Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1067008 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5010 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 12:16:33 »
To przynajmniej slipkejs dajcie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5011 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 12:30:01 »
Dobrze mówisz Motyl. Nie trawię tych ogromnych formatów, strasznie źle mi się czyta tak wydane komiksy. Jak będzie OHC jak np. ostatni Wolverine, to chyba zamienię swoje stare wydanie. Ten format jest idealny dla mnie.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5012 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 12:43:44 »
To przynajmniej slipkejs dajcie  :)

Zbyteczny wydatek, który podwyższyłby cenę wydania. Co najwyżej można pomyśleć o bonusach pokroju autograf brata stryjecznej ciotki Alexa Rossa czy bilety na pokaz specjalny FF Oleya Sassone'a :)

Dobrze mówisz Motyl. Nie trawię tych ogromnych formatów, strasznie źle mi się czyta tak wydane komiksy. Jak będzie OHC jak np. ostatni Wolverine, to chyba zamienię swoje stare wydanie. Ten format jest idealny dla mnie.
Sprawdziłem wymiary Justice i okładka jest dosłownie odrobinę większa od standardowego OHC. Może uda się dopasować, ale to wyjdzie jak zwykle w praniu.

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5013 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 13:13:15 »
Jakieś kontynuacje po latach też będą dopasowane do poprzedniego formatu, aby na półce to dobrze wyglądało.

Czyli Chu pewnie w "małym" formacie?

Offline Brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5014 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 14:20:58 »
@Motyl
Czy w kwestii potencjalnej kontynuacji Wolverina zapadły już jakieś decyzje? W sensie, kończymy na tych 2 tomach, czy może rozważamy pociągnięcie numeracji dalej (np. wydając run Waya)?

Offline frosty24

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5015 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 15:01:34 »
@Motyl
Czy w kwestii potencjalnej kontynuacji Wolverina zapadły już jakieś decyzje? W sensie, kończymy na tych 2 tomach, czy może rozważamy pociągnięcie numeracji dalej (np. wydając run Waya)?

Podpisuję się pod tym pytaniem ;)

Online Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5016 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 15:08:51 »
@Motyl
Możesz potwierdzić, że to nie Mucha kupiła prawa do komiksu Friday Brubakera? Wskazywałby na to brak Portugalii przy tym tytule
https://www.fullbleedrights.com/recent-sales


Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5017 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 21:56:11 »
Czyli Chu pewnie w "małym" formacie?

Tak.

Podpisuję się pod tym pytaniem ;)

Nie wiem. Wszystko zależy od sprzedaży tych dwóch tomów. Mam pomysł na tom trzeci, ale nie wiem czy uda się takiego składaka zrobić. To i tak temat najwcześniej na przyszły rok. No i trzeba patrzeć jak kolekcja Marvela wpłynie na droższe tytuły.

@Konrad Friday to nie Mucha.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5018 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 16:32:15 »
Cytuj
Bzzz, bzzz!

Zapowiedzi na pierwsze półrocze 2023 roku już poznaliście, ale na chwilę wróćmy jeszcze do 2022 roku. Po jakie komiksy Muszki najchętniej sięgaliście? Uchylamy rąbka tajemnicy i poniżej znajdziecie listę dziesięciu najlepiej sprzedających się w zeszłym roku naszych tytułów. Cieszymy się bardzo, że „Potwory” znalazły uznanie wśród czytelników. Bezapelacyjne pierwsze miejsce po trzech miesiącach sprzedaży. Z kolei miłym zaskoczeniem okazała się popularność wydania zbiorczego „Gideon Falls”, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy nadzieję, że zapowiedziane na 2023 rok tytuły sprawią czytelnikom równie dużo frajdy co zeszłoroczne 🙂

1. Potwory
2. Era Apocalypse'a tom 4
3. Venom: Zabójczy Obrońca
4. Wolverine tom 1
5. Reckless tom 1
6. Deadpool: Czerń, biel i krew
7. Na wschod od zachodu. Apokalipsa - rok pierwszy
8. Ksieżycówka tom 4
9. Gideon Falls Omnibus
10. Sara

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5019 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 16:42:46 »
O, Era Apocalypse'a na drugim miejscu. Jako że to tom czwarty, to chyba dobrze świadczy o sprzedaży tego eventu, a tym samym rokuje dobrze na kolejne tytuły z mutantami w ofercie Muchy?:)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5020 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 16:46:32 »
Z ciekawości - Faithless się sprzedaje przeciętnie, słabo czy tragicznie?

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5021 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 16:47:26 »
Venom jak na komiks wydany w połowie listopada bardzo wysoko. Z grudnia widzę, że nic się nie załapało, nawet Saga :o

Offline komiksowe_warianty

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5022 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 18:03:46 »
Venom elegancko Dawajcie coś jeszcze z symbiontem ;)

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5023 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 18:25:36 »
O, Era Apocalypse'a na drugim miejscu. Jako że to tom czwarty, to chyba dobrze świadczy o sprzedaży tego eventu, a tym samym rokuje dobrze na kolejne tytuły z mutantami w ofercie Muchy?:)

Komiks miał premierę w maju i był oczekiwany, więc nic dziwnego, że jest wysoko. Nie należy się jednak podpalać. Nasz rynek jest bardzo specyficzny, widzę to po wynikach sprzedaży niektórych tytułów, ale też z rozmów z wydawcami. Jak się mówi, tak pięknie żarło i zdechło. Przez pierwsze pół roku czasem dłużej tytuły sprzedają się fajnie, a później jak następuje tąpniecie to już schodzą pojedyncze sztuki. Wiadomo są bestsellery.  Takim hitem na pewno zostaną Potwory, wynik sprzedaży z trzech miesięcy robi wrażenie. Venom też nieźle, bo w półtora miesiąca poszło prawie pół nakładu. Dalej to jak mówią w żargonie filmowym zależy do tego, czy dany tytuł będzie miał długie nogi :)

Z ciekawości - Faithless się sprzedaje przeciętnie, słabo czy tragicznie?

Nie wiem, o ten tytuł nie dopytywałem, ale on też miał premierę w połowie listopada.

Venom jak na komiks wydany w połowie listopada bardzo wysoko. Z grudnia widzę, że nic się nie załapało, nawet Saga :o

Saga nie załapała się o włos. Premiera w połowie grudnia, ale idzie jak burza, gdyby pojawiła się tydzień, dwa tygodnie wcześniej, byłaby w dziesiątce.

Offline frosty24

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5024 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 18:55:27 »
Tak.

Nie wiem. Wszystko zależy od sprzedaży tych dwóch tomów. Mam pomysł na tom trzeci, ale nie wiem czy uda się takiego składaka zrobić. To i tak temat najwcześniej na przyszły rok. No i trzeba patrzeć jak kolekcja Marvela wpłynie na droższe tytuły.


Motyl, zdradzisz nam chociaż zarys tego pomysłu?