Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1066850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2940 dnia: So, 02 Październik 2021, 21:29:32 »
Tak dobrze rozpakowuje zaliczam go do ścisłej czołówki w pl xD
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2941 dnia: So, 02 Październik 2021, 21:56:40 »
Możecie mi wyjaśnić po jaki ch... ciągniecie ten wątek przez tyle stron? I dlaczego moderator nie wymierzył wam jeszcze siarczystego kopa?

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2942 dnia: So, 02 Październik 2021, 22:02:10 »
Moderatora się zapytaj.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2943 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:51:10 »
Czy dwaj bracia od muchy celowo mają napis na grzbiecie odwrotnie do większości komiksów, czy to ja dostałem egzemplarz specjalny xd ?

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online perek82

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2944 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 18:04:31 »
Czy celowo to nie wiem ale u mnie tak samo
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2945 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 18:13:22 »
to pytanie bonusowe, binding też tak u ciebie wygląda ? Bo chyba coś u mnie nie zostało doklejone.

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online perek82

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2946 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 19:05:33 »
Tak samo. Wcześniej jakoś nie zauważyłem
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2947 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 20:29:17 »
Czy dwaj bracia od muchy celowo mają napis na grzbiecie odwrotnie do większości komiksów, czy to ja dostałem egzemplarz specjalny xd ?
Odwrócony napis na grzbiecie to normalna sprawa w wielu europejskich komiksach u nas wydawanych. Pierwsze z brzegu przykłady: Dni, których nie znamy, Odyseja Hakima, To była wojna okopów, Shangri-La, Futura nostalgia, Trawa czy Patria.
Akurat Dwaj Bracia to chyba pierwszy tytuł od Muchy, w którym tak jest. Podobnie jak w oryginale: https://http2.mlstatic.com/D_NQ_NP_945225-MLB41958272839_052020-O.webp

Natomiast u mnie klejenie wygląda bardzo dobrze, lepiej niż u ciebie:


Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2948 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 20:32:22 »
Odkleił się, albo w fabryce nie skleili ten ozdobny materiał, kartki i tak trzymają się na tym gumo-kleju.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Randal63

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2949 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 02:28:13 »
Muszko Muszko powiedz przecie, kiedy Droga ku wieczności na mojej półce zagości ? ;)

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2950 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 08:22:50 »
Nie wiem, mogę zapytać w centrali 🙂 jak są jeszcze jakieś pytania o nowości czy zapowiedziane premiery, to proszę pytajcie, wyślę pakiet zapytań. Oczywiście pytania o dniowe premiery proszę pominąć, przy brakach papieru nie da się tak idealnie odpowiedzieć. Czekam do wieczora.

Offline Necr09

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2951 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 08:54:15 »
A to skorzystam, Carnage i Sara, bardziej listopad czy grudzień? :)
FGO: 758,469,198

Offline Takesh

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2952 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 09:09:38 »
@Motyl
Zmiana awatara na Straczyńskiego? Zbieg okoliczności?

A co do konkretnych pytań, to czym się mogą już pochwalić na przyszły rok. I jak wygląda kontynuacja wszystkich rozpoczętych serii? Czy któraś jest zagrożona słabą sprzedażą, czy też problemami licencyjnymi lub innymi?

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2953 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 09:35:52 »
jak są jeszcze jakieś pytania o nowości czy zapowiedziane premiery, to proszę pytajcie
Co z mutantami po Erze Apokalipsa? Tylko X-Statix czy coś jeszcze? Egmont wszedł w kamienie milowe, to może warto rzucić okiem na klasycznego Claremonta (np. w postaci podwójnych wydań z serii Marvel Masterworks - https://www.abebooks.com/book-search/title/marvel-masterworks-uncanny-x-men/author/chris-claremont/)

Czy w planach są kolejne tytuły od duetu Brubaker / Philips (Incognito, Reckless)?

Poza tym przyłączam się do pytania o aluzję wyrażoną w Twoim awatarze  :D

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2954 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 09:42:42 »
Ja się podłączę pod "Drogę ku wieczności" oraz dorzucę od siebie pytanie o ostatni tom Outcasta - też był zapowiedziany na ten rok.