Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042521 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Online OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #330 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 14:36:38 »
Czyli robią swoje składaki.

Offline Miniuuu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #331 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 14:47:21 »
Cześć wszystkim.
Z tego co wyczytałem w necie to astonishing x-men jest kontynuacją new x-men morrisona, tak? Chciałbym zacząć zbierać tytuły z mutantami od muchy i zastanawiam się czy kupować już teraz astonishing czy poczekać jednak na new x-men i czytać "po kolei".
Ktoś wie czym kierowała się mucha wydając te tytułu w odwrotnej kolejności?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #332 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 14:52:17 »
Czyli robią swoje składaki.
Myślę że taką zawartość będą mieć kolejne tomy:

02: 122-133
03: 134-145
04: 146-154

Cześć wszystkim.
Z tego co wyczytałem w necie to astonishing x-men jest kontynuacją new x-men morrisona, tak?
Niby tak ale można spokojnie czytać Astonishing nie znając New X-Men.

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #333 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 14:55:53 »
Ten czwarty tom Iron-Fista miał być podobno jakiś gruby... a jest strasznie cienki.

Jak to cienki? Wydanie angielskie liczy 136 str., nasze 228.

Online OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #334 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 14:57:54 »
Cześć wszystkim.
Z tego co wyczytałem w necie to astonishing x-men jest kontynuacją new x-men morrisona, tak? Chciałbym zacząć zbierać tytuły z mutantami od muchy i zastanawiam się czy kupować już teraz astonishing czy poczekać jednak na new x-men i czytać "po kolei".
Ktoś wie czym kierowała się mucha wydając te tytułu w odwrotnej kolejności?
Wpływ na szybsze wydanie pewnie miały sprawy licencyjne i już wcześniej przygotowane materiały. Astonishing można też czytać oddzielnie, ale  pewne zdarzenia czy postacie są powiązane z New X-Men. Decyzja należy do ciebie, pytanie też czy z biegiem czasu Astonishing będzie tak samo dostępne

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #335 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 15:03:19 »
New X-Men 4 zamiast 3, to nie jest jakaś tragedia, ale do przełknięcia - średnio zadowolony jestem, ale czekam na potwierdzenie, albo na zmianę zdania. Zawsze to lepsze niż ciułanie latami chudych tomów po 130 stron.


Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #336 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 15:04:20 »
Faktycznie. Mam ten run w oryginale, chciałem poczytać po polsku, gdyż nie wszystko rozumiem, a zbierać po 8 numerów nie kalkuluje się wcale. Chyba że robią tak by wyjść z pomocną dłoniom posiadaczom wkkm a później ruszą z grubaskami.

W WKKM był jeden tom #114-117 i drugi #118-126, a tu ma być 114-121 i annual.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online jotkwadrat

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #337 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 15:40:12 »
Czyli drugi tom będzie w połowie dublem WKKM.  :-\
 Szkoda, że nie rozwiązali tego jak z Astonishing, czyli dwa tomy z WKKM w jednym zbiorczym.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #338 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 21:15:25 »
zastanawiam się czy kupować już teraz astonishing czy poczekać jednak na new x-men i czytać "po kolei".

Ja bym kupił od razu "A.X-Men" żeby później ewentualnie nie przepłacać na licytacjach i najwyżej z lekturą poczekałbym do wydania "N.X-Men".
Ale jak napisał WilkG - "A.X-Men" możesz spokojnie przeczytać oddzielnie i będzie to w pełni satysfakcjonująca lektura.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #339 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 21:38:05 »
Przychylam się do głosów zachęcających do lektury Astonishing X-men. Jest ona kontynuacją New X-men, ale jest jednocześnie nowym rozdziałem w historii X-men, trochę jak swego czasu X-men Jima Lee, będąca nowym rozdziałem po wydarzeniach z Muir Island Saga w Uncanny X-men i X-Force. Przeczytałem ostatnio ponownie całość z nowego wydania Muchy i muszę stwierdzić, że w ostatnich 20-stu latach, żadna drużynowa seria superhero, nie dała mi tyle frajdy co właśnie Astonishing X-men.

Offline Miniuuu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #340 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 23:14:18 »
Dzięki za odpowiedzi! Przekonaliście mnie, biorę Astonishing przy najbliższych zakupach  ;D

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #341 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 23:59:20 »
Jest i katalog Muchy.

https://issuu.com/muchacomics/docs/mucha_kat_2019_no_bleed?fbclid=IwAR3oohG0imjZByYglZw9xWqQTOHaOopjPUZm6EW12H0nSnE8K8r9By-mLz8

Ale te okładki katalogów to Mucha od zawsze ma niezbyt zachęcające (żeby nie napisać - szkaradne). Na okładkę jakiegoś podziemnego zina mogłyby być, ale u jednego z większych krajowych wydawców trochę słabo to wygląda. Swoją drogą logo też chyba najbrzydsze ze wszystkich krajowych wydawców.

Sama zawartość katalogu jak najbardziej na plus. Cieszy kolejny Lemire i 2 ostatnie tomy Chew w niezłym tempie.

Offline Kalander

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #342 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 00:20:33 »
No właśnie dla mnie zazwyczaj najbardziej zachęcająca w katalogu Muchy jest sama okładka, która przyciąga wzrok i jest jakąś fajną impresją na temat owada w nazwie wydawnictwa.

Offline radioblackmetal

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #343 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 00:27:25 »
ale smok wyszedł fajnie  8)
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline R~Q

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #344 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 08:05:57 »
Cześć wszystkim.
Z tego co wyczytałem w necie to astonishing x-men jest kontynuacją new x-men morrisona, tak? Chciałbym zacząć zbierać tytuły z mutantami od muchy i zastanawiam się czy kupować już teraz astonishing czy poczekać jednak na new x-men i czytać "po kolei".
Ktoś wie czym kierowała się mucha wydając te tytułu w odwrotnej kolejności?
Ten sam dylemat mam ehhh