Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042532 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3240 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 23:00:01 »
@Lavender blue ten venom nie został zapowiedziany, tylko leyek miesza bo motyl sobie ustawił na profil obrazek z okładki tego komiksu.

@Leyek już jednemu panu z fb musiałem tłumaczyć ocb bo wziął twoją "zapowiedź" na forum za pewnik, robisz fałszywą nadzieje ludziom :P
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Listopad 2021, 23:01:45 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3241 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 00:40:44 »
@up
Jak gość bierze informacje o komiksach z fb a nie z forum to mi go nie żal. Zresztą nie wyprowadziłeś go z błędu a właśnie wprowadziłeś w błąd ;)
Pogadamy jak Mucha skończy prezentacje.
Ktoś pisał, że dodruk Marvels sugerował też TK podczas konferencji Egmontu, no ale może też wziął sobie info z moich postów za pewnik :P

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3242 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 00:47:22 »
@Leyek jak się pojawi w zapowiedziach ten venom to na pewno posypie głowe popiołem, ale do tego czasu nie dowierzam :P
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3243 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 13:36:50 »
Jest i Saga


Offline gashu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3244 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 13:49:05 »
Doda?

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3245 dnia: So, 20 Listopad 2021, 13:10:19 »
I podsumowanie zapowiedzi:
Cytuj
Relacje relacjami, ale podsumowanie naszych planów na 2022 rok musi być 😎!
𝗗𝗥𝗢𝗚𝗔 𝗞𝗨 𝗪𝗜𝗘𝗖𝗭𝗡𝗢𝗦́𝗖𝗜. Tom 2 (ostatni). Rick Remender/Jerome Opeña
𝗔𝗦𝗖𝗘𝗡𝗗𝗘𝗥. Tomy 2 i 3. Jeff Lemire/Dustin Nguyen
𝗠𝗢𝗡𝗦𝗧𝗘𝗥𝗦. Barry Windsor-Smith
𝗖𝗢𝗠𝗘𝗥/𝗕𝗘𝗕𝗘𝗥. Filipe Melo/Juan Cavia
𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗞 – 𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗜𝗥𝗦𝗧 𝗕𝗢𝗢𝗞 𝗢𝗙 𝗦𝗛𝗔𝗗𝗢𝗪𝗦. Tom 1. Greg Rucka/Nicola Scott
𝗠𝗢𝗢𝗡𝗦𝗛𝗜𝗡𝗘 – 𝗞𝗦𝗜𝗘̨𝗭̇𝗬𝗖𝗢́𝗪𝗞𝗔. Tomy 4 i 5 (ostatni). Brian Azzarello/Christian Rossi
𝗦𝗔𝗥𝗔. Garth Ennis/ Steve Epting.
𝗕𝗥𝗭𝗥𝗞𝗥. Tomy 1 i 2. Keanu Reeves/Matt Kindt
𝗘𝗔𝗦𝗧 𝗢𝗙 𝗪𝗘𝗦𝗧. Tomy 1 i 2. Jonathan Hickman/Nick Dragotta
𝗥𝗘𝗖𝗞𝗟𝗘𝗦𝗦. Tomy 1 i 2. Ed Brubacker/Sean Phillips
𝗖𝗛𝗨. Tom 1. John Layman/ Dan Boultwood
𝗣𝗥𝗜𝗠𝗢𝗥𝗗𝗜𝗔𝗟. Jeff Lemire/Andrea Sorrentino
𝗦𝗘𝗡𝗧𝗜𝗘𝗡𝗧. Jeff Lemire/ Gabriel Hernandez Walta
𝗦𝗔𝗚𝗔. Tom 10. Brian K. Vaughan/Fiona Staples
𝗙𝗔𝗜𝗧𝗛𝗟𝗘𝗦𝗦. Tom 3. Brian Azzarello/Maria Llovet
ALE! To nie wszystko! W grudniu zdradzimy plany związane z kolejnymi tytułami MARVELA (dogrywamy jeszcze kilka szczegółów, nie licząc, oczywiście, czwartej i ostatniej księgi ERY APOCALYPSE’A, nad którą już pracujemy) i być może zaskoczymy Was zupełnie nowymi niespodziankami 🎈🎈🎈!

« Ostatnia zmiana: So, 20 Listopad 2021, 13:48:54 wysłana przez Konrad »

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3246 dnia: So, 20 Listopad 2021, 13:32:20 »
Alez lista. Biorę wszystko poza 2 pozycjami. I do tego wsYstko zapowiada się ciekawie.
Mucha mocno trafia w mój gust ostatnio

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3247 dnia: So, 20 Listopad 2021, 13:33:28 »
No i super. Ciekawe co z Marvela będzie.

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3248 dnia: So, 20 Listopad 2021, 13:54:26 »
Cytuj
Black Magick. Tom 1. Greg Rucka/Nicola Scott

Kolejny rok w zapowiedziach (już chyba 3 raz), może wreszcie uda się i wyjdzie :)

Alez lista. Biorę wszystko poza 2 pozycjami. I do tego wsYstko zapowiada się ciekawie.
Mucha mocno trafia w mój gust ostatnio

W moje gusta Mucha też już od dawna trafia. Ja omijam tylko Drogę do wieczności 2 i Faithless 3, bo nie wszedłem w te serie. Z Sarą i Brzrkr poczekam na recenzję. Reszta pewniaki. I mam nadzieję, że po East of West pójdą za ciosem i wyjdzie Manhattan Projects. Lemire'a się powoli będą kończyć pozycje do wydania to trzeba pójść w innego top scenarzystę.

No i super. Ciekawe co z Marvela będzie.

:)

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3249 dnia: So, 20 Listopad 2021, 14:43:56 »
Black Magick. Tom 1. Greg Rucka/Nicola Scott
Kolejny rok w zapowiedziach (już chyba 3 raz), może wreszcie uda się i wyjdzie :)

To była dla nas akurat dość dobra decyzja z tym zwlekaniem, bo gdy pierwszy raz ją zapowiedzieli to jej przyszłość była lekko niepewna i nie wiadomo było kiedy zostanie zakończona i czy w ogóle. Na szczęście autorzy po ponad 2 latach do niej wrócili. I teraz dzięki temu dostaniemy grubaska 2w1. A z tego co gdzieś czytałem 4 tom może być już finałowym, więc całość byłaby wydana w 2 tomach.

Lemire'a się powoli będą kończyć pozycje do wydania to trzeba pójść w innego top scenarzystę.

Tego autora raczej nam nie zabraknie patrząc na jego tempo prac. Już teraz kolejne na liście do wydania powinny być: Mazebook ("mini" seria, 5 zeszytowa - raptem 256 stron), Snow Angels (mini seria 10 zeszytowa - Dark Horse wyda w 2 tomach, ale u nas można by zrobić z tego 1 - całość około 250 stron). A niedawno Lemire i Sorrentino ogłosili na przyszły rok start ich nowego projektu z horrorowymi miniseriami - już jest zapowiedziany The Passageway na czerwiec i Ten Thousand Black Feathers na jesień oraz na 2023 Tenement.


Wracając do zapowiedzi to idealnie trafiają w moje gusta - z tej listy na 2022 biorę wszystko.
Jedynie trochę brakuje mi kolejnych tomów The Old Guard i The Goddamned. Mam nadzieję, że mają je w planach na bliższą/dalszą przyszłość.
A i Mucha nie dopisała, że 3 tom Faithless według tego co zapowiadali autorzy ma być już ostatnim.

No i pytanie czy któreś z nowo zapowiedzianych serii będzie wychodzić 2w1 czy wszystkie pojedynczo - głównie chodzi o Reckless (4 tom już w kwietniu 2022), ale i Chu (2 tom w styczniu 2022) oraz BRZRKR (2 tom w kwietniu 2022).

Szkoda też, że nasza Mucha nie zabiera się za komiksy Ethana Hawke'a. Portugalski odział właśnie zapowiedział Meadowlark na przyszły rok, a przecież już kiedyś wydał też Indeh. Ciekawe czemu one nas omijają?

O kilka z tych spraw już poprosiłem Motyla, by spytał szefową, więc może niedługo dowiemy się więcej.
« Ostatnia zmiana: So, 20 Listopad 2021, 14:45:30 wysłana przez Konrad »

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3250 dnia: So, 20 Listopad 2021, 14:45:16 »
No i super. Ciekawe co z Marvela będzie.

X-Statix.

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3251 dnia: So, 20 Listopad 2021, 15:09:42 »
pójdą za ciosem i wyjdzie Manhattan Projects
A The Manhattan Projects jest w końcu zakończony? Z tego co pamiętam to chyba Hickman tego nie dokończył? Coś się zmieniło czy się mylę?

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3252 dnia: So, 20 Listopad 2021, 15:17:13 »
X-Statix.
No to wiadomo. Ale ciekawe co innego będzie z Domu Pomysłów.

Offline Adolf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3253 dnia: So, 20 Listopad 2021, 19:37:37 »
Nowe wydanie Marvels, Spider-Man Straczynskiego i Venom Zabójczy Obrońca to rozumiem takie devastatory, że jak wjadą na końcu, to wszystkim nam szczęki się poważnie otworzą z wrażenia.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3254 dnia: So, 20 Listopad 2021, 22:47:10 »
Nikomu szczęka nie opadnie, bo temat jest już wałkowany.
Opad szczęki jest w przypadku szoku poznawczego gdy pojawia się Święty Graal, którego nikt się nie spodziewał i o którym nikt nawet nie myślał, że to możliwe.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".