Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1043942 razy)

Necr09, Damian xyz, el greco i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3450 dnia: Cz, 13 Styczeń 2022, 13:41:09 »
w grudniu normalna, teraz monetami z adamantium
Muszę się dowiedzieć jaki jest przelicznik w stosunku do vibranium...

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3451 dnia: Cz, 13 Styczeń 2022, 14:17:29 »
Napisze coś o cenie, po ze dwa posty nie było :) To już ceny prawie takie jak amerykańskie wydania, albo "skok na kasę" jak z tym Spiderem bo niedostępne aktualnie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3452 dnia: Cz, 13 Styczeń 2022, 14:57:33 »
Premiera 19 stycznia - drukują razem z Egmontem. :)

Cena okładkowa 180 zł. - Whoooo. Naprawdę drogo. Mam dylemat - Conan Labrum albo Wolverine Muchy. Trudny wybór.

Black, white and blood - why? Dlaczego nie mogą wydawać normalnych komiksów z continuuity? Dlaczego są to oddzielne, nie powiązane z niczym opowiadanka? Takie coś mnie nie interesuje. No ale jak Mucha tak musiała już podnieść ceny i ładuje się w coś takiego, to odciąża mój portfel. Ich wybór. Czekam na zapowiedź ostatniego tomu Ery Apocalypse, bo zaczyna mnie już drażnić, że tyle to trwa, a jakieś B&W&B wskakują.

Wszystko rozumiem i wiem że jak gaz idzie 300% w górę, to ceny w detalu też muszą. Nie zmienia to faktu, że nawet mnie coś takiego rusza. Mucha zawsze była droższa. I za mała. Czy to od Hachette, czy to od Egmontu. I mimo, że wystartowała najwcześniej z nową falą superhero, nie zawojowała rynku. I chyba już nie da rady.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3453 dnia: Cz, 13 Styczeń 2022, 19:55:10 »
Elektra z rysunkami Marka Bagleya super.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3454 dnia: Cz, 13 Styczeń 2022, 22:09:25 »
nie kumam, w grudniu jaka była cena?

Taka sama, nic się nie zmieniła. Jest nawet lepsza niż wstępne prognozy.

Premiera 19 stycznia - drukują razem z Egmontem. :)

Cena okładkowa 180 zł. - Whoooo. Naprawdę drogo. Mam dylemat - Conan Labrum albo Wolverine Muchy. Trudny wybór.

Drukują razem z Australijczykami i Mozambikiem. Nie przesadzaj, Bazyl, po rabacie wyrwiesz Logana za jakieś 115-120 zł.

Online Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3455 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 08:23:12 »
Wiem, że za tyle, ale to dalej drogo. To że tyle zabuliłem za Spectacular Spider-Mana, nie znaczy, że dam radę utrzymać takie tempo. O tym że nie chcę płacić za pojedyncze komiksy powyżej 100 zł nie wspominając. Wiadomo kiedy będzie zapowiedź ostatniego tomu Ery Apocalypse?
« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Styczeń 2022, 08:26:17 wysłana przez Bazyliszek »

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3456 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 08:46:26 »
Wiadomo kiedy będzie zapowiedź ostatniego tomu Ery Apocalypse?
Jak zapowiedzą to się dowiesz. W przypadku kolekcji, gdzie nie wiadomo nic poza kolejnym tomem, pomimo objetnic jakie składał wydawaca, że przedstawi tomy do konkretnego numeru, nie spamujesz co chwilę o tym.

Online Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3457 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 08:51:25 »
W Kolekcji wiem że co 2 tygodnie wyjdzie nowy tom i teraz mam miesiąc naprzód co wyjdzie. W przypadku tomu 4 EA miałem zapowiedź w trójce Zima 21/22 i nie wiem czy to znaczy styczeń, luty, marzec czy jeszcze się opóźni. Ostatni tom, chciałbym go już mieć i mieć tą serię z głowy, bo długo trwa jej wydawanie.

Offline Simon11

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3458 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 14:58:05 »
Na tym Wolvim jest nr 1, rozumiem, że następny będzie Millar a potem np. to co wychodziło w okolicach House of M? Czy nic nie wiadomo na ten temat?
« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Styczeń 2022, 15:18:29 wysłana przez Simon11 »

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3459 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 20:00:08 »
W Kolekcji wiem że co 2 tygodnie wyjdzie nowy tom i teraz mam miesiąc naprzód co wyjdzie. W przypadku tomu 4 EA miałem zapowiedź w trójce Zima 21/22 i nie wiem czy to znaczy styczeń, luty, marzec czy jeszcze się opóźni. Ostatni tom, chciałbym go już mieć i mieć tą serię z głowy, bo długo trwa jej wydawanie.

Zima trwa do 21 marca, specjalnie dla Ciebie taka będzie premiera, pasuje :) To tylko za 66 dni! 

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3460 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 21:01:04 »
Ty Bazyl, ile ty masz lat - 5 ? Przez twoje posty przewija się - ja chce już to mieć , ja chce teraz :D No i oczywiście chętnie byś wszystko przeczytał.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Voitas

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3461 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 20:12:44 »
Macie już Wolverine od Muchy? Jak wygląda u Was grzbiet komiksu? Bo u mnie jakiś przybrudzony, przytarty, nie wiem czy taki był zamysł czy co się stało. Komiks był ogólnie w folii, no ale jakoś dziwnie to wygląda. Nie jest to śnieżna biel i czarny napis.

Offline Lipa

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3462 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 20:20:26 »
Mam tak samo, chyba taki zamysł

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3463 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 22:14:23 »
Jak wygląda u Was grzbiet komiksu?
Kradzione z FB (ciemno, ale jakieś delikatne "maziaje" tam chyba są):


Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3464 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 22:28:14 »
Ty Bazyl, ile ty masz lat - 5 ? Przez twoje posty przewija się - ja chce już to mieć , ja chce teraz :D No i oczywiście chętnie byś wszystko przeczytał.

Nie obrażaj 5-latków, zachowanie jakie opisałeś to 4-latka :)