13:35:31 »
O to przeoczyłem zapowiedź :-[ No jednak w 5 latach (bez miesiąca) się zamkną :)

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #425 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 17:01:08 »
Wasze egzemplarze 1 tomu JJ: Alias też mają tak przesunięty napis na grzbiecie czy trafił mi się wadliwy komiks?

Jeszcze w temacie Muchy to uzupełniłem ostatnio kolekcję o wydane do tej pory u nas tomy Sagi i zdziwiłem się gdy zauważyłem, że 5 tom jest klejony w przeciwieństwie do pozostałych 7 które są szyte.

Offline VooDoo-79

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #426 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:09:45 »
Jeszcze w temacie Muchy to uzupełniłem ostatnio kolekcję o wydane do tej pory u nas tomy Sagi i zdziwiłem się gdy zauważyłem, że 5 tom jest klejony w przeciwieństwie do pozostałych 7 które są szyte.

Wychodzi na to że 5 tom został spartolony (wiadomo BZG) u mnie ostatnie 2 rozdziały praktycznie odkleiły się i wiszą a na dodatek strony są jakieś pogięte  >:(

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #427 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:15:00 »
Wasze egzemplarze 1 tomu JJ: Alias też mają tak przesunięty napis na grzbiecie czy trafił mi się wadliwy komiks?
Wadliwy masz

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #428 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:40:58 »
Jeszcze w temacie Muchy to uzupełniłem ostatnio kolekcję o wydane do tej pory u nas tomy Sagi i zdziwiłem się gdy zauważyłem, że 5 tom jest klejony w przeciwieństwie do pozostałych 7 które są szyte.
Może sprawdź dokładnie bo u mnie wszystkie tomy mają szycie.

edit: chyba że to jakiś dodruk.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:48:11 wysłana przez JanT »

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #429 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:11:03 »
@JanT
Po lewej tom 5 po prawej 6. Żadnych informacji o dodruku, jest napisane że to wydanie pierwsze.

Midar

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #430 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:14:48 »
O to przeoczyłem zapowiedź :-[ No jednak w 5 latach (bez miesiąca) się zamkną :)
Chyba nie przeoczyłeś, bo Mucha moim zdaniem jeszcze nie zapowiedziała (chyba, że już przeoczam takie rzeczy).
 

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #431 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:23:42 »
@JanT
Po lewej tom 5 po prawej 6. Żadnych informacji o dodruku, jest napisane że to wydanie pierwsze.
To jest brak kapitałki a nie szycia :) W moim egzemplarzu jest.

Chyba nie przeoczyłeś, bo Mucha moim zdaniem jeszcze nie zapowiedziała (chyba, że już przeoczam takie rzeczy).
Nie zapowiadali.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #432 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:34:15 »
@JanT
OK, dzięki za wyjaśnienie, więc źle mi się wydawało.
A 12 tom Chew w katalogu Muchy ma podany wrzesień, więc chyba premiera na MFKiG, gdzie będzie autor John Layman.

Midar

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #433 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:53:46 »
@JanT
OK, dzięki za wyjaśnienie, więc źle mi się wydawało.jestj
A 12 tom Chew w katalogu Muchy ma podany wrzesień, więc chyba premiera na MFKiG, gdzie będzie autor John Layman.
W katalogu, to od dawna wiemy, że jest, ale konkrety Mucha zapowiada na Facebooku.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #434 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 20:07:59 »
@Midar
Powinieneś też wiedzieć (no offence), że te konkrety na FB to mucha ogłasza najczęściej tydzień, max. 2 tygodnie przed premierą komiksu. Mamy dopiero początek sierpnia, więc zapowiedź na FB będzie w połowie września jeśli Chew ma wyjść na MFKiG.