Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1066853 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3495 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:26:55 »
Więc X-Men Legacy pewnie za rok po X-Statix ;)

Kolejna "zapowiedź" od Motyla :)



Wcześniej X-Men Legacy (Legion) i dodruk Marvels. Zobaczymy w styczniu ile się sprawdzi ;)

Poprzedni mój awatar zignorowałeś, a szkoda, taki fajny był :) Następnego może jakiegoś Logana wrzucę, a co!

Jak tak teraz myślę to faktycznie przez moment chyba coś z Elektrą miałeś ;)

I tak tylko przypomnę jednego mieszacza ;)

@Lavender blue ten venom nie został zapowiedziany, tylko leyek miesza bo motyl sobie ustawił na profil obrazek z okładki tego komiksu.

@Leyek już jednemu panu z fb musiałem tłumaczyć ocb bo wziął twoją "zapowiedź" na forum za pewnik, robisz fałszywą nadzieje ludziom :P

Offline nayroth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3496 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:36:57 »
Ten Marvels 25th to w zasadzie omniak, ponad 500 stron (220 komiks plus 280 dodatki).
Jak nic trafi do top10 wznowień w 2022.

Offline bogi1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3497 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:38:55 »
Cytuj
Więc X-Men Legacy pewnie za rok po X-Statix

W przyszłym roku to 2 i 3 tom X-Statix a X-Men Legacy mogą wydawać w trakcie jak już pokończą się wszystkie antologie Black, White and Blood  ;D

Napisałem o tym na FB ale cichym marzeniem jest Moon Knight Bendisa i Maleeva. Jakoś pasuje mi ten komiks do muszki a, że zaraz serial, postać robi się coraz popularniejsza to czemu nie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3498 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:45:55 »
Ten Marvels 25th to w zasadzie omniak, ponad 500 stron (220 komiks plus 280 dodatki).
Jak nic trafi do top10 wznowień w 2022.

jakim cudem tam jest 280 stron dodatków?

Offline marcing

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3499 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:58:58 »
Marvels 25th Anniversary miałem kiedyś w oryginalnym wydaniu i dodatki to jest mistrzostwo, podobały mi się znacznie bardziej niż sam komiks. Są tam m.in. komentarze do wybranych kadrów z komiksów (np. kto był modelem dla danej postaci z drugiego planu), kolejne propozycje fabuły przedstawiane przez autorów Marvelowi (pierwsze znacznie odbiegały od rezultatu końcowego), scenariusze, wywiady, szkice, okładki i ilustracje, czy nawet napisane po latach artykuły z gazet, których strony tytułowe pojawiają się na wielu kadrach w komiksie. Zastanawiałem się nawet czy nie zostawić sobie komiksu właśnie dla tych dodatków, ale ostatecznie sprzedałem. Mam jeszcze zdjęcie spisu treści:
« Ostatnia zmiana: So, 22 Styczeń 2022, 14:03:05 wysłana przez marcing »

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3500 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 14:20:27 »
W przyszłym roku to 2 i 3 tom X-Statix a X-Men Legacy mogą wydawać w trakcie jak już pokończą się wszystkie antologie Black, White and Blood  ;D
Nie licz na to bo Marvel cały czas coś dodaje
Spoiler: PokażUkryj

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3501 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 14:39:23 »
Czyli te pogloski o Venomie jednak okazaly sie prawda - dla wsparcia Bagleya w Polsce tzeba bedzie kupic mim iz mam w zeszytach :)

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3502 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 14:58:51 »
@Leyek Haha, właśnie miałem się kajać. No co moge powiedzieć, napisałem że jak nie będę miał racji to odszczekam, i niniejszym odszczekuje, trafnie przewidziałeś a ja znowu zostałem przez subtelne zagrywki motyla wykiwany. xD
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline celtic

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3503 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 17:54:29 »
Czyli te pogloski o Venomie jednak okazaly sie prawda - dla wsparcia Bagleya w Polsce tzeba bedzie kupic mim iz mam w zeszytach :)

Venom miał być wydany lata temu przez Tm-semic w MegaMarvel. Jako że Pan Rustecki i Pan Wróblewski, są związani z Muchą, to chyba można się spodziewać więcej takich powrotów do przeszłości. Co następne? Wolverine, Hamy i Silvestriego??? 
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3504 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 18:27:55 »
Marvels 25th Anniversary miałem kiedyś w oryginalnym wydaniu i dodatki to jest mistrzostwo, podobały mi się znacznie bardziej niż sam komiks. Są tam m.in. komentarze do wybranych kadrów z komiksów (np. kto był modelem dla danej postaci z drugiego planu), kolejne propozycje fabuły przedstawiane przez autorów Marvelowi (pierwsze znacznie odbiegały od rezultatu końcowego), scenariusze, wywiady, szkice, okładki i ilustracje, czy nawet napisane po latach artykuły z gazet, których strony tytułowe pojawiają się na wielu kadrach w komiksie. Zastanawiałem się nawet czy nie zostawić sobie komiksu właśnie dla tych dodatków, ale ostatecznie sprzedałem. Mam jeszcze zdjęcie spisu treści:


Prawie 100 stron "scenariuszy"? Chyba nie ma gorszych dodatków w komiksach ::)

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3505 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 18:34:39 »
Prawie 100 stron "scenariuszy"? Chyba nie ma gorszych dodatków w komiksach ::)
Niekoniecznie. Miałeś okazję zapoznać się ze scenariuszem z Azylu Arkham? I zobaczyć jak diametralne zmiany zaszły między sugestią Morrisona, a pracą jaką wykonał McKean? Dodatkowo fajnie było mi się zapoznać z różnicami między wersją finalną a tą scenariuszową.
A też, jak i Ty, sądziłem wtedy, że taki dodatek w komiksie jest totalnym bezsensem.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3506 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 18:39:01 »
Ja z dodatków to lubię chyba tylko okładki i inne graficzki. Ale właśnie takie normalne dzieła, bo jakieś tam grafiki koncepcyjne postaci to średnio. Najlepiej gotowe, skończone grafiki. Czasem jakieś szkice, ale naprawdę czasem.
A strasznie wkurza mnie jak jest wydanie zbiorcze, a okładek zeszytów nie ma ani między nimi, ani nawet z tyłu albumu. Wtedy jest dupa, a nie wydanie zbiorcze. Strasznie, ale to strasznie wkurza mnie brak okładek w środku wydania zbiorczego.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline pawlis

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3507 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 18:50:51 »
A więc to tak wygląda ten brak Spider-Mana u Muchy w 2022 roku :)?

Venoma wezmę na bank. Pierwsze wydanie Marvels akurat, choć nie wiem czy się nie skuszę na drugie.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3508 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 18:52:00 »
220 komiks plus 280 dodatki
Czyli typowy przerost formy nad treścią. Ale dzięki temu może przynajmniej upoluje się pierwsze wydanie w jakiejś rozsądnej cenie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3509 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 18:53:16 »
To ja mam odwrotnie, z dodatków najbardziej lubię coś, co poszerzy moją wiedzę o tym jak powstał komiks czy też o nim samym, czyli na przykład właśnie scenariusz, różne etapy rysunków, jakieś wyjaśnienia autorów skąd się co wzięło, do czego są nawiązania, konteksty historyczne, społeczno-polityczne itd.