Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042780 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3060 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 10:55:26 »
Jedno jest pewne: jeśli Panini zatrudniło do obróbki kogoś z forum komikspeca, to jakość tych plansz będzie zajebista.

Online Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3061 dnia: Wt, 19 Październik 2021, 15:42:30 »
@Motyl
Gideon Falls 6 już w sklepach to może pora zdradzić co tam Mucha szykuje następnego? Outcast 6, Family Tree, Seven to Eternity 2 czy może Monsters? Nie pytam o daty, ale mniej więcej o kolejność. Któryś z nich jest już na ukończeniu albo nawet wysłany do drukarni?
I jeszcze 2 tygodnie temu zbierałeś pytania do Muchy od użytkowników, dostałeś odpowiedzi?

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3062 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 20:07:35 »
@Motyl
Gideon Falls 6 już w sklepach to może pora zdradzić co tam Mucha szykuje następnego? Outcast 6, Family Tree, Seven to Eternity 2 czy może Monsters? Nie pytam o daty, ale mniej więcej o kolejność. Któryś z nich jest już na ukończeniu albo nawet wysłany do drukarni?
I jeszcze 2 tygodnie temu zbierałeś pytania do Muchy od użytkowników, dostałeś odpowiedzi?

Tak.

Muszko Muszko powiedz przecie, kiedy Droga ku wieczności na mojej półce zagości ? ;)

Przyszły rok.

A to skorzystam, Carnage i Sara, bardziej listopad czy grudzień? :)

Carnage - przełom listopada i grudnia.
Sara - początek 2022 r.

Czy w planach są kolejne tytuły od duetu Brubaker / Philips (Incognito, Reckless)?

Zacytuję szefową - Yes, we definitely have plans for more Brubaker books! 😉


Ja się podłączę pod "Drogę ku wieczności" oraz dorzucę od siebie pytanie o ostatni tom Outcasta - też był zapowiedziany na ten rok.

Outcast 6 - patrz Carnage.

A ja zapytam tak bardziej ogólnie: czy można już zdradzić coś z zapowiedzi na przyszły rok, oprócz kontynuacji serii?

Niebawem będzie zapowiedź.

Fajnie jakby Muszka weszła w poprzednią serię X-Force. Wtedy mielibyśmy run poprzedzający Remendera, jak i uzupełnienie Punktów Zwrotnych od Egmontu.

Cóż mogę ci powiedzieć, niedawno minęły 4 lata od premiery pierwszego tomu UXF, który wciąż jest dostępny, trudno więc nazwać tę serię pożądaną przez rodzimego czytelnika.

Czy Mucha rozważa kolejne części Spectacular Spider-man? Coś np z tej dyskusji tej dyskusji .

Jak powiem, że rozważa, to zaczną się spekulacje, więc powiem, że nie rozważa. Nostalgia jest fajna dla 40, 50-latków, dla młodszych czytelników starsze komiksy są słabe, bo nie są nowymi komiksami (jakże logiczna konstatacja jednego z mniej poczytnych blogerów), także trzeba się sto razy zastanowić, zanim się zaryzykuje ze starszym materiałem.

Nie mam pytania, ale gratuluję ciekawego ruchu ze Spectacularem i proszę o więcej tej postaci.

Może coś się znajdzie. Dzięki, widać, że cena nie odstraszyła za bardzo czytelników plus fani Buscemy rzucili się na Spectaculara. W miesiąc poszło prawie dwie trzecie nakładu, więc należy to uznać za całkiem niezły wynik.

Tak się na chwilę wtrącę - widomo kiedy mają się ukazać  "Potwory"?

2022.

Bardzo ciekawe jak tam będą wyglądać te zeszyty.

Mail i telefon do Panini są dostępne, mogę dać cynk, jak ciekawość zżera.

Jedno jest pewne: jeśli Panini zatrudniło do obróbki kogoś z forum komikspeca, to jakość tych plansz będzie zajebista.

Włoska robota, tzn. polska robota, Włosi doceniają i zazdroszczą.

Online parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3063 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 20:34:27 »
Kuuuuurdeeee..... Myślałem że "Potwory" już za rogiem, lada dzień. A tu 2022. Kto to wie, co będzie w 2022...

Offline p3rshing

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3064 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 20:55:25 »
Ależ szkoda, też bardzo czekałem na wydanie Potworów w tym roku.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3065 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 20:58:57 »
Każda zapowiedź Muchy prima aprilisowa wychodziła rok później. Ja to jestem zaskoczony, że oczekiwaliście tego w tym roku.

Może coś się znajdzie. Dzięki, widać, że cena nie odstraszyła za bardzo czytelników plus fani Buscemy rzucili się na Spectaculara. W miesiąc poszło prawie dwie trzecie nakładu, więc należy to uznać za całkiem niezły wynik.
Buscema to tam jeszcze trochę zeszytów w Spectacular Spider-Manie rysował. Mam nadzieje, że coś się znajdzie do wydania :)

Cóż mogę ci powiedzieć, niedawno minęły 4 lata od premiery pierwszego tomu UXF, który wciąż jest dostępny, trudno więc nazwać tę serię pożądaną przez rodzimego czytelnika.
Szkoda, że UXF tak słabo schodzi bo to najlepszy tytuł z tej serii i X-Force Kyle & Yost nie umywają się do niego. Zresztą się nie dziwię, że Mucha nie chce ruszyć teraz tej serii, kiedy Egmont zapowiedział X-men Messiah War. Jakby to miało wyglądać? Macie tu pierwszą część, a kontynuację szukajcie u innego wydawcy (w sensie Messiah War)? Nie jestem zaskoczony.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Październik 2021, 22:17:03 wysłana przez michał81 »

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3066 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 21:54:32 »
@michal81 messiah war wbrew pozorom sie nie pokrywa z complete x force kyle yost, tych paru zeszytow z crossa jest wycietych z complete collection. Gdyby mucha wydala wlasnie dobrze by sie te wydania uzupelnialy z milestones messiah trilogy ;). Btw mi sie chyba x force kyle bardziej niz remendera podobal, caly czas rowny poziom bez spadkow jak ten fatalny trzeci tom remendera.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3067 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:06:05 »
@michal81 messiah war wbrew pozorom sie nie pokrywa z complete x force kyle yost, tych paru zeszytow z crossa jest wycietych z complete collection. Gdyby mucha wydala wlasnie dobrze by sie te wydania uzupelnialy z milestones messiah trilogy ;). Btw mi sie chyba x force kyle bardziej niz remendera podobal, caly czas rowny poziom bez spadkow jak ten fatalny trzeci tom remendera.
Nie zrozumiałeś mnie. Właśnie chodzi mi o to, że musiałbyś kupić pierwszy tom od Muchy, potem  Messiah War od Egmontu, a potem drugi tom od Muchy. Mało zorientowana osoba nie ogarnie tego. Ja wiem, że tam się nic nie pokrywa.
To że jest tam równy poziom wcale nie oznacza, że jest lepszy. Remender jednak stworzył bardziej złożoną historię pod kątem postaci w niej występujących niż Kyle & Yost, która jest prostsza i bardziej nastawiona na akcję. Nie znaczy to, że jest zła czy gorsza. Jest na pewno inna. Ja po prostu UXF Remendera uważam za lepszą.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Październik 2021, 22:53:52 wysłana przez michał81 »

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3068 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:07:08 »
Remender nie potrafi pisać drużynowych komiksów. Jeżeli chodzi o mutantów to mam bardzo zaniżone wymagania, ale UXF było strasznie słabe. I jeszcze ten irytujący Deadpool na dokładkę.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3069 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:10:41 »
Remender nie potrafi pisać drużynowych komiksów. Jeżeli chodzi o mutantów to mam bardzo zaniżone wymagania, ale UXF było strasznie słabe. I jeszcze ten irytujący Deadpool na dokładkę.
Sorry, ale to jest najlepiej napisany Deadpool. Ta postać bardziej irytuje mnie w swoich solowych seriach niż w tym tytule.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3070 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:16:46 »
Też właśnie miałem napisać, że to jeden z lepszych Deadpoolów a Uncanny X-Force to podobno jeden z najlepszych runów ever i większość nim się zachwyca.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3071 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:18:23 »
Pierwszy tom jest świetny, potem jednak przychodzi wyprawa do magicznego królestwa...

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3072 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:24:02 »
A co twierdzicie, że jest dobre wg was, zastanawia mnie to, Batman Kinga ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3073 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:27:23 »
@xanar a to wybór tylko między Batmanem kinga a uxm remendera ? Moim zdaniem uxm jest niezłe ale ten arc z avalonem czy co to było jest okropny, od remendera z superhero całościowo bardziej mi się venom podoba np. A deadpool rzeczywiście fajnie wyszedł, jedyna wersja którą trawię.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3074 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 22:27:36 »
Nie twierdzę, że całość UFX jest rewelacyjna. Jednak finalnie wypada wg mnie lepiej, bo Remender opowiada tu konkretną historię i nie jest to kolejna mutancka seria, która zrodziła się po wielkich wydarzeniach, które miały odmienić całkowicie i nieodwracalnie pozycje mutantów, czym częściowo jest X-Force Kyle & Yosta. Nie zrozumcie mnie źle, ja jedną i drugą serię lubię, tylko Remendera bardziej cenię.

Finalnie jednak rozumiem powody Muchy, że nie chce wydać X-Force Kyle & Yosta. Nie taka jaką zakładali sprzedaż UXF i teraz cała sytuacja z Messiah War, którą opisałem powyżej, to nie jest coś co gwarantuje sprzedaż tytułu, którego nawet autorzy nie są popularni i znani w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Październik 2021, 22:31:13 wysłana przez michał81 »