Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1068945 razy)

gloriadeus i 9 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2865 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 14:46:45 »

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2866 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 14:54:10 »
"To jest jeden z tych starszych komiksów" ciekawe co powiedziałby o tych z lat 60-tych czy 70-tych.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2867 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 15:28:09 »
W jednym filmiku nie odroznil Carnage od Venoma takze tego... :) ale jest usprawiedliwiony bo nie jest z czasow TM Semic jak sam mowi :)

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2868 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 15:58:35 »
Może ma problemy z kolorami. No, czyli można nakupować sprzętu bo jest w miarę profesjonalnie i robić filmiki o wszystkim, nawet o tym o czym za bardzo nie ma się pojęcia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2869 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:00:27 »
Koleś powtarza to co usłyszał od innych "to nie jest komiks dla każdego", "to jest dobry komiks". Nawet go nie przeczytał  i gada sam nie wie o czym, obecnie na youtube jest wysyp znawców komiksów którzy ich nie czytają tylko odfoliowują.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2870 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:07:45 »
Przecież tam jest napisane Jacek Kolekcjoner, a nie Jacek Czytelnik. Chyba nie przyszło Wam do głowy, że on te komiksy czyta. :D
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2871 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:10:04 »
Podrzucił mi kiedyś YT te jego filmiki no i to straszna dziecinada. Ale staram się nie krytykować, też kiedyś byłem dzieciakiem tylko wtedy YT nie było, gdyby był to może też bym takie infantylne filmiki wrzucał. Może dzięki temu ktoś się zainteresuje komiksem na poważnie.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2872 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:12:31 »
"To jest jeden z tych starszych komiksów" ciekawe co powiedziałby o tych z lat 60-tych czy 70-tych.

Lata 30. i 40. to pewnie archeologia, po którą nawet nie sięgnie.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2873 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:29:01 »
Dokładnie jacek kolekcioner, czytanie ze zrozumieniem u mnie kuleje ;). Pomyśl że koleś co miesiąc odfoliowuje chyba wszystkie pozycje egmontu i mówi ten komiks jest fajny, ten też a ten ma fajną okładkę :D
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2874 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:30:53 »
W komentarzu na zapytanie aby recenzowal komiksy odpisal ze na to mu brak czasu :)

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2875 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:57:54 »
No tak tyle komiksów do rozpakowania a do recenzji trzeba chociaż komiks przeczytać i zobaczyć recenzję kogoś innego żeby wiedzieć co powtórzyć zamiast wyrazić swoje zdanie i opinię.
Przecież ten typ ma minimum 25lat a zachowuje się jak piętnastolatek
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2876 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 22:25:11 »
Ja tam serio nie widzę żadnego problemu w tym filmiku. 30-letni komiks to faktycznie prawie, że wczoraj wyszedł...

Offline Wtem!

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2877 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 00:19:47 »
"Unboksingi" klikają się lepiej niż omówienia/recenzje i mają lepsze statystyki, jeżeli chodzi o czas spędzony przez widza na oglądaniu. O tym, że szybciej się je robi nawet nie wspomnę. Czyli z punktu widzenia właściciela kanału same plusy.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2878 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 01:41:09 »
Pewnie masz rację nie bez powodu jest wysyp kanałów do 500 subskrybentów na których można zobaczyć "unboksingi" komiksów, zresztą recenzja większości twórców takiego kanału niewiele nam powie o samym komiksie "kreska jest fajna", "scenariusz jest fajny , nie nudziłem się fajnie, fajnie", "dobrze się bawiłem"
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Wrzesień 2021, 01:43:41 wysłana przez Xmen »
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2879 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 11:22:10 »
A czym się różnią takie filmy od naszego tematu "Nowy nabytek zakupowy", który jakby nie patrzeć jest jednym z popularniejszych na forum? Recenzje w internecie też bez problemu można znaleźć.