Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042516 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3540 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 12:42:21 »
Posiadam Marvels. To znakomite dzieło. Nie jestem jednak fanem Marvela, nie śledzę mnóstwa serii od dziesiątek lat i nie łapię sporej części odniesień, których umieszczone są w Marvels setki. Dlatego raczej zdecyduję się na wydanie z dodatkami, o ile to będą dodatki wyjaśniające owe odniesienia a nie dziesięć wersji scenariusza.
Batman returns
his books to the library

Online Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3541 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 13:09:04 »
Dla mnie Marvels to średniawka. Rysunki Rossa w takim skondensowaniu lekko męczące (co innego okładki tam uważam, że pasuje idealnie), a fabuła tylko poprawna. Ale rozumiem dlaczego ta pozycja może się podobać i zupełnie nie rozumiem narzekań na kolejne wydanie, szczególnie tak różniące się od poprzednich. Jeśli te dodatki będą ciekawe merytorycznie to może nawet sam rozważę wymianę wydania kolekcyjnego.

Offline stab

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3542 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 13:50:06 »
Ja tam wróciłem do komiksowa niedawno i łykam wszystko z zapowiedzi.

Offline neo789

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3543 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 14:55:52 »
Czekałem na Marvels i się doczekałem (na pierwsze wydanie nie zdążyłem a drugiego - kolekcyjnego nawet nie rozważałem). Równie mocno czekam na Długie Halloween, Mroczne Zwycięstwo i Rzymskie Wakacje. Blink Motyl Blink:)

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3544 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 15:11:29 »
@michał81 z tym rucką w black widow to jest ściema bo z tego co pamiętam on pisał 3/9 zeszytów z tej serii. Skuszony jego nazwiskiem kupiłem ten komiks w oryginale i niestety padaka okropna, mini serie zarówno rucki jak i graysona durne z naprawdę paskudnymi rysunkami, takie to było słabe że już nie pamiętam praktycznie wcale fabuły.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3545 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 15:16:45 »
Równie mocno czekam na Długie Halloween, Mroczne Zwycięstwo i Rzymskie Wakacje. Blink Motyl Blink:)

Od kilku lat tylko Egmont może wydawać rzeczy z DC (pomijając kolekcje kioskowe). Nie doczekasz się tych wznowień od Muchy.

Offline neo789

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3546 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 16:36:53 »
@kelen Po prostu czekam, a ten kto mnie uszczęśliwi nowym wydaniem otrzyma złotóweczki:)

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3547 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 17:01:20 »
...chyba że do tamtej pory stracisz zainteresowanie tymi tytułami :)

Offline neo789

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3548 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 17:26:45 »
akurat te 4 tytuły są u mnie na liście "masthewowej" w dziale żelaznych potrzeb:)

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3549 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 17:41:52 »
O Długie Halloween trzeba pytać Egmont przy okazji spotkań  komiksowych na festiwalach. Komiks na naszym rynku miał spory nakład (pierwsze wydanie, dodruk, drugie wydanie), a tomy w ramach wkkdc leżały na centralnym po 18 zł. Może jeszcze za wcześnie na jego wznowienie?

Offline Adolf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3550 dnia: Cz, 27 Styczeń 2022, 06:35:53 »
Co mogę powiedzieć:
Marvels - nowe wydanie łykamy.
Venom: Lethal Protector - co prawda czytałem w Venomnibusie, ale po polsku także łyknę. To najlepsza perełka z lat 90-tych do wydania z symbiontem, do której nawiązywały oba filmy z postacią. Świetny wybór.
Spider-Man Straczyńskiego to by się w ogóle okazało zbyt piękne.

Znalazłem post ze swoimi oczekiwaniami co do Muchy i skoro 2/3 moich mokrych snów się spełniło, to nie mam powodu do narzekań. Marvels to coś co zawsze chodziło za chore pieniądze, więc nie byłem z tym zaznajomiony. A takie wydanie z dodatkami, to w ogóle przekracza moje oczekiwania i chętnie je przytulę.


Online HugoL3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3551 dnia: Pn, 07 Luty 2022, 12:21:57 »
Na pewno to pytanie już padło, a temat jest dość obszerny...

Czemu komiksów Muchy nie ma w Empikach?

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3552 dnia: Pn, 07 Luty 2022, 13:02:34 »
Ogólnie wydawnictwom nie podobają się haracze, które narzuca Empik.

Offline kv

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3553 dnia: Pn, 07 Luty 2022, 17:55:24 »
A wiecie może kiedy Mucha wyda 2. to m Drogi ku wieczności?

Offline Interloper

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3554 dnia: Pn, 07 Luty 2022, 18:10:39 »
W tym roku. Jeszcze nie podali dokładnej daty.