Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1151397 razy)

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6120 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:23:16 »
(bo licznik z mocą Spawna zniknął nagle i obecnie go nie można uświadczyć, a Al ze swej mocy korzysta. I to bardzo korzysta).
To było wyjaśnione (nawet w wydanych u nas zeszytach)
Spoiler: PokażUkryj
Al zużył ją całą i trafił z powrotem do piekła. Kiedy wrócił na ziemię, już nie miał licznika, tylko nie pamiętam czy było to za sprawą Malebolgii.

Offline vision2001

« Odpowiedź #6121 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:29:31 »
To było wyjaśnione (nawet w wydanych u nas zeszytach)
Aż tak nieuważnym czytelnikiem tego komiksu jestem? Muszę zatem przerzucić te kilka zeszytów i uświadomić sobie jak to dokładnie wyglądało. Dzięki. :)

EDIT: No coś tam było:

https://www.reddit.com/r/ImageComics/comments/8afhlt/question_about_spawns_powers/?rdt=56510

Spawn loses his necro counter around issue #50 because he learns to feed off of all forms of energy and elements to constantly stay at full power.

Ale!!!

https://www.reddit.com/r/Spawn/comments/5y6q0e/what_happened_to_the_spawn_necroplasm_counter/

I haven't seen the necroplasm counter in some time. I'd like to know what happened to it.

it hit 0 during the Armageddon arc.

I znalazłem. Zeszyt 160.

No to dużo przede mną jeszcze zeszytów do przeczytania żeby to dokładnie zweryfikować! :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:56:32 wysłana przez vision2001 »

Offline studio_lain

« Odpowiedź #6122 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:50:14 »
dobra Bartek... ale jak dostane bana to wiesz kto bedzie jako rzecznik SL :P

z ostatnich rzeczy to mi sie Spawn: Gunslinger podoba - wizualnie fajna robota w stylu poczatkow tej serii
przepych itp - fabula podporzadkowana temu przepychowi i wszyscy sie dobrze bawia

korcilo mnie zeby wydac Spawna - ale jest podobno w diably drogi i chca duze naklady (poodbno)
no i to seria, a ja jednak seriom podziekowalem
ale jakby ktos wydal ladne TPB i serie poboczne - to ja chetnie kupie :)
nawet przeczytam :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:51:48 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

POMROKA (Tenebres) - lipiec
Slaine Pogromca Smoków - sierpień
Opowieści z Telguuth - sierpień
Altor - wrzesień
Darkness - wrzesień/październik
Solo - wrzesień/październik

Offline vision2001

« Odpowiedź #6123 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:51:23 »
dobra Bartek... ale jak dostane bana to wiesz kto bedzie joko rzecznik SL :P
Nie ma za co :) Ja się nie wysypałem z naszej rozmowy ;) A że wywołuję Cię do tablicy... ;)

Zbiórkę rób na zakup licencji i druk i masz z dyńki ;)

{chociaż zbiórka chyba tylko wtedy ma sens, gdy masz już licencję w łapach...}
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:53:32 wysłana przez vision2001 »

Offline studio_lain

« Odpowiedź #6124 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 14:52:33 »
z image to wydam bardzo chetnie HATE
no chyba ze ktos wyda wczesniej :)
Plany Studia Lain

POMROKA (Tenebres) - lipiec
Slaine Pogromca Smoków - sierpień
Opowieści z Telguuth - sierpień
Altor - wrzesień
Darkness - wrzesień/październik
Solo - wrzesień/październik

« Odpowiedź #6125 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 16:35:55 »
  Poważnie ktoś chce kupić komiks z Ghost Riderem za 175 złotych?

Offline Interloper

« Odpowiedź #6126 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 16:37:39 »
Tak szczerze mówiąc, to kto bogatemu zabroni?

Offline Brzon

« Odpowiedź #6127 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 16:42:47 »
Tak. A dlaczegóż nie?

« Odpowiedź #6128 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 16:58:24 »
  Bo to strasznie czerstwa postać jest, ktoś wogóle kiedyś napisał jakiś dobry komiks z nim?

Offline LukCook

« Odpowiedź #6129 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:04:34 »
  Bo to strasznie czerstwa postać jest, ktoś wogóle kiedyś napisał jakiś dobry komiks z nim?

https://theslingsandarrows.com/ghost-rider-danny-ketch-classic/

Offline xanar

« Odpowiedź #6130 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:08:24 »
Oczywiście, ten co był w Semicu, wszystko co było w Semicach jest najlepsze :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

« Odpowiedź #6131 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:10:03 »
 I te półtorej gwiazdki to dobrze czy źle?

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #6132 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:15:46 »

No nie - ja bym chciał kupić za 140, jak Spectacular Spider-Mana, albo chociaż za mniej niż 160 zł, skoro okładkowa jest trochę wyższa. Ale to zależy z jakim rabatem komiks trafi do innych dyskontów. Ceny są już bardzo wysokie ale tytuł bardziej mi pasuje fabularnie, niż podobna Liga Sprawiedliwości w DC Limited. Ten ghost Rider był mocno obecny w komiksach z lat 90-tych. A w naszym TM Semic na pewno.

Offline Motyl

« Odpowiedź #6133 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:29:23 »

korcilo mnie zeby wydac Spawna - ale jest podobno w diably drogi i chca duze naklady (poodbno)

Pojawiają się czasem takie wyrwy w czasoprzestrzeni (jak w ostatnim Indianie Jonesie), że trzeba odpowiednio trafić, a nuż uda się zdobyć coś, co wydawało się dotąd niemożliwe do zdobycia ;) Nie zawsze trzeba iść do Image czy innego licencjodawcy.

I te półtorej gwiazdki to dobrze czy źle?

Zależy jak na to patrzeć. Pan Wiacek streścił pierwszy tom, nie napisał szczególnie nic negatywnego, o rysunkach wspomniał, że w tamtym okresie były hitem i dał 1,5 gwiazdki. Może to miał być taki odwrotny efekt, jak przy Titanicu, gdy przy recenzji negatywnej nagle się pojawiała ocena 4/5. Możliwe, że brak humoru go tak zniechęcił, bo Ghost Rider nie stepuje i nie śpiewa country. Któż to wie?   

« Odpowiedź #6134 dnia: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:29:55 »
Oczywiście, ten co był w Semicu, wszystko co było w Semicach jest najlepsze :)

Semica bym się nie czepiał przebierali jak mogli. Część tego była napewno w Mega Marvelu, kompletnie nic z tego nie pamiętam, zero, null, void.

Zależy jak na to patrzeć. Pan Wiacek streścił pierwszy tom, nie napisał szczególnie nic negatywnego, o rysunkach wspomniał, że w tamtym okresie były hitem i dał 1,5 gwiazdki. Może to miał być taki odwrotny efekt, jak przy Titanicu, gdy przy recenzji negatywnej nagle się pojawiała ocena 4/5. Możliwe, że brak humoru go tak zniechęcił, bo Ghost Rider nie stepuje i nie śpiewa country. Któż to wie?   

Wcisnąłem pierwszą inną recenzję komiksu, który czytałem. Captain Britain & MI13:Vampire State, naprawdę ekscytująca i bardzo niedoceniona seria 3 i pół gwiazdki. Jak na mój gust to opinie pana Wiacka można spuścić w kiblu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Wrzesień 2023, 17:36:52 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »